דיון הפרסום והשיווק הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AFC, ‏5/3/03.

1. Gaizka Mendieta Member

איזה פרסומות הכי מעצבנות אותכם?!

אותי אישית יש כמה

אחד זה הילד הזה שקם בבוקר לפתע ושם לב שרוכב האופניים לא לקח את הבקבוק מים שלו...אז המניאק רץ 50 קילומטר עובר על פני אגמים ונהרות וג'ונגלים כדי לתת לזבל השני את בקבוק הנביעות שלו...

עוד פרסומת מטומטמת זה הפרסומת לטיק טאק..איזה מפגרת באה לחברה שלה ביציאה בעבודה:
    "מה?? לא טעמת טיק טאק"?? את ממש מפסידה!!! ואז המניאקית מעבירה תקופסה של טיק טאק שיש בו בידיוק 5 סוכריות לכל המשרד..70 איש לוקחים טיק טאק ואז זה מגיע לחברה שלה..שאפלא ופלא הקופסא מפוצצת סוכריות..כל כך עלובים...

בנתיים זה מה שאני זוכר אם גם אותכם יש פרסומות שמעצבנות אותכם תרשמו...

2. Alexander Hleb Member

אני הכי שונא תפרסומות המדובבות. ואיך אני מרחם על האנשים שמדובבים את הקול לעברית....כל הפרסומות לקינדר למיניהם. זה פשוט נראה כ"כ מבויים וזול, עדיף בהרבה פשוט לקרוא את התרגום. זה מזכיר לי את הגרמנים והרוסים(וכל האירופאים בעצם) ששמים בערוצים שלהם סרטים מדובבים וזה מצחיק

3. Melixon 15 Member

זה רק עניין של זמן עד שמיש'ו יכתוב את זה!
    הפרסומת ההיא של הילד המניאק הזה לאחת מקופות החולים ששואל "למה?למה?למה?"
    בא לי לבעוט לו בראש כ"כ חזק שהראש שלו יפתח כמו אבטיח!!!

4. הרצליה Member

כל הפרסומות

5. Melixon 15 Member

זה ברור...
    אתה כל החיים שלך נועדת לסבול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. Zizou10 Member

הרגת אותי!!!! :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

7. בית"רי מלידה Member

הכי מצחיק זה פירסומת למשהו שכבר לא קיים:

באחד מאתרי בית"ר, שמנוהל על ידי חרטטן צמרת, פורסמה למשל מודעה למבצע של HOT , במשך חודש (!) לאחר שהמבצע ניגמר ( מבצע המנוי...).

אבל שלא תחשבו שאותו חרטטן צמרת הוא אדם נדיב חלילה: הוא פשוט היה צריך "לסתום חור" אז הוא שם פירסומת למשהו שכבר לא קיים, וממילא לא שילמו עבורה.

עכשיו הוא סותם את החור ( אין לו פירסומת בכסף לשים באותו מקום ) עם מצגת פלאש למבצע אחר, שגם הוא ניגמר מזמן.....מצחיק כפול 2 .... :aaarofl: :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/05
  8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם לא יודעים מה פרסומות מעצבנות אם לא ביקרתם בקנדה, עזבו את העניין שאף פרסומת לא ממש קשורה לקטע המפורסם, עזבו את העניין שצפייה בפרסומת כזאת גורמת לכם לתהות על העתיד שצפוי למדינה הזאת, עזבו את העניין שהם מחליפים את הפרסומת פעם לכל היותר.

הם גם משדרים את אותו הדבר כל פאקינג רבע שעה! זה לא כמו בארץ, פה כל ערוץ הוא ערוץ 2! גם הערוץ הכי מסריח, גם כל ערוצי הספורט לא מפספסים אף הזדמנות לדחוף איזה מקבץ באמצע, רק בכדורגל (וגם זה לא תמיד) אפשר לראות משהו רצוף בלי החרא הזה

9. הרצליה Member

כל עוד ליאור אצלכם, גם אתה סובל לא?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

בקשר לסבל שלי ה-18.5 הוא יום אבל לא פחות.

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בקנדה בקיץ שלפני הקיץ שעבר, פרסומות מפגרות כמיטב המסורת הקנדית אבל אין מה להשוות בין זה לבין הזוועה בארץ. איפה עוד יש פרסומת כמו הקומיקס הזה לרדבול? איפה עוד קפה נמס הופך אותך לזיין? איפה עוד אתה רואה נהג מונית חצי שעה מסיע כל מני אנשים, ובסוף הפרסומת רואה איזה מטוס ומבין שהפרסומת היא בכלל לאל-על? איפה עוד אתה רואה כזה מכוער מעצבן כמו בפרסומת להיפרנטו? והפרסומות האגדיות (בזוועתן) של קינדר בואנו? וה"Wake Up Man!!!", והיופלה שאנשים חושבים שהם ימכרו יותר כאלה אם ישוו את זה לחננה שמוציאים מהאף, אישה שחצי שעה שמה בסלסלה אחת 3 פיתות שנועדו לחומוס ובסלסלה השניה פיתה אחת שנועדה לטחינה, והיא עושה את זה שוב ושוב במחזוריות, אבל עדיין בכל פעם היא עוצרת ומתחילה לחשוב שעות מה מתי היא אמורה לשים את הפיתה בסלסלה של הטחינה, וכמובן את יעל בר-זוהר ויהודה לוי נוסעים באוטו, נחטפים ע"י חייזרים (באמת, זה מה שאמרו המפיקים) ופתאום אתה מבין שהפרסומת לפוקס?? הא??

אין לכם מושג כמה אני שונא פרסומות. אם היו מביאים לי פרסומות כמו של יס בימיהם הטובים לא היתה לי שום בעיה, פרסומות מצחיקות ומקוריות אני אוהב מאד, אבל הפרסומות פשוט מתחת לכל ביקורת והחברים שלי שהולכים איתי לסרטים, האלה שמקרינים חצי שעה פרסומות לפני שהם מתחילים, פשוט סובלים כי על כל פרסומת אני אעיר ואני לא אוותר עד שיום אחד מישהו יפסיק את האימה הזאת שנקראת "פרסומות ישראליות"!!

11. Melixon 15 Member

כל שבת/ראשון שאני רואה אותו פותח בהרכב
    וכל חודש שאני יודע שאוהדים שבאים למגרשים לראות את החרא הזה ממנים לו את המשכורת..

12. RMCF Member

חחח, אין לי מה להוסיף אחרי ההודעה של ברקאמפ.
    אולי רק את הפרסומת לנס קפה (אם אני לא טועה) שבה הם שותים מכוסות ריקות.

פרסומות ישראליות זה חרא.

13. אדם ברקוביץ Member

בירקנ- שתוק

שייקבל סארס הבן שרמוטה הזה ... עם הנעליים שלו!

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני אני די בטוח שרד בול, ובטוח לחלוטין לגבי קינדר בואנו שזה מדובב, ככה שקשה קצת להאשים פה.

גם הפרסומת הכי מטומטמת לא כל כך מזיקה אם לא טוחנים לך אותה במוח כל כמה דקות באיזה ערוץ שלא תהיה

15. city Member

הפרסומות של חברת החשמל. לא מספיק שהפרסומות של שקע ותקע והסבתא המעצבנת הזאת משגעת את השכל, זה חברת החשמל, הם מונופול !! למה לעזאזל הם צריכים לפרסם ?!?!
    כאילו מישהו יראה את הפרסומת של שקע ותקע ופתאום יגיד "אני מפעיל את המדיח".