דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק לחלוטין, @Nave סתם משתמש פיקטיבי שפתח כאן חשבון כדי להגן על בוני ולשבח אותו, כל ההודעות שלו כאן במשך כמעט עשור בנושאים של כדורגל והתקופה שלו כמנהל בישראלי היו סתם סיפור כיסוי לא מוצלח.

cheddar אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

פרשן נהדר. בזמנו שיבצו אותו במשחק יובה. באופן טבעי אני חשדן כלפי פרשנים של הסריה, ושל יובה בפרט. הוא עשה עבודה נהדרת. גם כתבתי לו בטוויטר ״תבוא כל יום״. הוא ולבנטל הם הכוחות העולים של צ׳רלטון, אגב גם אנשים מאד נחמדים מחוץ לשידור.

3. danielone Member

לא אשכח שמשה מאירי הזהיר אחרי שדורטמונד הובילה 0-4 מול שאלקה. שהיא עושה טעות במערך ועלולה לשלם על זה ביוקר. ואתם זוכרים מה קרה בסוף...

4. DRORIKO Member

משה מאירי תותח, אין הרבה חובבי בונדסליגה בארץ אבל הוא אחד מהם

5. סמואל אטו Member

יש לו גם קשרים בליגה הגרמנית עצמה.

6. DRORIKO Member

פרימו יושב באולפן עם כובע מטופש ומודה שהוא הימר שמכבי חיפה תיקח אליפות. בנוסף הוא גם מציע ליענקלה להביא למועדון את זאהי ארמלי ואיתן אהרוני. הוא פרשן כמו שדוס סנטוס בלם.

7. alexshw Member

חיפה אוהבת רדיו חזק: טירוף התקשורת בכרמל

אי אפשר לסגור את התקשורת במדינה דמוקרטית, אבל יש 2 בעיות גדולות:
    1) כפי שניתן גם להבין מהכתבה יש סינרגיה מזיקה ביותר בין התקשורת הזו למועדון. גם אנשים שעוברים בין התקשורת למועדון, וגם השפעה ישירה על החלטות של התקשורת חסרת מושג הזה. כולם רואים שזה לא באמת תקשורת אלא ביוב המסריח ביותר בארץ.
    2) הם מטמטמים את אוהדי חיפה שחלקם הגדול פשוט לא באמת בקיאים בכדורגל ולוקחים ברצינות את כל מה שנאמר שם.

מועדון בריא לא היה מתייחס אליהם. סוגר את שעריו בפניהם ולא מדבר איתם. במכבי חיפה בה הבעלים לא מסוגל כבר להצליח ורוצה רק למכור תדמית, יתאפשר הבורדל התקשורתי הזה ובעצם חיפה היא בועת כדורגל לכל דבר שמנותקת מהמציאות והמועדון הוא חלק מהבועה הזו.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

"גם אם הפועל חיפה מקבלת סיקור, העיקר הוא מכבי, כפי שהאוהדים בצפון מתעקשים לקרוא למועדון."

איכס. בא לי להקיא מהתקשורת התל אביבית, היא מגעילה אותי לא פחות מהפאנל הדוחה של רדיו חיפה.

Maccabi Diamond, oranfu ו-gilad16 אוהבים את זה.
  9. קשר שמאלי Member

קן הקוקיה. גם תמורת 5 אלף שקל אני לא אצפה בכתבה הזאת

10. Raulito Madridista

רוצה לשבח את 'וואלה ספורט' שכרגיל נרתמים במלוא הרצינות לכתבות צבע. מעבר ל-'ציטוטים הגדולים' שנאמרו על רונאלדיניו, לרגל פרישתו המסתמנת הם גם העלו חידון - בחנו את עצמכם. אני זוכר אותם בפרוייקט ענק על פרישתו של רונאלדו נאזאריו ממזמן.

- דבר נוסף: עוזי דן כתב טור ארוך על בנזמה באתר הארץ. אמנם אני לא חושב שהוא הבעייה של ריאל מדריד העונה, אבל הוא בעייה אחת גדולה באופן כללי. לדעתי הוא הכתב היחיד בתקשורת הישראלית שהתייחס באריכות לתופעה הזו - שחקן בינוני שכבר תשע שנים כמעט שחקן הרכב כמעט בלתי-מעורער למרות קבלות מאוד בינוניות.

- דור בלך הוא מי שמסקר את הפועל ת"א עכשיו בספורט5? אולי מוטי פשכצקי שכותב על כולם? שירי אלדג'ם כבר לא עובדת שם? לקחה קשה שהפועל ת"א ירדה ליגה ולא מוכנה לסקר אותנו יותר?

11. Melikson24 Member

לא עוקב אחרי מה שהולך בספורט 5 אבל ידוע לי ששירי אלג'ם יצאה/אמורה לצאת לחופשת לידה.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהיא יצאה כבר לפני כמה שבועות , היא נעלמה לגמרי מהערוץ ואפילו מהכתבות בערוץ .

13. DRORIKO Member

אגב אני שם לב שניר קפלן שהתחיל את השנה בתור הכתב של מכבי הוזז הצידה בשביל הרכש הטרי רועי כהן. כנראה לא ליקק מספיק.

14. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

כל ערוץ הספורט צריך לצאת לחופשת לידה.

robertocarlos.m ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  15. סמואל אטו Member

יצא לי לראות את הכתבה המצחיק הזאת.
    זה פשוט המצב ההזוי שהעולם נמצא בו. זה מה שרוצים לשמוע ואלו הדברים שהשדרנים רוצים לדבר עליהם. פחות נוח לקלל ולצעוק כשדברים הולכים חלק.

הכי הצחיק אותי זה יניב קטן שמשחק למצלמות, והליצן הזה שנראה כמו יעקב בוזגלו ולובש "כובע ניימאר" ו"משקפי ג'ק ניקולסון".
    חבל שאנשים מאזינים לאנשים כאלו.

מצב נושא:
הנושא נעול.