דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oFiRzZz Member

מה זה משנה ? ביתר או הפועל חיפה .. ערן לצערי כבר לא ילבש את הצהוב שלנו.

2. Raulito Madridista

יוזמה יפה מאוד של 'וואלה ספורט' לקראת פתיחת העונה ה-20 של ליגת העל. 'אהבת בת 20' - המספרים והשיאים של ליגת העל:

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/2/6/5/0/2650942-46.Xxx

שש קבוצות שונות זכו באליפות. מכבי חיפה כמובן השיאנית עם 7, אחריה מכבי ת"א עם 4 זכיות ובאר-שבע רוצה השנה להשתוות אליה. הפועל ת"א עם שני דאבלים וגם בית"ר ירושלים עם שתי אליפויות. עירוני ק"ש הפתיעה עם אליפות בודדה ב-2013.
    הפועל ת"א היא שיאנית הסגנויות - 6 בסה"כ, ואם נתחשב בכך שהאחרונה הייתה איי-שם ב-2012 זה מצביע על שש סגנויות ב-13 שנה. מכבי ת"א ומכבי חיפה עם 4 סגנויות כ"א בכבוד המפוקפק. פרט אליהן, גם מכבי נתניה (פעמיים), מכבי פתח תקוה, הפועל באר שבע ועירוני קרית שמונה סיימו במקום השני.

הפועל ת"א היא הקבוצה שעלתה הכי הרבה פעמים לאירופה, ומכבי ת"א במקום השני. מכבי חיפה במקום השלישי ובית"ר ירושלים עם 8 הופעות באירופה.

השער הראשון: יגאל זריהן מאשדוד כבש את השער בניצחון 6:0 של קבוצתו על מכבי הרצליה בעונת 1999/00. השורד הוא יוסי בניון, היחיד שהיה שם גם ב-1999/00 אז כילד צעיר במכבי חיפה, ונמצא גם היום. גול בריבוע: אף שחקן לא כבש חמישייה בליגת העל אבל היו ארבעה שכבשו רביעייה, האחרון שבהם היה ערן זהבי לרשת ק"ש ב-2015. קלצ'נקו כבש רביעייה במדי מכבי חיפה ב-1999/00. ברדה כבש רביעייה במדי הפועל נגד הכח ב-2007, לפניכן אסי טובי במדי אחי נצרת פירק את אשדוד עם רביעייה ב-2004. שמעון אבוחצירא כבש רביעיה נגד הפועל ת"א ב-2013 ולמכבי חיפה חוץ מקלצ'נקו יש עוד שלושה נציגים - שלומי ארבייטמן, דינו אנדלובו ו-ויעאם עמאשה.

השיאנית| מכבי חיפה זכתה כאמור בשבע אליפויות מאז כינונה של ליגת העל, והיא מובילה בטבלה המצטברת עם 1,207 נקודות ב-661 משחקים (ממוצע של 1.82 נקודות למשחק). מכבי תל אביב אחריה עם 1,165 נקודות, כשהיא שיאנית המשחקים עם 664, אחרי שהירוקים הופיעו בפלייאוף התחתון בעונה האחרונה ולכן "איבדו" שלושה מחזורים.
    מכבי חיפה הייתה הראשונה שחצתה את רף 1,000 הנקודות והיחידה שכבשה מעל 1,000 שערים בימי ליגת העל, כשהיא גם מובילה בכמות הניצחונות עם 350. אבל היתרון הזה הושג בעיקר בעשור הקודם, בו שלטה בליגה. לשם המחשה: עד 2011/12, לאחר האליפות האחרונה, רשמו הירוקים בסך הכול 79 הפסדים ב-12 עונות. בשבע העונות הבאות, התווספו עוד 75 הפסדים.

היורדות - הפועל כפר-סבא ירדה ליגה כבר 4 פעמים, ומכבי נתניה 'הסגנית' המפוקפקת עם שלוש ירידות ליגה, הראשונה שבהן בסרייה - ב-2003/04.

עוד בכתבה: המחזור הפורה ביותר והעונה הפורייה ביותר מבחינת הגולים, המחזור החלש ביותר, אלו שסבלו הכי הרבה מהפחתת נק' ועוד ועוד.

מעניין אם יהיה לי חשק להכין 'טבלה אלטרנטיבית' ולבדוק מה קורה למשל בין 2000 עד 2010, משוכנע שהפועל ת"א במקום השני. כמה חרא אכלנו מאז.

3. DRORIKO Member

הטבלה הזאת לא אומרת כלום לגבי ההווה, יש שם כל מיני קבוצות איזוטריות כמו צפרירים, קריית גת ומכבי חיפה

4. הרצליה Member

סליחה, סליחה, סליחה, ה6-0 הזה היה על מכבי נתניה, המשחק היה בהרצליה כי עדיין לא אישרו את הקופסא.
    יש לנו מספיק השפלות משלנו, אל תוסיף עוד.

Bluekipper ו-abcd אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

בעקבות קניית הליגה האיטלקית וואן התחזקו ברכש חדש-עמית לבנטל

Drama2 אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

דניאלה סמרי עוברת לתאגיד; תצטרף לצוות מגישי האקטואליה

רק מחזק את מה שאני כותב כאן כל הזמן. יש המון מגישים בערוץ הספורט שהערוץ הוא רק מקפצה בשבילם לתפקיד נחשק יותר. סביר שגם טליה סלנט, רותם ישראל ושירי אלג'ם לא רואות בערוץ את התחנה האחרונה בקריירה שלהן(ישראל כבר משדרת באיזה שעשועון בערוץ 2). יש בערוץ מעט מאד אנשים שהכדורגל הוא באמת כל עולמם, ואלה בדרך כלל אותם אנשים שנמצאים בו מימיו הראשונים.

בלי קשר בהצלחה לדניאלה בתפקיד החדש.

7. danielone Member

מצד אחד העובדה שמשחקי חוץ של הישראליות באירופה מחוייבים להיות משודרים בערוץ פתוח זה מבורך.

מצד שני כל הבלאגן מסביב. והעובדה שכבר שנים יש בעיה עד הרגע האחרון. מראות שגם המצב הזה לא תקין.

לכן לדעתי, צריכים לקבוע מחיר מינמלי שצ'רלטון מחוייבים למכור. במידה ואין קונה יהיה להם מותר לשדר בערוץ פרימיום.

8. Raulito Madridista

אני לא יכול להגיד שזה צורם לראות את מירי נבו מארחת תוכנית בוקר ואת אלי אילדיס עושה גם עוד 15 דברים אחרים מה גם שלעתים הם ברוטצייה בחדשות הספורט. אבל כל אחד ומה שהוא אוהב. אני שמעתי לא פעם שהעבודה שם היא 'כלוב זהב' - אתה מדבר על כדורגל כל היום, עושה את מה שאתה אוהב, אבל כנראה שהשכר לא בשמיים וקשה להגיע למשהו יוצא דופן. שימו לב שגם נדב יעקובי כותב ב-Ynet ו-'ידיעות אחרונות' ומוציא ספרים וכן-הלאה. אני משער, ורק משער, שבעבר זה היה אחרת ומודי כביכול היה נתון כמעט 'כל-כולו' לערוץ וגם יתר האחרים.

9. DRORIKO Member

תראה אני לא יודע כמה נדב מרוויח ואני לא רוצה להיכנס לו לכיס, אני יודע שהוא השדר הבכיר של אחד משני הנכסים היחידים שנשארו לערוץ-ליגת האלופות, אז סביר שלא מעט, זה לא סותר את זה שהוא מחפש להרוויח כסף גם במקומות אחרים. להבדיל אלפי הבדלות, אבל אפילו המיליארדים הכי גדולים כל הזמן מנסים להרוויח יותר. זה בסדר גמור.

אני לא יודע על איזה עבר אתה מדבר כי נדב כתב בעיתון מאז ומתמיד, בנוסף הוא גם העלה איזה מופע עם מלר למי שזוכר. שלא לדבר על מודי שעשה את הכל דיבורים ודומותיה. גם אילדיס תמיד עשה דברים מעבר לערוץ(למשל התכנית הזאת עם חיים כהן)

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/18
    עידן444 אוהב/ת את זה.
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שראה אתמול מתחממים,לא היה יכול לפספס איך שלמה קטל את רז זהבי,והאמת נהנתי מכול רגע.
    למי שפספס..
    איך שנפתחה התוכניות כל אחד אחד זורק איזה משפט,רז זהבי אמר יושבים פה באולפן שני מאמנים (שליימה ויובל) ושני שוערים (בוני ו-"רז")
    שליימה ישר קפץ אמר לו: אתה שוער אתה ? מקסימום שוער בית מלון אתה יכול להיות,אל תגיד את השם שלך ליד בוני,מה לך ולשוער.
    זהבי היה אדום מבושה חייך ושתק. הגיע הזמן שמישהו יעיר את החי בסרט הזה ששוער הוא לא היה ויספיק לנסות למכור לכולם סיפורים.

abcd, robertocarlos.m ו-גלץ אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

גם בוני לא היה שוער מי יודע מה האמת

12. danielone Member

חחח שמעת בוני נדלקת...

אגב, לא ראיתי ואני לא יודע באיזה סגנון הוא אמר לו את זה.

אבל זה נראה לי די בצחוק. יש יחסים די טובים בין החברים שם.

Drama2 ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

בוני היה ערימה של יחסי ציבור על כלום. הוא לא באמת היה שוער כזה טוב כמו שהוא והלקקנים שלו נוהגים להציג את זה. כשברקוביץ' מדבר שטויות אני נותן לו כבוד כי זה ברקוביץ', כשרביבו מדבר שטויות אני נותן לו כבוד כי זה רביבו. בוני? או דה פאק איז בוני?

14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

"קיצור תולדות הליגה" בערוץ הגולד רק מוכיח לכל מי ששכח כמה בוני היה שוער חלש

אין משחק שהוא לא קיבל גול באשמתו הישירה או עשה טעות קריטית
    אם הוא משחק היום אין לו מקום גם בליגה לאומית.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מודי בר און אף פעם לא היה בלעדי בערוץ הספורט, תמיד עשה במקביל תוכניות בערוצים אחרים בין אם כמגיש או ככותב. בכלל בטלוויזיה הישראלית כמעט אין דבר כזה בלעדיות, היחיד שיכול להרשות לעצמו זה ארז טל בקשת.

alexshw אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.