דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה קרה לך, אינטר ויתרה על באנגה ומדל המצוינים והביאה במקום את ואלרו הזקן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

האמת שחתכתי אחרי הקשקוש על יובה. מלר הוא איש מסכן ומעורר רחמים. אפילו בפרמייר ליג הוא הפך לבדיחה אצל האוהדים,אז נותנים לו עוד לכתוב על ליגה איטלקית?

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

והוא גם אומר שיובה זכתה בשבע אליפויות רצופות. החובבנים בספורט 5 עלו על הטעות, אממה, הם ערכו את זה בכותרת משנה ולא בגוף הכתבה.
    http://i.imgur.com/3jhvxcL.Xxx

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

אין ספק שכריסטיאן רודריגס הולך להיות הקלף המנצח של מילאן

5. Ajax Amsterdam Member

אני חייב להגיד שיצא לי להתקל בריב פייסבוק של אביעד פוהורילס ועוד כמה רבים ו"טובים" על כתבה של פוהורילס שפירסם שעמד במיקס זון של המשחק שעה ואף אחד לא הגיע אליו, קודם כל אני חושב שאם הייתה הפרה של כללי אופא היינו נעשים בגדול.
    דבר שני אני מצפה מעיתונאי שידע להודות גם שערוץ הספורט יצא לחסויות בזמן המנון ליגת האלופות מה שמנע מהרבה באר שבעים שלא יכלו להיות באיצטדיון לחוות רגע מרגש, ואם אני לא טועה זו גם עברה גסה על חוקי אופא, אמנם זה מקום העבודה שלהם אבל זה לא זכה להתייחסות רבה.

לינק מצורף של כל הבלאגן

לירן אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

אז אחרי שנה שלו בתפקיד אפשר להכריז על אורי קופר בתור הפרשן הכי טוב בטלוויזיה. אני לא צופה בהרבה משחקים של הלה ליגה, אבל כל פעם שאני נופל על משחק איתו זה תענוג,כולל הערב בולנסיה-לאס פאלמס. מביא הרבה ידע כללי וניתוחים טקטים ועושה את זה בצורה עניינית ובלי לנפח את השכל יותר מדי. גם הכימיה שלו עם השדרים היא מצויינת. בעולם אידיאלי הוא היה צריך לפרשן את המשחקים המרכזיים ולא זוהר ורביבו.

robertocarlos.m ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. רון עמיקם Member

ואני כתבתי בכל הדיון הזה שהוא התפתח לניואנס של "האם ב"ש חייבת לשחרר שחקנים לראיונות במיקס זון, או שהשחקנים רק יעברו שם", ולא לעובדה כי גם אם השחקנים עברו במיקס זון, כמתחייב, זה היה מאוחר מדי ולא לצרכי ראיונות, ושלא מובן לי מדוע קבוצה שנמצאת כפסע מעליה לליגת האלופות, פשוט חוסכת מהקוראים - מדובר אחרי הכל בעיתונות כתובה - התרשמויות משחקנים. בהרבה מקרים טוענים בבאר שבע כי הקבוצה מייצגת את המדינה ולמרות שאני לא מאמין בכך, הרבה כן מאמינים. ולכן, מדוע למנוע מהציבור בישראל את העניין הזה. במקרה הזה זו לא קבוצה פרטית. לשחרר מאמן למסיבת עיתונאים ושחקן לזכיין השידור זה כי חייבים? הייתי במספיק מיקס זונס בחיים שלי, אין מצב שזה רק מסדרון לאוטובוס או למכוניות הפרטיות. זה אזור לראיונות.
    אבל ההתנפלות של הגולשים על אביעד, עלי ועל שי מוגליבסקי הייתה מכוערת. יש אוהדים בבאר שבע - ולא רק - שאשכרה רוצים עיתונות מטעם, כאילו הם עובדים במועדון ולא מוכנים לקבל ביקורת. עזבו שהיחס לעיתונות פה מגעיל, מתפתח פה דור שלם - וזה באשמת ישראל היום וערוץ 20 - שפשוט לא מבין מה תפקידה של העיתונות: לספק מידע, ורצוי שיהיה אמין ומעניין. בלי ששחקנים ידברו אחרי משחקים, בוודאי אחרי ניצחונות משמעותיים, קשה לעמוד בסטנדרט הזה!

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/17
  8. Ajax Amsterdam Member

קודם כל רון אל תצפה שאנשים בפייסבוק ידברו וינהלו דיון ענייני קל להתבהם בפייסבוק וזה מה שמוצאים שם ועיניין ההתבהמות זו מחלה מדינית אבל נשאיר את זה לנושא אחר.
    בנוגע לזה שאביעד חיכה שם ולא ראה אף שחקן זה משהו אחר ואני חושב שהיינו נענשים על דבר כזה ואני מאמין שפעלנו כראוי, יש כתבים שלפעמים אני רואה שרוצים לעשות רק רע לקבוצה והמבין יבין ואז זה נהיה כבר מגמתי.
    ושוב יש כאלו שלא ברי מזל להשיג כרטיס למשחק בפליאוף ליגת האלופות למה ערוץ הספורט יצא לחסוית דווקא בזמן המנון ליגת האלופות? אם איני טועה אין זה חוקי כל עוד זה לא הספונסרים שעובדים עם אופא.
    וגם לי חרה שלא ידעתי אם ישודר המשחק של באר נגד לודוגורץ עד השנייה האחרונה,אז שגוף תקשורת בשני מקרים לפי דעתי לא סופר את האוהדים שלנו שלא יצפה שנעמוד עם פרחים ושוקולד בשבילו

hbs7 ו-לירן אוהבים את זה.
  9. hbs7 Member

העיתונות הביאה את היחס הזה על עצמה.
    הייתם צריכים לצאת בזמן על אפסים כמו פרימו, הללי, זהבי ושאר הח'ברה מone וספורט 5 שהורידו את המקצוע לזנות.

אני כאוהד בהחלט מעדיף שיהיה מינימום מגע עם התקשורת. מבחינתי לצרוך הכל דרך הצינורות הרשמיים של הקבוצה בלבד, מהשאר גם ככה התנזרתי מזמן.

Ajax Amsterdam ו-לירן אוהבים את זה.
  10. ייא Member

הלינ ק לא פעיל מהנייד או שהפוסט הוסר?

11. Ajax Amsterdam Member

דווקא עובד

12. alexshw Member

"במכבי חיפה לא סבלניים עם צעירים" אומר צעיר שקיבל 55 הופעות בבוגרים, בלי גביע הטוטו.

amn, oranfu, סיונרה ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  13. Ajax Amsterdam Member

הבעיה שבחיפה נתנו יותר מידי הזדמנות לצעירים מי כמוני יודע שאי אפשר להסתמך על זה

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע לגבי חוק המעבר במיקסד זון. אבל לפני שנתיים הייתי בגמר ליגת האלופות ואחריו כל השחקנים של ברצלונה ויובנטוס עברו במיקסד זון. דגש על עברו. שלושה הואילו לעצור, וגם הם דיברו רק עם העיתונאים שהם מכירים ובשפה שלהם. נו, אז עצרו.

15. DRORIKO Member

עזבו שטויות עכשיו, מישהו יכול למצוא לי את הקטע שנותנים לשחר רפורט תוך כדי ראיון?

מצב נושא:
הנושא נעול.