דיון השופטים הרשמי: טורניר לא טוב של השופטים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏3/6/08.

1. איגור .פ. Member

ציפינו לנחת מהשופטים,אך כמו בכל טוקניר ,ליגה השופטים מכרעים את תוצאת המשחק,היה יד בוודאות הוא הרים את היד במטרה לעצור את הכדור,דבר כזה זה פנדל במאה אחוז ואפילו אדום.

לגבי היתרון מה שאמרתם גם מוריד ממנו היום

הציון שאני נותן לו הוא 6 ,כי הוא קיפח את שוויץ.

2. Pipe Member

התנועה הייתה אינסטינקטיבית עם הקפיצה שלו לנגיחה, הכדור שיחק ביד יותר מאשר היד שיחקה בכדור ואני לא חושב שהיה מקום לשרוק על כדור עונשין.

איגור פ
    לא הייתה החלטה אחת שאפשר לקטרג אותה באופן וודאי וחד משמעי כטעות, בטח לא כזו שהשפיעה על גורל המשחק. הטענה הראשונה לפנדל מאוד מאוד גבולית והטענה השנייה לא שווה התיחסות. שאר השיפוט שלו היה בסדר גמור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/6/08
  3. JR-Riquelme Member

אני מאוד תופס מרוזטי, שופט כל כך אלגנט שרואים שנותנים לו כבוד. יודע טוב מאוד איך להשתלט על משחקים...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רוב נגיעות היד ברחבה זה תזוזות אינסטנקטיביות... לא יודע, היד הייתה למעלה, מחוץ לשטח של הגוף, לטעמי זה שווה שריקת פנדל.

אבל רוזטי איכזב אותי בגלל דבר אחר, חוקת המשחק. ציפיתי מהשופט הזה לתת משחק נקי מבחינת חוקה, אבל ראיתי פעם אחת (אולי הייתה עוד פעם נוספת אני לא זוכר) שהוא עצר לצ'כיה התקפה מתפרצת ושרק לעבירה לטובתה, חוק יתרון קלאסי, טעות קשה, קשה. זה מעבר ללראות פאול או לא, זה חוקת משחק נטו, ואופ"א ופיפ"א שמות על החוקה דגש חזק, ואין לי ספק שרוזטי יחטוף על זה, על דברים כאלה יותר חוטפים בראש מאשר נגיעה פה בספק או פאול שם בספק.

והחלטה טובה... ההחלטה של הקוון בשער של צ'כיה, יופי של עמידה, היה במקום הנכון, וראה שהשחקן שקיבל את הכדור לא היה באופסייד

5. D.Irwin Member

זה היה פנדל, יש מקרים שהכדור משחקת ביד כי אין ברירה אבל יד למעלה והכדור פוגע ביד זה פנדל ב100 אחוז, זה לא משנה שהיד לא הייתה מכוונת, רוב נגיעות היד לא מכוונת ועדין נחשבות לנגיעת יד, נגיעת יד מכוונת (שלא בדרך לשער) היא בדרך כלל ביחד עם כרטיס צהוב.

6. איגור .פ. Member

אני חולק עלייך,אני כן חושב שהוא קיפח את השוויצרים ,הגיע פנדל ראו שהשחקן הגנה בא לגעת בכדור ביד,לדעתי זה היה אמור להיות פנדל+אדום.

לגבי הטענה השניה שלי ,יש חוק בכדורגל אם הכדור נשאראצל הקבוצה בתוקפת תן להתקפה להמשיך ורק אז תוציא כרטיס,ככה שהוא מנע פעמיים אולי הזדמנויות של צ'כיה,אבל בכל זאת ההחלטה שחרצה את גורל המשחק זה פנדל שלא נשרק.

אני מאחל שהשיפוט יהיה בכל המשחקים כמו במשחק השני בין פורטוגל לטורקיה.

7. FC_Bayern Member

במשחק הראשון היה שיפוט לא טוב, השופט שגה לפחות 4-5 פעמים במהלך המשחק לגבי צהובים שלא נשלפו\פנדל שלא נשרק. במשחק השני כבר היה שיפוט טוב הרבה יותר- הקוונים היו מצויינים, וראו כל נבדל, בעיקר של פורטוגל. השופט ניהל את המשחק בצורה שקטה וחכמה, בלי כסאח מיותר, ומנגד- גם בלי לעצור את הסחף על הדשא.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פאנדל בעיניי בין שלושת השופטים ההכי טובים בטורניר, יש לו נוכחות, הוא קולט טוב מאוד התחזויות ודברים דומים, פרט לעבירה הקשה שהייתה על נאני והוא פיספס הוא היה די בסדר, רק שימשיך ככה. על רוזטי דיברנו... בא כאחד המובילים אבל אני לא יודע מה הסטטוס שלו כרגע, עשה לעצמו די נזק אתמול ולפי מה שהבנתי מיואב גם באיטליה לא חסכו בביקורות כלפיו (יואב נשמח אם תרחיב).

9. spurs229 Member

מי זה השופט המפגר הזה באוסטריה-קרואטיה?

10. 亚历山大帕托 Member

וינק ההולנדי.

11. Commander vimes Member

השופט במשחק בין אוסטריה-קרואטיה ליצן לא קטן ולא שלט במשחק בגרוש, בלי לדבר על שני הפנדלים שהוא לא ראה והאדום לפוגאטץ.

12. AW forever Member

זה לא חדש, זה אותו ליצן שגמר את ארסנל במשחק מול ליברפול. להעיף ומהר.

13. Jack Wilshere Member

יימח שמו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

14. דניאל א. Member

השופטים גמרו את ארסנל בשני המשחקים, המשחק הראשון או השני?

15. spurs229 Member

תמיד אמרתי שהוא שופט מצויין, לא?