דיון הפרסום והשיווק הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AFC, ‏5/3/03.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יניב אלו אכן פרסומות מעצבנות אבל שכחת את הגדולה מכולן בתחום הזה: דיאט קוקה-קולה למון (סי-סי). פרסומת פשוט זוועתית, לא פגשתי עוד בנאדם שמבין מה הפואנטה שלה.... אם מישהו יוכל להסביר לי אותה אני אשמח מאוד.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

היא אולי מעצבנת אבל מצחיקה נורא עם המבטא ועם ה"סי-סי" שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

Make it double!
    הפרסומת הכי דפוקה בהסטוריה.
    לא לדיון הזה לפי הכותרת שלו, אבל אחרת איפה אני אשים? שימו לב לפרסומת החדשה של אורנג' (אפילו שלא מראים את שם המותג או הסמל או הסלוגן המפורסם, יודעים כולם לאיזה מותג הפרסומת הזו, וזו הסיבה שבגללה המותג הזה הוא המותג המפורסם בארץ שנה שניה ברציפות) כל זה (גאוני!!!! צריך לראות כדי להבין) בתקציב של 100 שקל ואני מגזים. מי אמר שכסף הוא הקנה מידה? צריך קופירייטר חכם ולאורנג' יש!

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אם כבר פרסומות טובות אז הפרסומת של מלונות פטאל נדמה לי פרסומת גדולה!, מאוד אהבתי אותה, מאוד מצחיקה.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרסומת שקוממה אותי כמעט הייתה הפרסומת האידיוטית עד פיגור ל"פרי-מור".

למי שלא זוכר או יודע, הסלוגן שלהם זה "אנחנו לא עושים כלום, רק סוחטים תפוזים טעימים".

אז קודם, באמת כל הכבוד לכם. גם לא עשיתם כלום בתכנון מסע הפרסום כמו שאני רואה את זה, כי צריך להיות אוויל מושלם להעלות רעיון שכביכול מראה לצופה שלא משקיעים במפעל טיפה של מאמץ או עבודה במיץ שלהם.

ושנית, בתור אחד שקצת מתמצא בפירות הדר, אחרי הכל אני בא משושלת של פרדסנים, ואפילו יודע לקטוף על פי התקן, אני יכול לומר לכם שהם משקרים. הם אמנם כנראה באמת לא משקיעים שום עבודה במיץ, אבל התפוזים שלהם תפלים ופשוט על הפנים. מבין כל המיצים בשוק, כדאי לקנות את אלה שבדוכנים או אם כבר אז פריגת 100% או את גרסת הפאלפ שלצערי כבר לא קיימת (אני חולה על חתיכות תפוז).

ועוד הערה על פרסומות. אני לא סובל את הפרסומות בארץ. למה? כי במקום לפרסם את המוצר נטו, אוהבים להתחכם עם הצופה ו"להביא לו אותה בהפוכה". נכון שהצרככן הישראלי קצת אידיוט, אבל הגישה הזאת מוציאה מהכלים לפעמים, כשאתה רואה איך המפרסם משקיע מאמץ בלהתחכם ולא להבהיר מה המוצר. דוגמה קלאסית לכך היא הפרסומת לפאנטה שוקטה. איזה יופי, טל פרידמן עם בלונים. למה לא טורחים להסביר לי מה זה השוקטה הזה???

6. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אחת הפרסומות המוזרות זה הפירסומת עם הגלידת אהבה הזאת של שטראוס.

כאילו הבחור אוכל גלידה ואז יוצאת הזאתי מהים, כאילו מה? סרט פורנו עם גלידות?

7. קופירוק Member

בלי קשר מישהו ראה את הקליפ של רוני שמצולם על הים?? כמה פרסומות סמויות!!!

8. Joel Gion Member

הפרסומות לא אמורות להיות סמויות.הקליפ הופק במימון מסחרי,וזה גם מה שכתוב בתחתית המסך בזמן הקליפ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/8/04
  9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי זה די חכם. אם אין לך כסף להפיק קליפ תתקע פה פסק זמן, שם המבורגר וגמרת עניין.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם אתה לא מוכר אז לא תקבל שום פירסומת, ואם אתה מוכר, יש לך כסף לקליפ.

11. קופירוק Member

לא משנה כמה זה גלוי זה עדיין נקרא פרסומת סמויה.... ואסור לעשות את זה בארץ נראה לי נכון???

12. Ljungberg 8 Member

וואי אני מת על הפרסומת החדשה של נטוויז'ן אם האישה ששורכת לאיזה איש שהיא פוגשת ברחוב את השרוכים
    ווו פרקתי את זה.... (למרות שזה לא הכי קשור לדיון)

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פרסומת מעצבנת אלה הפרסומות האידיוטית לחלוטין של נקניקיות זוגלובק. לא קשורה ומעצבנת כל כך...

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרתי כמה שבירקנשטוק מעצבן?

בכל מקרה, היום ראיתי יחד עם חבר שלי בפעם אחת וראשונה פרסומת חדשה ל"כיף" בערוץ 24, פרסומת שללא ספק היו צריכים לצנזר וטוב שלא צינזרו. אחחחחח לואיסנה, כמעט ניסיתי לדחוף את עצמי לתוך המסך. איך פערתי עיניים ופה במשך 30 שניות רצופות, תענוג אך בנוסף גם צער על כך שהיא נמצאת כמה? 12 אלף ק"מ מפה? זה לא משנה......... אוף לא יאמן, אני חושב שהיא צעירה ממני וקבלו אותה.
    בקיצור, פרסומת שחובה לראות.

15. Joel Gion Member

עוד פרסומת מעצבנת היא הפרסומת החדשה של קנווד.עם הטיפש ההוא שצועק"הראשון בעולם שדפקו לו ברז".