דיון הטניס 2023

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Roma, ‏26/5/16.

1. צ. שיף Member

בסופו של דבר גם בוימבלדון היו שיבושים בשל גשמים. מסתבר שלא מספיק מגרש מקורה מרכזי אחד אם כי למיטב ידיעתי המגרש המשני (האליפטי) מיועד לקירוי רק ב2019 ובמגרשים הקטנים גם כנראה אין קירוי. מצד שני בטורנירים אחרים כמו אוסטרליה קיים גם צורך בקירוי מסיבה הפוכה של חום יתר אם כי זה מצריך קירוי ומיזוג כמו בטורנרים שנערכים למשל בגמר גביע דיוויס באולמות סגורים.

גם קירוי חלק מהמגרשים כולל אצטדיון הטניס ארתור אש בניו יורק (המארח אחד מ4 הגרנד סלאם המפורסמים ומכיל לא פחות מ23,200 צופים בעוד המגרש המקורה המשני מכיל 15,000) שקורו בגגות נפתחים בשנה האחרונה בעלות של 100 מיליון דולר הוכיחו את נחיצותם השבוע לאחר שירדו גשמים בטורניר שגרמו להשהיית רבים מהמשחקים אך לא מנעו קיום 2 משחקים במגרשים המרכזיים המקורים.

שימו לב לשינויים מלבד 2 האצטדיונים שקורו גם השינויים במגרשים המשניים (המגרש המשני הכפול הפך לאצטדיון אחד גדול ומקורה וחלק ממגרשי האימונים הוסבו לאצטדיון משני)
    https://michaeljlewis.files.wordpress.com/2013/04/ustabjkcenter.Xxx
    http://www.si.com/sites/default/files/2013/08/ashelead.Xxx
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a0/44/5e/a0445e07cc6add243221d655ac86a7c5.Xxx

ואם כבר, אז הנה אצטדיון הטניס בטוקיו (10,000 מקומות, יארח באולימפיאדת 2020) שכולל גג נפתח
    http://anniversary.kawada.jp/imguploads/ariakekoroshiamu_101_web_w720.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/16
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תנחס!

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר, מארי שבר את הקרח לפני כמה שנים, הוא לא אמור להתרגש יותר מדי. קשה לי כרגע לצפות מי ימנע ממנו תואר שני בווימבלדון. ברצינות, אתה רואה אותו מפסיד למישהו?

4. golding מנהלים

איכס, שלמה צורף דוחה אותי.

5. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

סוף המערכה הרביעית ירדוף את פדרר הרבה זמן. עשה שם המון שטויות לא אופייניות.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהד. כל נקודה נראית לי בלתי אפשרית.

ראוניץ' בשלוש מערכות קלות.

:blink:

יכול להיות שצורף הוא הבושה הגדולה ביותר של ערוץ הספורט, אפילו יותר מכל השרפים והפרימואים. וזה חתיכת הישג.

golding אוהב/ת את זה.
  7. golding מנהלים

אגב, אני לא אוהד גדול של מארי (אני כן מעריך אותו) ואני לגמרי יכול לראות אותו מפסיד לראוניץ׳, שאחרי מספר שנים סוף סוף מתחיל להראות את הפוטנציאל שגלום בו. הרי שמענו על ילד הפלא הזה מזמן.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי בטניס זה הספורט היחידי שהמפסידים בגמר לא בוכים אחרי המשחק .

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

החמצת כמה גמרים, הה? <_<

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא עוקב הדוק אחרי כל הגמרים בטניס , אבל בווימבלדון לא יצא לי לראות הרבה טניסאים שמפסידים ובוכים כמו למשל אחרי הפסד בגמר כדורגל/כדורסל

11. golding מנהלים

צורף אשכרה חשב שמארי אירי. מביך.

12. ManUnd Member

צורף הוא מביך לא משנה מה. כל מי שבא לשחק מול מארי פתאום נהיה חלש...כל הכבוד לו על הזכייה

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרה למארי לפני כמה שנים בווימבלדון, נדמה לי ב-2012. קרה לפדרר באוסטרליה, בסביבות 2009...

ויש כאלה שגם בוכים אחרי ניצחונות. אוהב אותך אנדי. */aaa021

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי היה פה מישהו שפקפק שמארי לא יקח את התואר וניסה להוריד ציפיות...המישהו הזה יכול עכשיו להגיד שצדקתי :p
    ברגע שנולה היה בחוץ זה היה ברור שעל הנייר אין שום שחקן שיכול למנוע מהסקוטי לתת לאנגלים לשמוח. מארי פשוט נמצא בכושר טוב העונה והוא למעשה השחקן היחיד שמאיים עכשיו על המדורג ראשון בעולם. לדעתי התחרות אצל הגברים קצת ירדה בתקופה האחרונה. נדאל כבר לא מה שהיה, פדרר אולי קרוב לפרישה. הגברים זקוקים לעוד כמה שחקנים שיכולים להפוך את התחרות ליותר מעניינת. זו דעתי לפחות.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך שיהיה יותר מעניין. צריך שג'וקו ייחלש קצת ומארי יוסיף עוד כמה סלאמים שמגיע לו. */aaarofl

וברצינות, דברים משתנים כל הזמן. היתה רביעייה, עכשיו יש ג'וקו מעל כולם, מארי במאסף, פדרר שעושה דברים יפים אבל לא מצליח לקחת עוד סלאם וכל מיני חברה נחמדים כמו ואברינקה או צ'יליץ' שמדי פעם עושים משהו. צריך באמת עוד מישהו שיעלה למדרגת ה"מפלצות" שראינו בשנים האחרונות. לא יודע אם יש מישהו שמסוגל לכך. כישרונות נחמדים יש, קיריוס (לא שהראש שלו מחובר אי פעם) או דומיניק טים, אבל קשה לנבא דבר כזה. מי ידע שג'וקוביץ' יבצע קפיצה כזו?

de Middenweg אוהב/ת את זה.