דיון הנשים הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שי, ‏3/7/11.

1. 亚历山大帕托 Member

איטיות, משתלבות רע, לא מרגישות את הכביש סביבן, מתבלבלות בקלות, לא שמות לב להכל, בולמות יותר מדי, לא יודעות מה לעשות בהרבה מצבים... כן, הן הכי מעצבנות, אבל הגברים אידיוטים לא פחות, למרות שהם בד"כ לא מעצבנים אלא גורמים לך לרצות לרצוח אותם על המצבים מסכני החיים שהם יוצרים והחוצפה שלהם. לא חושב שאיחלתי פעם לאישה ביקור פתע ממלאך המוות, אבל לגברים...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/11
  2. Ian Wright Member

זו נראה לי הייתה שאלה רטורית אנדריי.

בכל מקרה, לפני חודשיים עברתי טסט ראשון וככל שהזמן עובר אני נוהג יותר, שכאשר ייגמר המלווה(3 חודשים) אז אני יהיה יותר מוכן לנהוג בכבישים לבדי. אני נוטה לשים לב להמון טעויות של אנשים, אם זה גברים ואם זה נשים. האמת זה יותר נשים. הן לא מפסיקות לדבר בטלפון, והן לא שמות לב בכלל מה קורה על הכביש, בגלל איזו אישה אני וחבר שלי שחזרנו מהים כמעט גרמנו לסוג של תאונת שרשרת בגללה. הן גם משום מה מחליטות להתאפר ולהתיפייף דווקא בנסיעה? מסוכן מאוד. עוד דבר שמעצבן אותי בנסיעה זה שאנשים מחליטים לעבור נתיב ואז לאותת. כמה אידיוט אפשר להיות?

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/11
  3. 亚历山大帕托 Member

כשתנהג יותר, אתה תראה שבמצבים מסכני חיים היחס בין נשים לגברים כגורמים להם הוא בערך כמו יחס הסיכויים של ססק לזכות בתואר במדי ארסנל.

4. Mellow29 Kopite

אז זה אומר שהיחס בין הגברים לנשים זה היחס של ארסנל לזכות בתואר במדי ססק?

5. Engel Del Madrid Member

ואתה מכיר אותי כל כך טוב שאתה מלהג? יצאתי עם כל אחת מהסוגים האלה, במיוחד עם צרפתיות ורוסיות, וכולם בסופו של דבר אותם נשים. עם פתיחות מינית או בלעדיה.

6. M_T_A Member

דווקא מהניסיון שלי בנהיגה רוב המצבים מסכני חיים שנתקלתי בהם היו קשורים לנשים. הן מדברות בטלפון\מתאפרות ובינתיים הרכב מטייל לו על הכביש בלי שליטה.
    אצל גברים זה יותר שהם פשוט שמוקים. רואים שאתה בא לעבור נתיב אז שמים גז כדי להפריע לך, לא נותנים לך להשלתב, עוקפים תור ענק של פנייה שמאלה כדי להידחף בכוח קצת לפני הרמזור, נוסעים כמו עגלות ברחוב קטן ואז שמים גז כשהם רואים שאתה בא לעקוף אותם, דברים כאלה.
    סך הכל להרבה אנשים משני המינים יש התנהגות מחורבנת על הכביש

7. Engel Del Madrid Member

נשים ונהיגה, זכור לי בערך 5 מקרים של אך ורק נשים שנכנסו לתוך חלונות ראווה של בתי קפה או משו בסיגנון.

8. johnnie walker Member

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הודעה גדולה ומדויקת.

10. 亚历山大帕托 Member

זה לא זה, פשוט קראתי את הניתוח המרתק שלך אודות המין הנשי על כלל לאומיו וזה מפתיע אותי שמישהי הצליחה לעמוד בפני הקסמים שלך.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

אפילו באולד טראפורד שורקים על זה...

לגבי נושא הנהיגה - גברים הרבה יותר מסוכנים על הכביש. נשים בד"כ נוסעות באיטיות ומעכבות את התנועה כי הן מפחדות לעבור נתיב וכו', אבל בד"כ גברים הם אלה שעושים את השטויות על הכביש.

12. Engel Del Madrid Member

אה, סליחה, שכחתי שאני צריך לתת לכבודו דין וחשבון.

13. Engel Del Madrid Member

אני שוב מתנצל בפני אייג'נט אם אני מפגין ידע שכנראה אין לי, אבל האמריקאיות הרבה יותר זורמות מאשר הישראליות.

14. ArsenalFan Member

לגבי עניין הנהיגה- גברים הם אכן סכנה הרבה יותר גדולה על הכביש מאשר נשים, זה ברור וגם מוכח סטטיסטית. אבל זו ממש לא הנקודה. הבעיה האמיתית של נשים בכביש היא לא שהן חוששות לעבור נתיב, הבעיה היא ההתעקשות שלהן לנסוע על 70 קמ"ש בנתיב השמאלי... אני משתגע מזה. כ"כ כואב לנסוע בנתיב הימני? אחר כך כשאתה שואל אותן ברמזור למה לעזאזל הן מעכבות את הנתיב השמאלי, הן עונות לך "אבל יש לי פנייה שמאלה בצומת הבא!".

הן גם אף פעם לא נותנות לך להשתלב בנתיב.

15. M_T_A Member

זה נכון שיש הרבה יותר אמריקאיות זורמות מאשר ישראליות, אבל דיברתי יותר על היחס של החברה. אמריקאיות בדרך כלל או זורמות וסתומות או כלבות.
    לך תשווה את זה לאירופאיות..