דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

@גלץ חד משמעית כן.

במקום לשלם מיליונים לערוצי ספורט5, רכשתי ליגפאס, כל משחק אני רואה באיכות 4K (שמי יודע מתי תגיע לארץ). שדרים ברמה הכי גבוהה. סטטס' ברמת המיקרו של המיקרו.

חוץ מזה יש עלילה מעניינת בNBA.
    קרבות טוויטר מעניינים. סרטונים שהופכים ויראלים. 'ירידות' אחד על השני.
    אתר ברמה הכי גבוה הנקרא בליצ'ר ריפורט.
    כתבים כמו ווג', שיודעים על הכל לפני שזה קורה, ולא מחרטטים בלי הכרה כמו פשכה.
    כתבות צבע ברמות הכי גבוהות שנראו בספורט.

ויותר טוב מהכל - אין שחקנים עצלנים, אין חאפרים, אין יעקב בוזגלו (אבל כן יש לאבאר בול), אין אלישע, כמעט ואין נפוטזים.

אני יכול להמשיך עד מחר, הליגה החלה רק אתמול, שווה לעקוב.

גלץ אוהב/ת את זה.
  2. danielone Member

צ'רלטון צפויים להשיק ערוץ בטכנולוגיית 4K. לקראת המונדיאל הקרוב.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  3. robertocarlos.m Member

- אחרי שחפרתי כל השבוע לערוץ הספורט הם השתכנעו ושידרו לבסוף את המשחק של קראבח-אתלטיקו במלואו במשעה 19:00 בערוץ 5 גולד (במקום לשדר בשידור חוזר תוכנית על אולימפיאדת טוקיו) ומ-19:30 בערוצים 5 ו-5hd.

- המשחק המטורף של צ׳לסי-רומא שודר בגולד (העדיפו לשדר משחקים לא שוויוניים של ברצלונה ופסז׳)

4. DRORIKO Member

אגב גם המשחק בין יובה לספורטינג היה נהדר, לא כל כך מבחינת הרמה כי יובה לא הרשימה, אבל כן מבחינת העניין(יובה חזרה מפיגור עם שער דרמטי של מנדז'וקיץ' בדקות הסיום) בושה שהמשחק הזה והמשחק שדיברת עליו לא שודרו. הבעיה שגם אין לך עילה להתלונן על הערוץ כי הם יוכלו להגיד שבארסה ופסז' מביאים יותר רייטינג ולך תתווכח עם זה. אפשר להתלונן על זה שהגולד סגור, אבל זה קרב אבוד מראש.

5. DRORIKO Member

הבעיה עם ה-NBA שהעונה הסדירה נמתחת כמו מסטיק. אני אישית תמיד מתחיל לראות בפליאוף. הבעיה שגם הפליאוף כבר פחות מעניין מבעבר. שנה שעברה להוציא את הגמר ואת הסדרה האדירה בין וושינגטון לסלטיקס הפליאוף היה כדור שינה.

6. robertocarlos.m Member

אני רק ביקשתי מהם שישדרו את המשחק של 19:00 במלואו, זה הזוי ולא הגיוני שיש להם 5 ערוצים ושאם כבר הם החליטו לשדר משחק הם ישדרו אותו באיחור של 30 דקות ועוד בגלל שהם משדרים חדשות הספורט (בשני ערוצים שונים!!!).

7. DRORIKO Member

אגב נדב אומר בנימה של אדישות "ידענו שפסז' ובאיירן 2 רמות מעל 2 היריבות ושזה בית סגור" אם ככה למה שידרתם את פסז' אנדרלכט יא אימבצילים?

עכשיו הוא אומר על בארסה-אולימפיאקוס היה משחק לפרוטוקול. לא להאמין כמה שהם מזלזלים בנו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/17
  8. DRORIKO Member

הפעם אני אחליף את דור בסקירה היומית.
    אז אחרי הרבה זמן שלא קראתי ידיעות עשיתי את זה היום ברכבת.
    זה התחיל מדיבייט בגובה הדשא בין גיא לייבה עם עוד איזה מישהו על מי מאמן יותר טוב, פפ או מוריניו(חזרנו ל-2010 ולא הודיעו לי?) לייבה, ליצן ידוע ברשת טוען שמוריניו יותר כי הוא ״שורד״ ו״שנראה את פפ מצליח עם שחקנים פחות טובים מדה בריינה״ מי שישמע את זה יחשוב שמוריניו מאמן בהפועל עכו ולא במועדון השני הכי עשיר בעולם(אחרי ריאל מדריד). את השני לא טרחתי לקרוא את השני.
    אחרי זה היה טור של הסעדון הזאת שמראה כל הזמן את הציצי באינסטגרם על איך גיא לוזון צריך להתנהג או משהו, לא יודע הפסקתי לקרוא אחרי 2 משפטים, מסתבר שבלי הציצים הסעדון הזאת היא לא אטרקציה. לאחר מכן היה סיקור לקוני למדי של משחקי ליגת האלופות, שגורם לי לתהות בשביל מה אני צריך את ידיעות אם קיבלתי באינטרנט את אותו הסיקור יום לפני זה באינטרנט, איזה ערך מוסף הם מביאים? לא מובן. נקודת האור היחידה היתה כמובן פלג שחותך כראוי את הנבחרות הצעירות בכדורגל ואת נבחרת הכדורסל. השאלה אם שווה לקנות ידיעות רק בשביל פלג? לא ולא אומר מוטי!

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אגב סעדון, לפני כמה שבועות היא עוררה סערה ברשת שהעלתה פוסט שקשור להטרדות שהיא מקבלת על מבנה הגוף שלה, לאור כתבה שהיא פירסמה והייתה בה בבגד ים. מאוד צבוע מצידה מכיוון שהיא משתמשת הרבה מאוד בגוף שלה לצרכים כאלה ואחרים ובנוסף יש לה אלבום בפייסבוק עם הודעות הזויות שהיא מקבלת מגברים, אז את לא יכולה לבוא מצד אחד ולרטון על זה ש"החברה לא מקבלת את מבנה הגוף הגדול שלי (שאגב, היא ממש בנורמה)" ומצד שני להשוויץ בזה שמתחילים איתך בצורה דבילית, כי הרי ברור שאם יש לה כל כך הרבה מחזרים טיפשים - יש לה גם מחזרים נורמליים.

תמיד נראתה לי כבחורה מגניבה, צינית וחמודה. אבל הקטע הזה דיי הוריד ממנה..אולי זה סתם מקרה חריג.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://bezalel.secured.co.il/8/amir29_files/image031.Xxx

לאף אשה לא מגיע לקבל הטרדות, גם אם היא שחקנית פורנו למחייתה.

סיונרה ו-gilad16 אוהבים את זה.
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעמי היא בחורה שלא נראית טוב בכלל(בכלל), לא גוף ולא פרצוף ובוחרת להתמודד עם החוסר ביטחון ורגשי הנחיתות איתם גדלה באובר מיניות. כל ההודעה האלה שהיא מפרסמת זה עוד דרך מבחינה להראות "תראו אני כוסית נמשכים אליי", לדעתי די פאתטי כל הקטע הזה.
    זה הגוף שלה וזאת זכותה להצטלם איך שבא לה אבל שלא תטיף לאף אחד כל עוד היא עצמה ניזונה מכל היחס המיני שהיא מקבלת ועל הדרך גם מקדמת את עצמה דרך זה, אולי עוד כמה שנים היא תתבגר ויעבור לה וגם תנסה להתקדם בדרך מקצועית ולא פרובוקטיבית.

מאוכזב מידיעות(עד כמה שאפשר להתאכזב) שנותנים לה את הבמה.

Nave אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בושה וחרפה ששוב ושוב ושוב שכנר משדר את מכבי, זה כמו שאני אשדר את הפועל.
    הפעם החזיק 4 דקות עד שעברתי למיוט.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מי היית רוצה שישדר? המבחר לא כזה רחב...
    לא שזה יעודד אותך, אבל אבי מלל צפוי לשדר הערב את אברטון שלוש פעמים ברציפות. יש גרוע יותר.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יש לצ'רלטון מספר גדול של שדרים, גם בליגה וגם באירופה. אין משחק שצפיתי בו בטלוויזיה והוא לא שידר את הקבוצה, והוא בכלל לא מנסה להסתיר את זה שהוא מתעב את הקבוצה שהוא משדר.

מצב נושא:
הנושא נעול.