דיון הסרטים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏29/6/03.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לפני שיצאו הסרטים, הייתי ממש בציפייה לראות את ליגת הצדק בקולנוע ועל ת'ור החלטתי לוותר ולהשאיר למחשב או לקולנוע באוניברסיטת בן גוריון (ידעתם שיש אחד כזה, כרטיס לסטודנטים עולה 20 שקל, קולה 5, פופקורן גדול 10, ממש שווה) . אחרי שקראתי את כל הביקורות, שממשיכות את הקו של 2 התגובות האחרונות, דעתי התהפכה. מקווה שאתפוס את ת'ור בשבועיים הקרובים בקולנוע.

ליגת הצדק נראה לי אוותר לגמריי..אוריד מהמחשב בעוד חודשיים-שלושה

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Nave
    קולנוע הנגטיב האחד והיחיד!
    מה הבעיה לראות את ת'ור שם? האיכות לא רעה בכלל.

Nave אוהב/ת את זה.
  3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למזלי היה את יום הקולנוע לפני שבועיים(?) וראיתי את ת'ור במחיר עוד יותר זול מהנגטיב. סרט פצצה!

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

"שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי"-מדהים, סרט מופתי.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי היום את ״אני, טוניה״. יותר מהכל זה מרגיש כמו תרגיל משחק שנתפר עבור מרגו רובי היפהפייה-תראי שאת שחקנית רצינית בכך שתגלמי את מי שהייתה השטן של אמריקה לתקופה ותוציאי את הצד האנושי שלה. זה עובד לא רע, עם כמה בדיחות משעשעות ופסקול מוצלח.

6. סמואל אטו Member

"פנתר שחור" - סרט פנטסטי.
    אקשן מצויין, עלילה עמוקה ומרגשת, וסוף סוף נבל מעניין שמשדרג את הסרט. כנראה הנבל הכי טוב של סרטי מארבל עד כה.

הסרט סוטה לא מעט מהפורמולה הקבועה של מארבל וזה נתן פלטפורמה לייצר משהו באמת שונה וייחודי. מומלץ.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הנוקמים - אירוע קולנועי שאסור אסור אסור* לפספס

* אלא אם כן אין לכם מושג מה קורה ביקום של מארוול, אחרת חבל לכם על הזמן, לא תבינו את רוב הדברים וכל הסרט תעבירו בשאלה "מי זה"

8. סיונרה Member

חייב להגיד שלדעתי הסרט די מטומטם. לא מצליח להבין את ההייפ מלבד העובדה שהמסר שלו זה "גם שחורים יכולים להיות חכמים".

9. סמואל אטו Member

איזה פלופ עצום.
    לא ציפית לסרט מושלם, אבל הם פשוט חירבנו את הכל.

10. Scouser Member

אתה די בדעת מיעוט כי הקונצנזוס (ואני בתוכו) חושב שזה סרט גדול ועשוי מעולה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

11. סמואל אטו Member

מה כל-כך מעולה בו? באמת אני שואל.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

זהירות ספויילר

קודם כל - כל הויזואליציה של הסרט פשוט נדירה. זה ברגיל אצל מארוול, אבל עצם זה שכ-ו-ל-ם הופיעו בסרט, פשוט היה נהדר! נכון, אולי פה ושם היו קצת דיאלוגים ארוכים אבל בכללי כל דמות הייתה עם צבע והיה לה תפקיד. מערכות היחסים בין הדמויות היו טובות מאוד. היה צחוקים (בעיקר בקטעים של קוויל ות'ור) וקומדיה בין כל ההרס והחורבן.
    וכמובן - הסוף. אתה תמיד מצפה מסרטים כאלה שבסוף הטובים ינצחו. ולא! בא לך הנבל ואשכרה מצליח להרוס את העולם. מי שבסוף הסרט לא היה עם פה פתוח, גם אנשים שלא מכירים את העולם של מארוול, צריך ללכתל בדיקה כלשהי. זה סוף ממש ממש מפתיע.
    סרט שבנו אותו במשך 10 שנים ובסוף הרע מנצח? פשוט נהדר

13. סמואל אטו Member

רוב הדברים שאתה מציין פה הם לאו דווקא סימן לסרט מוצלח.
    זה ש-x או y קורה לא רלוונטי. רלוונטי אם זה חלק מסיפור טוב.
    העובדה שיש כל-כך הרבה דמויות שנפגשות זה באמת נחמד, אבל רם זה בא בלי בסיס טוב אז מה הפואנטה?
    הביקורות הרגו את "באטמן נגד סופרמן" כי זה הרגיש כאילו רק רצו לחבר את כל הדמויות ביחד בלי לבנות סרט עם עלילה טובה או שלמה.

באופן אישי, אני לא יכול להסכים שכל דמות מקבלת את המקום שלה והתפקיד שלה.
    יכול להיות שהקצב של הסרט אשם, אבל רוב הדמויות בקושי מקבלות זמן מסך או תפקיד מעניין בסרט והיוצרים של הסרט מדלגים על המון דיאלוגים שהיו חייבים להתרחש( ברוס באנר ובלאק ווידואו מחליפים 2 מילים כל הסרט? באמת? ט'צאלה וקאפ? בקושי רואים אותם).

לגבי הסוף, העובדה שזה סוף חסר משמעות חותר תחת הרגש שהסרט אמור לספק. אז מה הנקודה?

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני מניח שהדיון הזה סרק כי זה פשוט עניין של הרגשה. אני, מלבד 2-3 סצינות של דיאלוגים טיפה ארוכים, הייתי מרותק כל הסרט, בוודאי ב-20-30 דקות אחרונות שלו.

מבחינתי (ואיני מבקר קולנוע מדופלם) זה סימן לסרט נהדר.

15. סיונרה Member

בשעה טובה ראיתי הנוקמים מלחמת האינסוף. אני ממש לא חובב של סרטי גיבורי על, אבל זה היה חוויה. אולי האיימקס עשה את העבודה.
    מה שכן, ברגע שספיידרמן והפנתר השחור מתו, די ברור שהם יחזרו לחיים, כי הם כרגע העתיד של מארוול. היה נחמד אם במקום היו הורגים את איירון מת עם הסכין והיינו ממשיכים בלעדיו.
    עוד דבר, התוכנית של תאנוס בסך הכל דחתה את הקץ. אחרי שמתו עשרות מיליוני אנשים ברעב הגדול בסין, הסינים הגדילו את קצב ההתרבות שלהם והפכו לאומה של מיליארד איש. היה עדיף שהוא היה משתמש בכוחות החדשים שלי כדי להקים מפעלי מחזור.