דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

לא הגיוני שללגיונר הבכיר היום שכובש שער ניצחון ומצטיין במשחק פרמייר ליג לא ימצא מקום בעמוד השער.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתקשה להחליט מה רועש יותר, מאיה רונן עכשיו במגרש פתוח או המסוק אפאצ'י שנחת לי ליד הבית.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זו אופציה ב', אל תחמיא לי, אבל בכל מקרה:
    95% מהכותבים בפורום הזה סובייקטיבים לחלוטין, זה משהו שנדבק באהדת קבוצות, ומאוד בולט כשאוהדי יריבות מתדיינים ביניהם. אתה סובייקטיבי, ואני סובייקטיבי, והמעלים את הנושא הנ"ל, אלוהים, כמה שהם סובייקטיבים. אני בכנות לא מבין איך אני יוצא דופן וקיצוני.
    אולי הנטייה (הסובייקטיבית) הכללית כאן מסבירה את החשיבה - יש סיבה שהיחס בין מספר אוהדי מכבי הפעילים בפורום (הולך וקטן, אגב. אני אחד משניים בערך) ובין מספרם במציאות הוא חסר פרופורציה (פורום הכדורגל השני בגודלו בישראל, גם בלי סיווג כפורום אוהדים, הוא של אוהדי מכבי), זו זירת טינופים בחלק גדול מהזמן.

ובאשר לשיקולים - משחק מרכזי של הליגה המקומית הוא אישיו גדול בעשרות מונים עבור עיתון מקומי מאשר משחק פרמיירליג שגרתי, גם אם ישראלי כבש בו (מה אתה מצפה, לחגיגה בכל כיבוש של ישראלי בליגה בכירה? זה פרובינציאלי ומגוחך), לכן זו כותרת השער. הטור על לוזון מתקשר לנושא הזה, אז גם הוא מופיע (באופן כללי טורים כמעט תמיד מקודמים בשער, כי זו לא ידיעה, מפרסמים את זה בשביל קידום ובאזז), והכתבה עם דיא סבע היא ריאיון בלעדי ולכן מטבע הדברים גם אותו שמים בחזית. אולי היו צריכים להוסיף איזה ריבועון עם איזכור לחמד (כמו שעושים לא מעט), אבל לא מעבר לזה. זו התקטננות מגוחכת. חמד מופיע בתוך העיתון עם כותרת שמתקשרת אליו.

4. Telkiyski Member

אשכרה.
    בוואלה כבר היית רואה היום כותרת "ונגר ומוריניו כבר נאבקים על שירותיו של זהבי" או משהו בסגנון.

5. DRORIKO Member

ביסמוט כל כך עשה בית ספר עכשיו לקופמן. שונאי טראמפ לא יכלו לבחור דובר יותר גרוע ממנו.

6. DRORIKO Member

ואם לדבר על כדורגל שלמה שרף אשכרה אמר ש"הוא לא מבין את הדבר הזה רוטציה" ושזה לא קיים באף מקום באירופה. ואני כבר מחכה למרטי מקפליי שיקח איתו את שלמה ויחזרו ביחד לשנות ה-80

7. Raulito Madridista

- אם שמתם לב ב-'ישראל היום' שמו טור של אביעד פוהורילס, לימים עיתונאי מעריב, לאחר המשחק המרכזי. אוהב את הכתיבה שלו, שינוי מרענן, מגלה בקיאות ובצורה יצירתית ולטעמי זה עדיף על שלמה שרף שכתב טור אחרי משחק שבת כך שאני לא יודע אם מדובר בהופעת אורח או במשהו קבוע.
    - ב-'ידיעות' הבוקר הציגו 'דירוג עוצמה' של 20 קבוצות באירופה בניגוד ל-10 שהיו עד עכשיו ובחרו להתמקד בהארי קיין אותו הגדיר יעקובי כיורש של רוני.
    - במעריב בהחלט הציגו סיקור ספורט ראוי ביום ראשון עם יותר עמודים מ-'ידיעות אחרונות' וכדאי לשים אליהם לב. רק לפעמים שהעיתון נסגר מוקדם מדי זה מצער.

8. robertocarlos.m Member

שאלה-
    איזה משחק מעניין יותר? אתלטיקו מדריד נגד צ׳לסי או ספורטינג ליסבון נגד ברצלונה?

במדינת בארסה מאניה התשובה ברורה...ברצלונה ב-5+ ואתלטיקו ב-5 גולד (נעזוב את זה שאת רומא-אתלטיקו לא שידרו מחזור קודם).

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

רציתי גם לכתוב על זה. צריך לשנות את השם של המדינה למסיסטן

10. Scouser Member

זה עוד כלום לעומת כל השידורי פ.ס.ז'-נמושות שנקבל בשנים הקרובות בגלל הזכויות שידור.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu ו-robertocarlos.m אוהבים את זה.
  11. optimus Member

זה תמיד היה כך. השידור נקבע לפי קהל האוהדים ולא לפי מידת העניין של המשחק.

12. robertocarlos.m Member

לא נראה שלסלטיק ופסז׳ יש יותר אוהדים מאתלטיקו או רומא

13. optimus Member

לא יודע למי יש יותר אוהדים אבל לניימאר יש קהל עצום גם בארץ אני מניח שגם זה נלקח בחשבון.

14. robertocarlos.m Member

בוא נדבר רגע על נושא ה-hd...
    הטכנולוגיה קיימת בארה״ב כבר מ-1998 ועדיין אצלנו rge וערוץ הספורט מתעקשים לשדר לנו ב-sd את ערוץ 5+ ולקחת תשלום נוסף על ערוץ 5hd ...פשוט גניבה!!

oFiRzZz, oranfu ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  15. Melikson24 Member

לאורך כל התקציר של מאריבור-סביליה יעקובי בטוח שמאריבור זאת קרבאח.
    "מאריבור הושפלו מול צ'לסי", "מאריבור עדיין מחפשת שער ראשון בצ'מפיונס"...

גלץ ו-Telkiyski אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.