דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. ייא Member

ראיתי רק ליגה ב גביע. מתי ג?

2. Ice Cream חסה

הכח ר"ג בבית, כשטדי בשיפוצים. כבר בניתי על עלייה לליגה האירופית 2018/ ואז ההגרלה הזו...
    כל הרכש המפוצץ של הכח והתנהלות אחת המצחיקות: קבעו מחנה אימונים לבולגריה שנופל על הגביע, כשהתאריך היה ידוע כבר לפני חודשיים. ביקשו דחייה לאמצע שבוע (כששבוע וחצי אנחנו מתארחים אצליהם במחזור השני בליגה). אנחנו בודקים אפשרות...

3. סגול בדם Member

הכח חוזרים ב31. יום לפני המשחק .המחנה נקבע בתאריכים האלה מכוון שזה הרבה יותר זול .. אם היה צריך להיקבע? לא חושב, אבל כבר נקבע ושולם
    אני שומע את הקולות ואני באמת לא מבין .למה שלא תבואו לקראתנו? זה קרה בליגה הלאומית לפני שבוע שהפועל פ"ת הייתה צריכה לשחק נגד בני לוד יום אחרי שהיא חזרה ממחנה האימונים והמשחק נדחה להיום. אני לא זוכר במדויק אבל נראה לי שזה קרה גם עם בקעת הירדן שהייתה בחו"ל ערב פתיחת העונה
    זה לעשות שרירים עלינו? להראות למי יש יותר גדול?
    מה האינטרס פה?

4. Yellow Liver Member

האינטרס פה הוא שאנחנו לא חייבים לכם שום דבר, ואנחנו במצוקת מגרשים, וממש לא רוצים לארח משחק נוקאאוט ביום שלישי ב2 וחצי בגלל שאתם שמים זין וקובעים מחנה אימון כי יותר זול לכם.
    אנחנו הפסקנו להיות הזונות הנחמדות של המדינה, מיום הקמתנו אנחנו באים לקראת כולם ומקבלים בתמורה יריקה בפנים, אז מהיום, האינטרס שלנו הוא כל מה שחשוב

5. רון עמיקם Member

סגול, מה קורה אצלכם?

רוזנקוביץ', ועכשיו תומר בן חיים?

6. סגול בדם Member

רוזנקוביץ' היה היום. לגבי בן חיים הסיטואציה קצת אחרת - הוא התאמן אימון אחד היה בדרך לסיכום , היה אמור לבוא מחר לחתום וחתם ביבנה , במהלך בזק הכח החזירו בלם לא פחות טוב ממנו לדעתי . אילן שאולסקי. אני יודע שיש ניסיונות כאילו להגיד שמשהו נעצר אצלנו , אני יכול להגיד בפה מלא - כלום לא נעצר , להפך בימים הקרובים יגיע חלוץ נוסף. גל יוסף יחזור מחו"ל בשלישי הבא ויאיץ את ההכנות
    ואני כבר יכול להגיד שאם רוזנקוביץ לא היה ממשיך , היה מוחתם שוער מהליגה הלאומית

ונקודת העידוד הכי חשובה - משחק האימון היום . שלטנו במשחק והגענו להמון מצבים . בהרבה דקות הקבוצה הזכירה את הימים הטובים של העונה שעברה עם" הטיקי טקה של סירוטקין " והכי חשוב ? לא ספגנו סוף סוף

7. ייא Member

אז מה הוחלט? איפה יערך המשחק הזה? באיזה תאריך?
    ואגב, הפועל פת לא נראה לי היום נגד לוד...

8. Ice Cream חסה

בעיה שלכם ששילמתם על מחנה אימונים בתאריך שידעתם שנופל על יום לפני הגביע. מה שקונים בזול עולה ביוקר. כמו שאתם רוצים לחסוך על פריבילגיות כמו מחנה אימונים, אנחנו רוצים להרוויח על משחק במקום ושעה אטרקטיביים, ואתם תשברו את הראש איך לחסוך או להביא את השחקנים מוכנים למשחק במקום שאנחנו נשבור איך להביא אוהדים למישור אדומים ב-14:30 בצהריים ביום שלישי.

כרגע בודקים אפשרויות שיהיו נוחות גם לנו וגם להכח. מבחינתי לדחות את זה גם לפגרת נובמבר אם זה מסתדר מבחינת סיבוב ו'.

9. סגול בדם Member

לא חושב שזה מסתדר.
    זה יהיה באמצע השבוע

10. ייא Member

מתי לכל המאוחר יודיעו על מועד למשחק הזה? והאם בכל מקרה הוא יערך במעלה אדומים?

11. רון עמיקם Member

סגול, אתה רוצה לספר לנו מה קורה בהכח? קבוצה עם סגל כזה לא יכולה לקבל 4-0 גם לא במשחק אימון

12. סגול בדם Member

היינו בהרכב שני עם המון נבחנים ובלי קשר , משהו לא מתחבר כאן . חייבים להתחזק בעוד 3-4 שחקנים

13. סגול בדם Member

רפי עמוס חותם בהכח

14. ייא Member

לפני שבוע היתה הגרלת גביע לליגה ב . מודיעין הוגרלה בבית מול ג. זאב ובית שמש מות מ. אדומים...

לפתע היום הכל השתנה באתר ובפקסים: בית שמש תארח את זאב ומודיעין תצא לאדומים. מי יכולברר מה קרה שם ? מה זה הבדיחה הזאת שמשנים תוצאות הגרלת גביע??

15. רון עמיקם Member

אין באמת הגרלת גביע