דיון התקשורת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה כל כך מתבקש שהוא יוציא איזה 0-0 מעצבן או יגנוב ניצחון ויתחיל שבוע ה"הגיע לו יותר זמן". וזה פשוט מביך שאף פרשן ועיתונאי לא מעמת אותו עם העובדות. כולם מדקלמים את המסרים שלו. כמה משתלם להיות יקיר התקשורת, כמו "רוי" ו"ביג סאם" ו"קינג קוו" ו"הארי הודיני" ויתר הגלמים, האפורים, המושחתים או הכל ביחד.

אני מקווה שלא מתכננים שום דבר בשבילו באולד טראפורד בשני. לא מחיאות כפיים, לא שריקות בוז ולא כלום. להתנהג כאילו האיש הזה מעולם לא היה אצלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/16
  2. k_700 Member

זה רק מחזק את מה שטענתי בזמנו, שהרבה יותר מוודי או הגלייזרים מוייס אשכרה חשב שיצליח להשיג את כל הרשימת שחקנים הזאת ועוד בקיץ אחד.

הוא לא מתאים לרמות האלה, אבל לא מאמן כל כך עלוב כמו שמנסים לעשות ממנו.
    לקבוצות קטנות הוא דווקא מתאים וגם מראה את זה בזמן האחרון.
    ועדיין אני מתפה במועדון שאף אחד לא יחשוב לרגע להגיב לו או להסית את מוקד תשומת הלב ממי שכרגע מאמן אותנו, זה כל מה שצריך לעניין.

3. alexshw Member

אני חושב שמאז הקדנציה באברטון נכנס עוד יותר כסף לפרמייר ליג ונכנסו יותר מנג'רים זרים ואפילו קבוצות של דרג ב' כנראה כבר לא ילכו עליו, אלא יחפשו מאמן מודרני יותר.
    אז התקרה שלו כנראה זה קבוצות שמחפשות בעיקר השרדות.
    הבעיה שהוא עדיין חי בסרט של ליגת האלופות וחרטות כאלה ואחרות. יכול להגיע לשם רק דרך סלטיק.

לגבי יונייטד אין דבר אחד שהוא עשה נכון. כמובן גם תכנון הסגל בקיץ. קודם כל הוא היה חייב לעבוד במרץ כבר מחודש מאי. שנית כל היה חייב לחשוב על איך לאזן נכון את הקבוצה. הוא סתם רדף אחרי שמות ללא שכל. אפשר לראות את זה לפי אמצע המגרש. מה הקשר בין טיאגו לפלאיני בכלל?
    אף אחד לא היה מתקן תוך קיץ אחד את הסגל המקולקל שפרגי השאיר אבל שניים-שלוש רכישות חכמות במרכז השדה וההגנה היו עושים את הפרידה לרכה יותר. אבל בשביל זה גם צריך מאמן עם הבנה של דרישות במועדון גדול וגישה נכונה.

לא סתם מויס עד גיל 51 לא אימן כוכבים גדולים מארטטה וקאהיל. היה לו מוח של אוטסיידר תמידי. מאמן קבוצות קטנות. מויס בא ליונייטד לשחק על הגבהות. בא ללמד את ריו ווידיץ' כדורגל שג'גיילקה משחק.
    האיש אידיוט.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/16
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מויס פתטי. לא בגלל שהוא כשל בעונה שלו אצלנו, על זה אין לי טענות; זה היה גדול עליו. אבל אולי תפסיק לדבר על זה ולהתבכיין? רוצה להראות שאתה עדיין מנג'ר טוב? לא תצליח לעשות את זה בדיבורים, רק במעשים.

כפי שנכתב כאן, רשימת הרכש המקווה שלו מסכמת את הבעיות. האיש אשכרה חשב שהוא ביונייטד אז הוא הולך להחתים כל כוכב שזז, למרות שגם אצל פרגוסון נכשלנו בעסקאות הללו לא פעם. מצד אחד, הוא מדבר על זה שהפרנו מסורת בשנים האחרונות עם רכש בומבסטי והכל. מצד שני, הוא ניסה לעשות את זה בעצמו, במקום לעשות רכישות חכמות.

אברטון כנראה התאימה לו מאוד כי הוא בנה שם סביבו חממה. ברגע שיצא משם והיה צריך להיות גמיש יותר, לא נשאר ממנו כלום.

Michael Carrick אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

זו כנראה הדרך הכי משתלמת לשמור עח רלוונטיות אם אתה מוייס וצריך להאבק על זה שיכירו במה שעשית בעבר המאוד רחוק.
    אז שתו לי, עשו לי, הפרו את המסורת(למרות הניגוד המדהים באיך שהוא מתאר את זה וכשהוא בעצמו אשכרה חשב שהוא יחתים כל כוכב שזז בשמיים).

אני קצת שמח שזה התברר בצורה מלאה שזה בעיקר הוא היה הפנטזיונר שם(ולא וודרווד שעד היום סוחב עליו את התגית הזאת של זה שמנסה להחתים כל מה שזיז ומניב ירוקים וכאילו למאמנים תחתיו אין מילה ואסור לחתום, עוול של ממש נגרם לו ובעיקר שבכל קיץ שלו ראינו מגמות שיפור בכל המומים וההתנהלות).

טוב יהיה אם במועדון יניחו לטראש טוק הזה לרדת בדיוק באותה מהירות שהוא עלה כי זה לא ישרת אף אחד חוץ ממוייס אבל אני לגמרי אבין אם מוריניו דווקא ינסה להלהיט את הלהבות לשם, זה תמיד טוב למי שכושל בתפקידו שידברו על האקס.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ענק.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

מת על הסיפורים האלה. הוא עוד אחד מההוכחות שעבור שחקן מקומי עדיף הרבה פעמים לגדול באקדמיות של קבוצות מליגות נמוכות או אפילו להתחיל קריירה בנון ליג.
    אפשר לזהות מסה גדולה של בריטים בפרמייר ליג שהגיעו ממש מלמטה.

לעומת זאת כל החבר'ה של צ'לסי לדוגמא תקועים במקום. ולא רק צ'לסי.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://e2.365dm.com/17/01/16-9/20/skysports-graeme-souness-combined-xi-manchester-united-man-utd-liverpool_3868793.Xxx?20170112155822

*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl

9. Mellow29 Kopite

על סמך מה שראיתי העונה (ולא על סמך שמות והייפ): פוגבה במקום קאריק ומאנה במקום מאטה גבולי, חוץ מזה נראה סביר.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כל העונה אתם מתלוננים על ההגנה שלכם, בעוד אצלנו רוב העונה היא הייתה החלק היחיד שתיפקד. אז 4 מ-4 לכם? אני לא אוהד גדול של ולנסיה אבל להגיד שקליין טוב ממנו העונה זה בעייתי.
    דווקא את מאטה הייתי מוריד לטובת מאנה או מקיטריאן.

וכן, פוגבה הוא הכדורגלן הטוב ביותר מכל הסגלים של שתי הקבוצות. להעדיף את שלושת האנגלים (עם כל הכבוד להם) על פניו מראה שהוא עוד פרשן אנגלי עיוור (והוא בכלל סקוטי), כמו סטיוארט פירס שבהרכב משותף של יונייטד וסיטי בחר בהארט ורוני על פני דה חאה ואגוארו.

11. Mellow29 Kopite

אנחנו מתלוננים על ההגנה אבל הכל יחסי. מבחינה סטטיסטית מגיעים נגדנו למעט מאוד מצבים, זה שאנחנו מסדרים שערים קלים ו/או שעומד אצלנו דחליל בשער זו כבר נקודה אחרת. אני חושב שמבחינה קבוצתית משחק ההגנה שלנו טוב, אבל זה כמובן קשור גם לעבודה הטובה ששחקני החלק הקדמי משקיעים במשחק הלחץ.

מההגנה שלכם אני גם לא נופל. היא תיפקדה טוב מאוד במשחקים שמוריניו ניסה להרוג, אבל במשחקים שגרתיים נגד קבוצות ליגה בינוניות, מגיעים נגדכם ללא מעט מצבים. בעוד שאצלנו השוער זה שחקן מסייע ליריבה, אצלכם דה חאה יכול לכסות באופן קבוע על 2-3 פאשלות במשחק.

ולנסיה-קליין גם כן גבולי. מקיטריאן? הוא התחיל לשחק כדורגל בנובמבר, מה הוא רלבנטי ל-11 של העונה?

פוגבה הוא השחקן הכי טוב רק על הנייר ועל השיווק (=הייפ). העונה הנדרסון היה יותר טוב ממנו בעיקר בכל מה שקשור לעקביות, וללאלנה היה הרבה הרבה יותר טוב ממנו. לקבוצה שלי אני לוקח את פוגבה לפני כולם, אבל זה לא אומר שהיה הכי טוב.
    קאריק זה באמת גימיק מוזר, אפילו הררה היה יותר במקום.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

להפך, לדעתי לדבר "על הנייר" זה שלהחליט שאם שחקן ששילמו עליו 90 מיליון פאונד לא דורס לבדו את כל הליגה, ובנוסף הוא גם טיפוס מעצבן שמחליף תספורות (נדהמתי לגלות אגב שיש אוהדים שלנו שעוד נוטרים לו טינה על המעבר ליובנטוס, כאילו לא ברור היום שזו ההחלטה הכי טובה שקיבל בחייו, ושצריך לנשק לו את הרגליים על כך שבחר משום מה לחזור אלינו), אז הוא פלופ. מי שרואה אותו משחק רואה שהחודש הראשון היה לו קשה, ואחר כך הוא לקח מנהיגות והתחיל לשחק מצוין גם במשחקים הגרועים שלנו (למשל ב0-0 עם ברנלי אני זוכר מסירות נהדרות שלו שזלטאן ואחרים החמיצו).

JohnTerry26 ו-golding אוהבים את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

4 שחקנים הייתי משנה אצלי.
    במקום לוברן הייתי לוקח את הבלם הכי טוב שלהם, לא סומך על לוברן.
    במקום קאריק הייתי מרכיב פוגבה ומשחק הנדרסון מאחור, פוגבה לא שחקן של 100 מ' אבל הוא עדיף על צ'אן-ווינאלדום והררה.
    בהתקפה הייתי מרכיב את קוטיניו-מאנה-פירמינו שזה שילוש שכיחידה הוא הכי טוב בליגה התקפית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הבלם הכי טוב שלנו נמצא באליפות אפריקה, ניתן לסונס ליהנות מהספק שהוא לא בחר בו ובמאנה בגלל זה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/17
  15. alexshw Member

למה אתה מצפה ממי שהעדיף את מרק פמבריג' על דקו(וזה רק על קצה המזלג)?

מצב נושא:
הנושא נעול.