דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Member

עוד ערוץ תוכן? מה הם ישדרו שם? את הטורניר כדורגל מהתיכון שלי?

לפחות לא יהיה יותר את השידור הבזוי הזה בערוצים הרגילים. כל פעם שאני רואה שם כדורגל אני מרגיש כאילו חזרתי בזמן 15 שנה אחורה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

"את מקומו של 5SPORT-HD יתפוס ערוץ הפרימיום 5STARS - ערוץ תוכן חדש מבית ערוץ הספורט שיעביר מגוון רחב של תכנים חדשים ובלעדיים שאינם משודרים במקביל בערוצים הנוספים מקבוצת ערוצי ספורט 5, ביניהם: משחקי הפועל ירושלים בכדורסל ומשחקים נוספים מליגת האלופות, ליגת העל בכדורסל, הליגה הצרפתית, ליגת האלופות בכדורסל, הליגה הלאומית בכדורגל, ווימבלדון, אימונים רשמיים של פורמולה 1, טורנירי ESPORTS מהעולם ועוד"

נשמע כמו בדיחה עלובה. המשחק (במקרה הטוב) החמישי בחשיבותו בצ'מפיונס ומפעלים שמעניינים מעט מאוד אנשים, לא רואה איך זה יצליח.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

אין דין ואין דיין

4. Jefecito Member

אהבתי את האובייקטיביות של רז זהבי במגרש פתוח על חדרה.

5. Telkiyski Member

גם כשעז7 לא משחק בוואן יעשו עליו כתבה.

אגב, בלעדיו, קבוצתו הפסידה 2-1 לשאנדונג :(

https://scontent.fsdv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/41889695_1058705234309701_8512683562162454528_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=00e7ebba8d94baf34ff51743ed9e4d09&oe=5C30518D

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתי מהמר שזה רק עניין של זמן עד שיעברו לערוץ הפרימיום הזה התכנים של גביע הטוטו, משחק נוסף מליגת האלופות, ערוץ הקיבוץ, משחק נוסף מליגת העל, וכו'. אבל כשחושבים על זה, זה בדיוק כמו מה שיש בערוץ המיותר האחרון שלהם, הלייב.

robertocarlos.m, oFiRzZz ו-danielone אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

בצ'רלטון-משדרים את סיטי,יונייטד וליברפול. בוואן-את בארסה, ריאל ויובנטוס. בערוץ הספורט-הדרבי הלוהט של וינה. איך שר פעם יהורם גאון "איפה הם הימים שלא ישובו עוד".

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

אז גם הצעד (המבורך) של מעבר ל-HD זה תכלס ספין. מה שקורה בפועל זה שהם הופכים את הערוצים הרגילים ל-HD אבל מוסיפים ערוץ בתשלום נוסף שיעביר תכנים שלא משודרים בערוצים הרגילים. מה יעבור לשם? תכנים שעד היום שודרו בערוצים פתוחים לבטח.
    לא רק זה, הם גם יוסיפו בעתיד הקרוב (כנראה) ערוץ 4K. איזה יופי! מה הסיכוי שזה לא יהיה עוד ערוץ בתשלום של 30+ שקל...

9. DRORIKO Member

@robertocarlos.m מי זה הגאון שמפרשן עכשיו את לאציו-קליארי. הבן אדם אפילו לא יודע להבדיל בין ויירי לפרוצי(שהוא גם בעל תפקיד בלאציו)

10. Jefecito Member

שלמה שרף בחדשות הספורט:

''אני חושב שהגול המרהיב ביופיו של לוי גרסיה ניצח לק''ש את המשחק.''

גלץ אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

במשחק של מילאן מראים את מאלדיני לצד לאונרדו, עוד שחקן עבר והיום המנהל המקצועי. יורם ארבל "ראינו את קונטה שם נדמה לי יושב ביציע"

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדר אובר כמה ערוצים עוד יפתח ערוץ הספורט עד שיתחיל לשדר משחקים מלאים של הליגה הלאומית ולא רק את ערוץ הקיבוץ המקולל?
    עוד 20-30 שנה, כשהערוץ כבר יימחה מהעולם, יעשו כתבות על הביזאר שהלך שם בימינו. העיקר ששנים מנעו מצ'רלטון לפתוח עוד ערוצים. מדינת של קומבינטורים.

13. Raulito Madridista

יום כיפור לא בדיוק הגיע בזמן עבור תקשורת הספורט ופתיחת ליגת האלופות, מעניין לראות איך יעדכנו תוצאות בלייב וכמובן 'זירות משחק'. גם למחרת תהיה להם הרבה עבודה ביום השידורים, לא יודע אם יהיה אולפן וכאלה.

בכל-מקרה לקראת שובה של ליגת האלופות רציתי לכתוב כתבה גדולה באתר גדול. עם 'וואלה ספורט' לא מצליח לי לאחרונה, אבל הם גילו לי סקופ - כמובן שיוכין מכין משהו והוא מדבר על הקבוצות והדמויות שחוזרות. בטח ידברו על אינטר שהיא ההיילייט העיקרי וגם על אייקס, ובכל הקשור לדמויות - כריסטיאנו ביובה ובונוצ'י, בופון בפאריס סן-ז'רמן ועוד. הצעתי לדור הופמן ו-'ישראל היום' את הכתבה(באינטרנט, לא בעיתון המודפס) ואמר שהרעיון יפה אבל מפאת קוצר מזל(טס לחו"ל) זה לא יקרה.
    דירגתי ביני לבין עצמי את עשר הקבוצות הגדולות של ליגת האלופות קרי במתכונת החדשה מאז 1992 ויצאתי לדרך. אני לא מדבר על עונה אחת אלא לפי תקופות, משלוש שנים ומעלה עד 5-6, כשהקריטריון שלי ברור: לפחות זכייה אחת במפעל וגמר נוסף. כתבתי את 'הסיפור' - שתי פיסקאות, על הכוכב הראשי בהצגה, והרקורד המלא מבחינת מספרים באותן השנים. זה אמור לעלות באתר קצת פחות מכובד וגדול מאלה שהזכרתי, מקווה שיהיה מה לשתף בהמשך, אבל מאוד נהנתי מהנוסטלגיה :)

14. רון עמיקם Member

שלח אלי. אתה יודע איפה

15. alexshw Member

אני לא אובייקטיבי אולי אבל עבורי יונייטד של טרבל.
    מסלול פסיכי לגמרי של באיירן וברסה בבתים, אחר כך אינטר, יובה ובאיירן ועוד במקביל מאבק אליפות מתיש בו זכתה וגם זכיה בגביע, גם שם הייתה הגרלה קשה.
    לא זכורה לי זוכה אחרת שהתמודדה עם דברים כאלה בעונה אחת.

מצב נושא:
הנושא נעול.