דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. ייא Member

יבנה בדרך למבחנים. עם 12 שחקנים בסגל כבר 3 חודשים זאת סנסציה אם ישרדו. ההפסד לאילת ריסק אותם

2. Ice Cream חסה

משחק העונה בליגה ב' יתקיים בקריית מלאכי (14:30), מגרש קטנטן עם 900 מקומות שבקושי יש בו הפרדה, אז צריכים לקחת 200 מקומות בשבילה, מהיציע של האורחים כמובן. אנחנו נאלצים להגריל כרטיסים בין חברי עמותה.
    אני מבין איך בקבוצה הזו אף אחד לא חושב להגדיל ראש ולהעביר את המשחק הזה לאצטדיון אחר קרוב בדרום ולעשות חגיגה לאוהדים, אבל לא מבין איך המשטרה מאשרת את האצטדיון הזה.

למי שביקר בו עם קבוצה גדולה יחסית של אוהדים - מה אפשר וצריך לעשות באצטדיון ובקרבתו כדי לחזור שלם, וכדי לראות משהו, בהתאמה?

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/17
  3. רון עמיקם Member

למה לקחת מקרית מלאכי את הבית שלה? איזו חוצפה? עזבתם את בית"ר ירושלים ואתם מתנהגים אותו דבר. לינקולן סיטי אירחה משחקים בגביע במגרש של 9,000 מקומות כשהיתה דרישה ל-35 אלף כרטיסים. אז העבירו אותה מגרש? לא, הגבילו את הקהל האורח. שיחקנו במרמורק לפני מספר שבועות, ונתנו לנו 50 כרטיסים (בסוף נכנסו 120), ולא התווכחנו או ביקשנו לקחת ממרמורק את הביתיות. חוצפה אייס קרים, פשוט אדנות, התנשאות, מאוד מאפיין קבוצות אוהדים בשנים הראשונות. גם אנחנו היינו כאלה בהתחלה. ללא ביסוס, ללא הצדקה.
    המשטרה אגב מאשרת את האצטדיון כי הוא מצויין. לגמרי מצויין. הלוואי והיה לכם מגרש כזה.

אנחנו הגענו לשם עם 400 אוהדים ומי שלא נכנס, ראה מהגדרות. אפשר לאכול בבורגרים, ממול קרית מלאכי. מסעדה יחסית חדשה אבל מצויינת. יש שם מתחם בקצה איזור התעשיה של באר טוביה. ואפשר לחזור בשלום. קרית מלאכי זה בתחומי מדינת ישראל, זה לא מזרח ירושלים.

4. סגול בדם Member

חייב לשאול אותך ,מי האיש שהחליט אצלכם לוותר על ירין מטהבי??
    חייבים לשלול לו את תעודת המאמן .

5. ייא Member

יש שם גדרות מסביב ואפשר בכיף להתגודד שם 300 איש. בעיקר מאחורי השער בחניה הגדולה. יש גם בנינים גבוהים מימין ליציע הראשי ואפשר לעלות לקומות הגבוהות לצפות. לא מאמין שיהיה מכות ובלאגן.

6. Ice Cream חסה

המנהל המקצועי שלנו ו/או המאמן של מעלה אדומים. לשנה הבאה בע"ה, למרות שתהייה עליו תחרות עזה מצד הקבוצה של אבא שלו שתצטרך לחזור למקורות...

מהתמונות של האצטדיון, יש מעין גבעה בצד השני מול היציע. אפשר לעמוד שם? יותר חשוב מלראות, זה שישמעו ויראו אותנו.

עמיקם, אם אנחנו היינו בסיטואציה הזו ולא היה לנו את טדי, היינו מארחים באצטדיון של רמלה או לוד ולו רק כדי לא לדחוס קלות 350 איש שיזכו בקושי לכרטיס למישור אדומים. לקריית מלאכי יש אפשרויות הרבה יותר קרובות, שבהשקעה מינימלית של מימון הסעות לאוהדים, אפשר לארגן חגיגת כדורגל ש-2 הקבוצות יביאו כמה שיותר אוהדם בתנאי עידוד טובים לכולם, ומי שתשקיע יותר - תנצח ביציעים. להם יותר חשוב שאנחנו לא נבוא בהמונינו.
    אם צריך לקחת שליש מהמקומות כדי לייצר הפרדה בין הקהלים, וזה משאיר 100 כרטיסים לאורחים וגם למקומיים לא כל כך הרבה ביחס לפוטנציאל, אז לא בטוח שהאצטדיון הזה יכול לקיים משחק עונה. לקבוצה מותר לעשות שיקולים כאלה, לדעתי לא מגיעים רחוק ככה אבל זכותם.
    מבחינת המשטרה, הם צריכים להיערך למשחק נפיץ שבקושי יש בו הפרדה בין היציעים, ויבואו עוד יותר אוהדים ממה שיכנסו ויתקהלו מסביב - וגם עליהם צריך לשמור, בטח במשחק כזה נפיץ. אוהדי קרית מלאכי, במיוחד עוברי אורח מקומיים שיבואו במיוחד למשחק כזה (אבל ממש לא רק) ידועים לשמצה בתקריות אלימות.
    בטוח שלא התווכחתם עם מרמורק? גם אנחנו נגיע כמה מאות אנשים בע"ה, ומי שלא יכנס ליציע יעמוד על הגדרות מסביב (הגוש שיתקהל על הגדר, שומע את מי שביציע של האורחים?). בתקווה כמובן שבאותו מקום לא יעמדו אוהדי לה פמיליה מקרית מלאכי שיחפשו רק לריב, ונכיר את הצדדים בהם שידידנו @gilad16 , משפחות של אוהדי שעריים ואפילו אוהדי עירוני אשדוד העונה נאלצו להכיר.

7. רון עמיקם Member

אייס קרים, כאחד שהיה במלאכי בערך 8 פעמים בחיי, אתם תקבלו את היציע הימני. את כולו. והם את היציע השמאלי. סדרי עולם לא משתנים. אל תבכו ואל תפעילו לחץ על המשטרה. זה הבית שלהם - אל תגרמו להם לאבד אותו. זה מגעיל

8. ייא Member

ממול לא ניתן אלא רק מהצד, מאחורי השער שנמצא ליד חדרי ההלבשה. וגם זה מבחוץ , לא בתוך תחומי המגרש.

9. סגול בדם Member

10. Ice Cream חסה

היציע הימני כולו הוא לא 100 כרטיסים בלחץ.

11. רון עמיקם Member

אני מבין שאתה פעם ראשונה במגרשים. אז אני אספר לך משהו: יש גדר בין שני היציעים. אף משטרה לא תתיר, גם בהפרדה של גדר פנימית, לאוהדים משתי הקבוצות להיות באותו יציע. ואם תקבלו 100, זה בגלל שקרית מלאכי לא מחוייבת להעביר לכם יותר. הם רוצים ביתיות ובמגרש הזה ביתיות משיגים רק בקהל כי היציעים רחוקים מהמגרש.
    תלמדו - אם לא למדתם כשהייתם אוהדי בית"ר - איך עובדת הרגולציה: 10 אחוז לקהל אורח, 25 אחוז כרטיסי נוער, קבוצה מארחת בביתה - בוודאי קבוצה עם מגרש מצויין כמו מלאכי - ולא לכל קבוצה יש את טדי.

12. gilad16 Member

רון, לא מתווכח עם החוויה האישית שלך בקריית מלאכי,
    אבל שלי הייתה כזו בה זרקו עלי אבנים מבלי בכלל שהיה לנו קהל שם.
    קראתי שגם העונה היו בעיות עם הקהל שלהם,
    אבל אחרי שפגשתי את הקהל של אשדוד אני לא בטוח מצד מי זה התחיל.

13. רון עמיקם Member

שיזרקו עליכם גם בקבוקי תבערה. ביתיות לא לוקחים מקבוצה.
    זה כל כך לא ספורטיבי, שזה זועק

14. gilad16 Member

תודה על האיחולים, מחמם את הלב, קלאסה אמיתית אתה.
    מי זה עליכם? אני לא אוהד נורדיה.
    מתי אמרתי לקחת להם ביתיות? לא אמרתי.

15. רון עמיקם Member

אז סליחה.
    אותי מקומם - ואני כותב על זה שנים - שקבוצות מנופפות בקהל (שבדרך כלל אין להם) כדי להתריע בפני אסון וכל זאת במטרה להוציא קבוצה יריבה מביתה, וליטול ממנה את יתרון הביתיות שלא ניטל קודם מהמתלוננת.
    אני יכול להציע שאם יש בעיה בין הקבוצות, אז כמו סכנין-בית"ר: בלי קהל חוץ.
    אבל גם זה לא פיר.

gilad16 אוהב/ת את זה.