דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אני לא במקום של להגן על פרימו. יש לנתניה רשימה מכובדת ולא קצרה של אוהדים בתקשורת הספורט- ופרימו הוא היחיד שלא מנסה לשחק אותה אובייקטיבי מידי(לעומת עמיחי שפיגלר למשל- פרימו גם מדבר לא פעם כמו אוהד, הוא אפילו יותר נוטה לנתניה מסמל בלתי מעורער כמו עודד מכנס).
    ועדיין האיש שנוא ע"י לא מעט מאוהדינו- בעיקר בעקבות התמיכה שלו באוסידון האסון אבל לא רק... הוא פשוט איש שאוהבים לשנוא...
    קשה להגיד שהוא איש תקשורת בזוי או שהוא לא מבין כדורגל(בטח ישראלי- שהוא מהותיקים שקיימים היום וראה הכל מהכל וגם יש לו זכרון מטורף).
    כן יש לו אמירות נחרצות מידי פעם שמוציאות אותו טמבל. אבל אם הוא לא היה כזה כנראה שלא היינו מדברים עליו. מי שלא קצת פרובוקטיבי הופך ללא רלוונטי די מהר. אנשים כאן תהו איך יהיה ברק בכר כפרשן. אני די בטוח שישעמם רצח כי בגדול הוא צנון.
    שם המשחק היום הוא מי מביא עניין.
    יש בנתניה מגיש\פרשן שהוא באמת איש בזוי שכל הזמן מחפש לחבוט במכבי נתניה ולגרום נזקים. המועדון מחרים בגללו את תחנת הרדיו האזורית. ולמרות זאת באופן מוזר מעניין אותי מה יש לו להגיד יותר מאשר מה יש לעודד מכנס להגיד כי עודד תמיד פוליטקלי קורקט.
    גם אייל ברקוביץ' הרבה יותר מעניין אותי מאשר אחד כמו אבי נמני שתמיד אומר מה שאנשים רוצים לשמוע.
    פעם אותו מגיש\פרשן שאני אפילו לא רואה צורך להזכיר את שמו העלה את משה פרימו לשידור והתמרמר שהמועדון מחרים אותם ולא נותן לאף אחד לעלות להתראיין. פרימו אמר לו- "אתה לא מבין שברגע שאתה מדבר על זה כל הזמן אתה רק עושה לעצמך נזק? מה שמעניין היום זה תוכניות פאנל. לא ראיונות עם שחקנים. תעלה עכשיו לשידור את שובל גוזלן, תן לי את השאלות ואני יכול להגיד לך שאלה שאלה מה הוא יענה. זה לא מעניין. הרבה יותר מעניין זה מה יש לי להגיד על שובל גוזלן כי אני אגיד לך שהוא אכזבה ענקית ולא תורם כלום- וזה מה שמעניין את האנשים". ולדעתי זה פשוט ככה. יותר מעניין אותי לראות תוכנית פאנל עם רז זהבי, אביעד פוהורילס, רון עמיקם, אסף אבועפיה ואייל לחמן מאשר ראיון עם מאור מליקסון.
    מעדיף לשמוע פודקאסט עם יוסיפוביץ, אוזן וניר צדוק מאשר לשמוע את עמית פלטקביץ' מראיין את ניסו אביטן פעמיים בשבוע.
    כשב 5 באוויר מגישים פרימו וזהבי או זהבי והללי אני אשמע. כשנמצאים שם שירלי בר דיין ונדב יעקובי אני משתעמם מאוד מהר.
    רון קופמן לא היה עושה קריירה אם הוא היה נופת צופים.

גלץ אוהב/ת את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

@עידן444 שמע אני מודע לכך שתקשורת צריכה להביא ידיעות. זכותך לאהוב פלטפורמה מסוימת של פרשנים שהם לא משעממים.

פרימו מבחינתי פשוט שקרן, אני לא תופס מהידע שלו או מכל משהו שיוצא לו מהפה.
    האיש בנה קריירה על שקרים של ילד בכיתה ג ובנה קריירה על השנאה שלו להפועל באר שבע.

הוא מעליב את האינטליגנציה של כולנו ועדיף לפעמים שערוץ הספורט יעבור לצלם בקיוסק כי ככה נראים רוב הפאנלים שלו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

עשה קריירה על שנאה להפועל ב"ש?
    עם כל הכבוד פרימו כבר עשרות שנים בתקשורת.
    גם אם נדמה לך שהוא מאלה שפחות פירגנו לב"ש בשנים האחרונות- הוא בטח לא עשה על זה קריירה.

שי ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

שמע אני מקבל את הגישה שלך. מבחינתך כדורגל זה קודם כל בידור ולא הרצאה על אמנות אימפרסיוניסטית. על הכיפעק, ועדיין גם בבידור צריכה להיות איכות. הרי אם אנחנו בקטע של בידור נטו אז בוא פשוט נשב כל היום מול האח הגדול כמו שאר הזומבים. לא, עדיף שהמוצר עדיין יכבד את האינטיליגנציה שלנו. קופמן ופרימו אולי מעוררים אש אבל זה זול מדי. בשביל צעקות אני יכול לצפות מהמרפסת בשני אנשים שרבים על חניה, תקשורת הספורט אמורה לתת לי ערך מוסף.

5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרימו למד 3 שנים לשנוא על חשבון ג'ורדי קרויף, את עבודת ההגשה הוא עשה על חשבון הפועל ב"ש.
    ועכשיו ברצינות - קשה לי היום להאמין/להיאחז בידיעות או טורים של אנשי תקשורת כשאני יודע ש90% זה רק למכור ורק להשיג את הפרסום הראשון הנחשק.
    אני באמת לא זוכר מתי הפעם האחרונה שישבתי לראות אפילו חדשות הספורט מהדורה מלאה שלא לדבר על יציע העיתונות
    הכל נהיה מסחרה אחת גדולה של מי שולף ראשון או מי צועק ראשון

EuropeGuy ו-SaSa אוהבים את זה.
  6. קשר שמאלי Member

פרימו אוהב את נתניה ושונא את כל השאר

7. עידן444 Member

גם עושים ממנו שונא זרים אבל עובדה שהוא מעריץ את איביץ.

8. Ajax Amsterdam Member

@עידן444 מעריץ את איביץ עד שתבוא עונה פחות טובה ואז הוא יגיד שאין בו כלום.

עוד אחד מהתחלאות הרבות של הכדורגל זה שיום אחד אתה יכול להיות פה סר אלכס וביום השני מאמן מתנ"ס.

ועידן אני זוכר את פרימו מ2010 אולי הוא ירד במשקל אבל הפה אותו פה

סמואל אטו, DRORIKO ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  9. עידן444 Member

ברור שזה מטומטם.
    אבל זה סותר את זה שהדעה היא אוטומטית נגד זרים.

זה כמו ש @yakov_y כתב כאן בדיון של בית"ר שהיא צריכה לדלל את הסגל כי אז הבטחון של השחקנים יעלה.
    כשקבוצה עם סגל דליל מצליחה יגידו שזה כי השחקנים מלאי בטחון ולא יוצאים בקלות מההרכב. כשקבוצה שעושה רוטציה מצליחה יגידו שזה בגלל התחרות.
    את עניין הפרשנות פר תוצאה אנחנו מכירים מצויין.
    אבל זה כבר דיון אחר.

אגב, זה לא נכתב כדי לבקר את יעקב. הכל פשוט עניין של זווית הסתכלות.

10. DRORIKO Member

אתם שופכים פה הררי מילים אבל אותי מה שמדאיג זה הטריז בין עידן לשירלי בר דיין

11. עידן444 Member

לא יכול לסבול אותה.
    לדעתי היא לא מודעת לזה שיש כדורגל מחוץ לתל אביב ואם היא ממש מתאמצת היא מכירה בכך שיש כדורגל גם בחיפה וירושלים.

oranfu ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  12. סגול בדם Member

ONE ממשיך בפיילוט שלו וישדר מחר את משחק העונה בליגה א' דרום בין הכח לכפר קאסם

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

מתי היתה הפעם האחרונה ששידרו את הכח בטלוויזיה?

14. עידן444 Member

אני רואה סתיו זלאיט שחקן מרכזי אצלכם.
    ואופק בלולו לא רואה יותר מידי מגרש...

15. DRORIKO Member

צריכים יועץ זוגיות?

מצב נושא:
הנושא נעול.