דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר מבורך סך הכל.

2. כינוי כי הכח זהו כח

זה דבר מבורך אם זה לא חד פעמי. אני חושב שמזמן צריך לשדר את הליגות הנמוכות. אבל לא יודע נראה לי זה חד פעמי, לכפר קאסם יש את הדף פייסבוק שלהם שמשדר משחקים, גם לשמשון כפר קאסם, לנורדיה יש דף פייסבוק שמשדר את המשחקים, לאדומים אשדוד יש דף כזה, בליגה ב' יש עירוני אשדוד שמשדרים את המשחקים שלהם, יפו כל שבוע המשחק שלהם מצולם ועולה תקציר, לפעמים(לעיתים ממש רחוקות ובאיכות נמוכה) מחנה יהודה משדרים משחקים ומדי פעם ההתאחדות משדרת משחקים מהליגות הנמוכות. כיום עם הפייסבוק אפשר לשדר כל משחק למי שרוצה לראות(בהנחה שיש לך מצלמה וכל מה שצריך ללייב סטרים באיכות נורמלית) . כנראה שכחתי משהו אבל עקרונית, שידורים בעיקר בליגה א' דרום זה משהו חזק בפייסבוק אם יגדילו לזה את החשיפה בנוסף לטלוויזיה זה דבר מבורך.

3. הרצליה Member

בינוניים? בינוניים ביחס למה?

יופי של שידור, תענוג, קונצרט באדום.
    מזל שאני בעבודה
    */aaatv

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שפספס, כך נראה הפרומו של צ'רלטון שבא לקדם את המשחק בין מכבי נתניה למכבי חיפה:

מכבי חיפה, עוד מכבי חיפה, עוד קצת מכבי חיפה, קבוצה ירוקה, קהל ירוק, מאמן של קבוצה ירוקה, שחקנים ירוקים צוהלים, שחקנים ירוקים במגרש, מכבי חיפה, עוד מכבי חיפה, עוד קצת מכבי חיפה ובסוף "מכבי נתניה - מכבי חיפה".

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. danielone Member

לפני כמה שנים ההתאחדות ניסו למכור את הליגות הנמוכות ולא הצליחו. תמיד התפלאתי שערוץ הספורט לא לוקחים את זה.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש בעיה עם עמדות השידור.
    אבל אם על בסיס שבועי כן יצליחו לשדר משחק אחד מא' צפון ואחד מהדרום, עם ערוץ הקיבוץ סטייל שירים ושערים עם שאר המגרשים, יהיה אחלה דבר.

7. DRORIKO Member

אני גם לא מת על זה אבל אין מה לעשות, התפקיד של הפרומו זה לא לתת ניתוח מקצועי אלא למשוך אנשים לראות את המשחק, ומכבי חיפה הרבה מעניינת את הציבור מאשר נתניה(ואתה יודע כמה חיבה יש לי ליהלומים).

8. הרצליה Member

אפשר להתווכח על זה.
    לדעתי זה נחמד רק בתאוריה, אני לא בטוח כמה מגיע לשחקנים שחלקם מביישים אפילו משחק בהפסקה בבית ספר יסודי או מגרשים ברמה כל כך נמוכה להיחשף בכל שבוע. מה שאני הספקתי לראות מקבוצות בליגה הזאת בארבעה חודשים שאני נמצא בה כולל מאוסף האנשים שלובשים את החולצה של הקבוצה שלי זה בעיקר אפס יכולת ואפס הבנה במשחק ברמה שפשוט קשה לראות, ואני לא הגעתי מרמה של ליגת האלופות או אפילו ליגת העל, הייתי שנים בליגה הלאומית אני יודע מה זה כדורגל רע, הרמה ברוב משחקי ליגה א' רחוקה משם.
    מי שמספיק טוב ימצא את הדרך לליגה הלאומית ויפרוץ משם, מי שלא מספיק טוב ימשיך להסתובב בליגה עם אפס חשיפה ואפס רמה כי לא מגיע לו יותר מזה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

תסלחו לי כן? אבל משחק של כפר קאסם בלי פאדי מוסטפה זה כמו משחק NBA בלי השחורים.

10. רון עמיקם Member

בלי ראמזי בדיר

כינוי ו-gilad16 אוהבים את זה.
  11. כינוי כי הכח זהו כח

בלי ראמזי זה כמו הnba עם הגנות

12. DRORIKO Member

כמו ויאריאל אחרי שמכרו את סמו קסטייחו (בערך 95 אחוז פה חובבי לה ליגה, אז מנסה להתאים את עצמי חברתית)

13. Raulito Madridista

עיתון 'ידיעות אחרונות' מקדיש בכל יום ראשון דף אחד לליגות הנמוכות וזה יפה. כמובן שיש אתר דרך ספורט5 שמסקר את המשחקים. מודה ששידורים מהליגות הנמוכות זה לא משהו שחסר לי. One צריכים עוד תוכן לערוץ שלהם וזה מובן מה שהם עושים. אגב, לגבי הליגות הנמוכות, תחליטו אתם מה הסיבה והתוצאה לרמה הנמוכה - שחקנים מעדיפים ללכת לליגה א' מאשר לשחק בלאומית, כי יש פחות אימונים בשבוע ו\או בקרים, וכך אפשר לעבוד בעבודה נוספת. מה שכן, קשה לי לשפוט מישהו שרוצה להתפרנס ולהרוויח.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זו השטות הזו? זה בכלל לא נראה פרומו שבא לקדם משחק כדורגל, אלא כתבת צבע על מכבי חיפה. גם אם מכבי חיפה תפגוש קבוצה מליגה ג', פרומו לקראת משחק לא צריך להיראות ככה.

15. cheddar Member

rivaldo אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.