דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. matanbl22 Member

קבל סקופ : הם לא יורידו להם נקודות

2. DRORIKO Member

יש מצב שהחבר׳ה האלה יהיו שנה הבאה בליגת העל

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק לפני שמונה ימים מימר גנב דעת עם ״מסתכלים לפלייאוף העליון״ אחרי ניצחון דחוק על הפועל ירושלים שהייתה בעשרה שחקנים מדקה 20. שבוע אחרי הוא מפסיד לשתי הקבוצות מהחלשות והרעות בליגה. בגביע מולנו הם עלו בהרכב חזק והצגנו את ההופעה הטובה ביותר שלנו בשנתיים האחרונות. אחרי המשחקים האלה זה המשיך ב ״יש לנו חיסורים, שחקן באליפות אפריקה, בלי חיזוק יהיה קשה מאוד״.

שילמדו מבן שמעון קצת, ניצחנו בראשון ניצחון סופר מוצדק את אשדוד שנתנה מחצית שנייה שהזכירה את היכולת הזוועתית מתחילת העונה. במקום להתלהם או לתרץ, הוא חייך ואמר שבליגה הזו בכל משחק נתון אפשר להפסיד ואפשר לנצח, צריך רק להסתכל לעבר המשחק הבא. בלי לתרץ, בלי להתעצבן, בלי להאשים.

מקווה שבסכנין יחשבו מחוץ לקופסא קצת עם מינוי לא שגרתי. בינתיים כמובן שההפך הוא הנכון ומריצים את השמות של סילבס וגוטמן (הכי רע מבין רוטציית הרעים).

יש להם סגל איכותי, כמו כל קבוצה בליגה מלא ביתרונות וגם נקודות תורפה. ברגע שיראו מאומנים הם יצברו מספיק נקודות לפלייאוף העליון.

4. DRORIKO Member

אשדוד במצב טוב וכולם מחמיאים לה אז ברור שבן שמעון יהיה יותר נינוח ו״אצילי״, בימים שלקבוצות שלו הלך פחות טוב הוא היה כל ראיון מדבר רבע שעה על השופטים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סכנין ירו לעצמן ברגל (כרגיל). מימר עשה אחלה עבודה שם.

6. italiano Member

עשה עבודה מחורבנת.
    מאמן פחדן. יש לו סגל לא רע בכלל והוא לא התקרב אפילו במעט למיצוי הפוטנציאל.

matanbl22 אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

לא מחזיק משרון מימר אבל אין לו שום שחקן איכותי בסגל, נפל עם כל הזרים לדעתי וזאת אשמתו כמובן, הביאו את באיו הבינוני מאשדוד.
    למעט גיא מלמד ובירם כיאל אין להם כלום, סגל סתמי.
    הייתי חושב פעמיים אם להגיע לסכנין בלי קשר להנהלה, לא מאמין בסגל הקיים וכנראה שגם שרון מימר חושב ככה, בטח כשלא יגיע רכש לפי דבריו.

8. Telkiyski Member

כרגיל להפועל וביטר דוחפים ללא קהל וסגירת יציעים בעוד שליתר דוחים דיונים.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסיון חמוד לייצר סימטריה, לא עבד עליי.

אבל הענישה החמורה כלפי בית"ר לא קשורה לאופן הרך שבו בית הדין מטפל בהפועל ת"א, סכנין וקבוצות אחרות אלא בעיקר לנוכחות של קבוצה אחרת במאבקי התחתית ככל שתימשך העונה גם הענישה תתגבר עד להפחתת נקודות. 10 שנים אחורה אותו סיפור, ענישה קשה ומגמתית נגדנו בדיוק בימים שגם הם התמודדו שם. אז המזל והצדק היה איתנו ונשארנו בקלות והם ירדו. הפעם אין לנו מאמן, שחקנים ומזל כדי להתמודד מול זה.

Roma אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

11. Telkiyski Member

סימטריה?
    כבר 3 משחקים שסוגרים לנו את שער 5.
    אצלכם אם אני זוכר נכון סגרו את "המזרחי" למשחק אחד ועוד עכשיו ללא קהל.

השורה התחתונה היא ששתי הקבוצות היחידות פה שמענישים אותן בסגירת יציעים/ללא קהל זה הפועל וביטר.
    אתה רוצה לקחת את זה לכיוון של "לא אבל את ביטריל'ה שלי מזיינים יותר רדיוס לביטררר" אז סבבה לך על זה למרות שכמובן שאין לך פה שום קייס.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 משחקים ללא המזרחי ועכשיו משחק אחד ללא קהל.

אם כבר נכנסת לזה אז הפועל ת"א היא שיאנית ההעמדות לדין השנה, למרות זאת בפסיקת העונש של בית"ר הדיין שמעוני בחר לומר: "ניכר כי העונשים הרבים שספגה הקבוצה לאורך העונה לא השיגו אפקט מרתיע ומכיוון שבית הדין לא יכול לשבת בחיבוק ידיים לנוכח תופעות אלה".
    אז כשזה נוגע לקבוצות מסוימות בית הדין יכול לשבת בחיבוק ידיים אבל כשזה נוגע לבית"ר אסור לשבת בחיבוק ידיים, למה בעצם? אולי הדיין שמעוני יוצא מנקודת הנחה שאוהדי בית"ר אלימים יותר מאוהדי הפועל ת"א, סכנין וקבוצות אחרות אז איתם צריך לנהוג ביד קשה יותר, או שקל לו לייצר אפקט הרתעה רק על חשבון קהל אוהדים אחד. לדעתי יש לי פה קייס למה אנחנו נענשים בצורה קשה יותר אבל אני אחכה לשמוע ממומחה המשפט טלקיסקי את דעתו המנומקת.

ואני אחזור ואומר כי בטח יהיו פה כמה שיתקשו להבין אני לא חושב שאנחנו נענשים קשה כי קבוצות אחרות נענשות בצורה קלה, אני כן חושב שצריך להיות דין שווה לכולם ולא רק על סמך דעות קדומות, מוצא אתני ואיך תקבל את זה התקשורת. האירועים הקשים/אלימים ביותר העונה לא קרו ביציעי בית"ר ועדיין אנחנו הקבוצה הראשונה העונה שתשחק משחק ליגה ללא קהל(בשנת 2022) ולא בגלל קורונה, זה בושה וחרפה.

13. Telkiyski Member

האלימות הקשה ביותר שנראתה השנה ביציעים דווקא כן הייתה ביציעים שלכם, כי עם כל הכבוד להשלכת כוסות שתיה לדשא איפה שאנשים אשכרה קיבלו מכות ביציע זה אצלכם.

אגב, על האבוקות בדרבי לפני שבועיים-שלושה, נענשתם? או שזה לא נחשב?

בכל מקרה זה לא משנה את הנקודה שלי.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלימות של אוהדים כלפי אוהדים ביציע היא מכוערת וכתבתי בזמן אמת כמה זה חמור אבל זה אירוע פנימי שהיה צריך להיות מטופל ע"י המשטרה, לא הייתה לו שום השפעה על הנעשה על הדשא או על מהלך המשחק, זה לא משהו שצריך להיכנס לדו"ח השיפוט. רק במחזור האחרון אוהדי הפועל זרקו מתקן של מפיות על השוער של נוף הגליל, לג'וש כהן עבר בקבוק קולה זירו של 1.5 ליטר מעל הראש ובסכנין השליכו אבנים על יציע מאוכלס של אוהדי מכבי נתניה, בקטנה.

על האבוקות בדרבי קיבלנו את העונש על סגירת המזרחי נגד אשדוד ונגדכם.

15. Telkiyski Member

אז אתה בוכה בעצם על העונש של הפועל.
    אוקיי.