דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

שני דברים שוברי שיגרה ב-'פרויקט פתיחת העונה' של 'וואלה ספורט' שקורם עור וגידים לאט-לאט:
    - חידון ליגת העל - בואו לנסות להשיג 15 מ-15. חידון מעניין לגבי האחים, הזרים ובעיקר שחקנים קצת פחות מוכרים.
    - ראיון משותף עם שלושה שחקנים צעירים משמעותיים בליגת העל שמחכים לפריצה: גלזר, מקסים וקלטינס. כמה שהם צעירים - הם מאוד חכמים ויש להם הרבה מה להגיד על הזרים, על החשיפה והאהבה שהם מקבלים ברחוב, על הלחץ ועל התחרות.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לגבי הכתבה האחרונה - מעניין אותי אם גם רצו את מיכאל אוחנה בכתבה הזו והמועדון לא אישר, או שלא חשבו עליו בכלל.

מהכרות עם המועדון, יש לי תחושה חזקה על אופציה מס' 1

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גזענות ובורות: השדרים והפרשנים שהורסים את שידורי הספורט
    צמדי השדרנים-פרשנים הכי גרועים בטלוויזיה - וואלה! תרבות

אחלה כתבה, למרות שקצת מפריע לי שרמי וייץ ושגיא כהן שם, עם כל החסרונות הרבים של שניהם זה הצמד שלדעתי רובנו המוחלט גדלנו עליו ושחרוט על זכרונות הצ׳מפיונס הגדולים. אם כבר יש שדר שהציוות של שגיא כהן איתו בלתי נסבל זה נדב יעקובי.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בנימה זו אני חייב לציין שאתמול יצא לי לשמוע את התכנית של אופירע והנושא היה המשחק של מכבי ת"א, כשהמשתתפים בדיון היו ארבל, זוהר, אמיר שלח ואורי אוזן. באותם רגעים התבלט אורי אוזן כפרשן יוצא דופן ואחד שבאמת מבין כדורגל, לא רוצה ללכלך יותר מדי ומתעסק בעיקר בפן המקצועי של המשחק.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

כתבה תמוהה למדי. אם כבר מציינים את בוני גינצבורג אז עדיף לדבר על זה שהוא מחרב כל שבוע את המשחק המרכזי, לא על איזה תכנית נשכחת על הליגה האיטלקית מלפני 20 שנה

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בצמדים המוצלחים הייתי מוסיף את שכנר וזלצר (אמנם מאז שנכנס הכפתור הצהוב אני משתיק אותם בשמחה אבל סה״כ עושים עבודה טובה) ואת רמי וייץ ואבי מלר בשידורי הפרמיירליג בניינטיז ובתחילת המילניום. צמדים גרועים שזכורים לי-אלי ישראלי ושמעון אמסלם בשידורי הפועל תל אביב בכדורסל, וכל צמד שסלבה ברזילאי היה בו.

7. Raulito Madridista

אני תמיד מעדיף שהכתבות האלה יתעסקו בבודדים שמשדרים טוב או מפרשנים טוב ולא יציתו על הגריל את אלה שלא. לא קל להיות איש תקשורת. מצד שני עצם זה שמדובר על 'צמד' זה מוריד מאחריות של כל אחד, יש אולי שילובים לא טובים. לדעתי רמי וייץ ושגיא כהן הם מעולים, הלאה.
    אני מחבב את מוטי חביב וברור ש-'בובה של לילה' הקפיצה אותו הלאה. לדעתי מדובר בשדר לא רע בכלל עם ידע, מקבל לרוב את המשחקים המשמימים ומנסה להוסיף הרבה עניין. גם עמיחי שפיגלר בסדר גמור(אחרי עזיבת זהבי - צוחק).

הצמד המועדף עליי בכל-מקרה היה בשידורי הליגה הספרדית - שגיא כהן ונדב יעקובי. לעניין הכתבה - יורם ארבל ודני נוימן במונדיאל יחד - קשה.

8. Telkiyski Member

עם כמה שיורדים על הפרשנים והשדרים הישראלים, מישהו יכול להגיד בוודאות שבמקומות אחרים בעולם זה יותר טוב?

כלומר, מישהו באמת יכול לדעת אם שידור של הליגה ההולנדית עם פרשן שהיה פעם שחקן בפיינורד נניח, זה יותר טוב מבוני?

9. רון עמיקם Member

גם היום יש המשך למוסף

10. בן פורגס Member

11. robertocarlos.m Member

הם יורדים על כל העולם אבל היו להם לא מעט טעויות בכתבה:
    - מאיר איינשטיין ז״ל לא פירשן עם מולי אפשטיין
    - אברהם גרנט היה פרשן ביורו 2004 עם רמי וייץ וקצת ביורו 2016 (שידר רק כמה משחקים בודדים)
    במונדיאל 2014 הוא שידר עם מאיר ז״ל, רמי וייץ ביכלל לא שידר את המונדיאל הזה
    - כתבו על הצמד גרטל ובוקי והראו בסירטון ביכלל גרטל ויואב ברוק
    - מתי שפיגלר ושרף שידרו ביחד? עמיחי שידר ליגת העל עם מוטי איוניר ובוני גינזבורג..השידורים היחידים שלהם יכולים להיןת במשחקי גביע
    -ארבל ונמני?? ארבל עבר רק עכשיו לצ׳רלטון

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתמול צפיתי ביציע העיתונות, והפתיע אותי די לטובה שי האוזמן.
    תמיד היו מביאים אותו לכמה דקות לדבר על כדורסל, אבל מסתבר שיש לו לא מעט ידע גם בתחום הכדורגל, וכל מה שמתרחש בגזרה המקומית.

13. DRORIKO Member

סתם פופוליסט שטחי. מזלזל בדודו דהאן "קוף בוא נלך לקנות שחקנים ונעשה על זה כסף" כאילו זה כזה פשוט, ואומר על מכבי "גם בתקופת פאקו הם היו אפורים אבל הביאו תוצאות" כאילו שיש בכלל קשר בין מכבי של פאקו לזאת הנוכחית. המזל שלו זה שהוא ישב ליד בוני וקוף, אם היו יושבים לידו אנשי כדורגל הם היו מוציאים אותו רע.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ערוץ הספורט נתנו לאבי מלר לכתוב על הליגה האיטלקית, והכל מלא בפופוליסטיות וניכר מהשורות שלבחור, וזה היה ידוע כבר, אין יותר מדי ידע על הסרייה. זה נהיה מביך כבר.

15. DRORIKO Member

כמה בולשיט יאללה "ואולי גם להפיג את התסכולים של פאולו דיבאלה מקיץ בו הוא חלם על קאמפ נואו" מאיפה הוא יודע לעזזל? הוא חבר שלו? הם מחליפים משחקי מילים בטלפון? כי לי זה דווקא נראה שפאולו מאד שמח להישאר אצלנו ועוד יותר שמח לקבל את המספר 10. אבל מבחינת הערוץ המושתן הזה הכל מתחיל ונגמר בקאמפ נו.

"ההפסד של יובה ללאציו בסופרקאפ 3:2 תומך הפעם בתחושה שאלופת איטליה איבדה הרבה יותר מאחד חלקי אחד עשר מעמודי התווך שלה" נכון כי לשפוט לפי משחק אחד,בטרום עונה, זה דבר מאד חכם לעשות.

מצב נושא:
הנושא נעול.