דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. רון עמיקם Member

אין הפרש שערים בליגות נמוכות. לא קובע

2. shai25ipod Member

אז מה קובע רון עמיקם?

3. shai25ipod Member

אתה צודק

4. shai25ipod Member

איזה באסה כל העונה הטובה של ערד הלכה לאיבוד ובטוח יפסידו למכבי באר שבע!

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה נגמר בסוף?

6. כינוי כי הכח זהו כח

מכבי באר שבע ניצחה בהארכה 3-2

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. ~Omri~ Member

8. הרצליה Member

לא ארשום שהעונה הזאת היא הצלחה כי בשביל מועדון שקרוב ל-30 שנה לא היה בליגות האלה, מקום חמישי בליגה א' זה בשום פנים ואופן לא הצלחה, אבל ביחס לציפיות שלי לפחות ההגעה לפלייאוף היא הפתעה נעימה במיוחד ביחס למצב שהיינו בו בתחילת הסיבוב השני.

נו שיהיה, איך אמרת כל העונה @רון עמיקם
    3 במאי, 15:00, וינטר
    בהצלחה!

9. רון עמיקם Member

שמע, את ה-3 במאי איחלתי להכח, כי חשבתי שלא הוגן שקבוצה עם שנים של מוסר תשלומים בעייתי, תעלה ישירות, והגיע הזמן שתתאמץ קצת, תזיע בשביל הכסף הגדול.
    לגביכם, כמעט החמצתם אתמול כישלון הירואי, להפסיד בהפרש 3 שערים לקבוצה ששני המבקיעים שלה ביחד צעירים מיוסי שבחון. יש לכם פוטנציאל יותר גבוה ממה שהפגנתם במהלך העונה. אני מניח שאם רוח המועדון היפואי - שאתמול חזרה מפיגור לניצחון - לא הייתה כזו נאיבית, כנראה שהיינו שומרים על התיקו שהשגנו בעמל רב מול שמשון כפר קאסם בשבוע שעבר, והיינו עולים אתמול עם הניצחון הזה.
    ממה שראיתי מהכח העונה, אם ישמרו על הרצינות שלהם, העונה שלכם תסתיים ב-3 במאי בוינטר.

10. הרצליה Member

אני מאמין שאם זה היה משחק של להיות או לחדול, כלומר שאתם עולים גם אם אתם מנצחים 1-0 אז המשחק היה נראה אחרת לגמרי, לדעת שאתה ביתרון של שלושה שערים משפיע פסיכולוגית, לא הפסדנו בבית מאז המחזור ה-11 ובכל העונה לא ספגנו יותר משני שערים במשחק, ואם לומר את האמת למרות הלחץ שהיה בדקות שאחרי השער השני לא באמת הייתם קרובים לנצח 4-1, לנו היו שני מצבים נהדרים להשוות ל2-2, ואם תחזור לתחילת המשחק אחרי 10 דקות היה צריך להיות 3-0 לנו.

לגבי הכח, שיחקנו נגדם פעמיים העונה, במשחק הראשון היינו בעשרה שחקנים קרוב ל-60 דקות והמשחק הסתיים בתיקו 0-0, במשחק השני החמצנו פנדל בדקה ה-45 והפסדנו 1-0 בגלל שער הזוי עם שלוש טעויות קריטיות במהלך אחד, אחרת גם זה היה נגמר ב0-0.

הם הקבוצה היחידה בליגה הנוראית הזאת הזאת שראיתי אצלה כדורגל אמיתי ואין ספק שהם פייבוריטים ברורים אבל במשחק אחד הכל יכול להיות.

11. רון עמיקם Member

אגב, עם המגרש שלכם, והכדורגל המסורתי שלנו, אנחנו מתמודדים על עליה בכל תקציב. מגרש נהדר

12. הרצליה Member

מי היה מאמין שחצי גמר פלייאוף מחוזי בליגה א' דרום אחרי עונה של מקום 5 יכול לרגש אותך ולהשאיר אותך שעה וחצי בלי אוויר.
    כדורגל זה משחק קסום. דברו איתי עוד על קבוצות ללא זכות קיום, אין לכם מושג!

יאללה מכבי!

13. רון עמיקם Member

מה אמרתי לך בתחילת העונה?

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי מה להגיד. מהמטורפים שראיתי. כמה גולים הקבוצה הזו מבקיעה בדקות האחרונות השנה זה לא יאמן. וכמה פעמים בועטים בדלי שמקבלים גולים דקה אחרי שמבקיעים.

משחק מטורף וליבי עם @סגול בדם שאחרי עונה של כמעט עלייה מפסיד לקבוצה שסיימה את הליגה 30 נקודות פחות. אני חייב לומר שבסך הכל היה הוגן והקהל של הכח חמוד אבל היה משהו הזוי שאיש הנהלה\צוות של הכח פשוט פרץ למגרש אחרי השיוויון (4-4) וקילל את שחקני הרצליה במשהו שבאמת רואים רק בליגה א'.

מטורף. כיף אדיר. היה שווה את הנסיעה ואת הכסף.

מקווה שלא יגמר מול שעריים.

Maccabi Diamond ו-הרצליה אוהבים את זה.
  15. כינוי כי הכח זהו כח

אני שואל ברצינות את אוהדי הרצליה, חלק משיטת המשחק שלכם נגדנו זה לפצוע לנו שחקנים?
    במשחק הקודם בוינטר כל מי ששיחק אצלנו כמגן שמאלי אכל מכם חרא...
    זה התחיל בטל קרדון ודן פרידריך שבמשחק נגדכם גמרו את העונה ואז פרקו ליריב קלמרו את הכתף והוא שיחק 20-30 דקות עם כתף פרוקה.
    והיום במשחק כל שחקן שלנו שנכנס למשחק חטף, זה התחיל עם אופק מרום שפירק אתכם לבד מהשנייה שנכנס למשחק ועד החילוף שלו ובנוסף עם יאיר שפונגין שאחרי כמה דקות על המגרש אחרי החילוף השלישי נכנסו בו והוא שיחק צולע במשך שאר המשחק והיינו בעצם עם עשרה שחקנים כי העדיף שלא ימסרו לו, מאז שזה קרה הבקעתם שני שערים וחזרתם למשחק(אם אני לא טועה השער הראשון שלכם הגיע ממש דקות ספורות אחרי ששפונגין טופל). זה פשוט הטריף אותי לראות כמה שחקנים נפצעים לנו נגדכם...
    עקרונית אני חושב שזה שילוב של פציעות וההחלפה של דודא(עידן וינטראוב) במקום סתיו ישראלי בעמדת המגן השמאלי כי כל ארבעת השערים של הרצליה הגיעו מהרמות באגף הזה אחרי שדודא יצא.
    אוף איזה תסכול, לא הגיע לעונה שלנו להיגמר ככה...