דיון התקשורת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

לגמרי. זה כל כך מביך. אני באמת לא מאמין שמישהו מסוגל לצחוק מהדבר הזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

למי ששמע היום את השידור של שכנר וזלצר במשחק של סיטי. כמה הם חפרו על העניין שמתוך 22 מצבי הבקעה, בראבו ספג משהו כמו 14. כמה שזה נתון מטורף וזה אומר הרבה על השוער. מה זאת הבדיחה הזאת? לא חשבו על זה שרוב השערים שסיטי סופגת העונה הם ממתפרצות בגלל שהם מתקיפים עם המון שחקנים?
    יותר מזה, אפילו היום שבשני השערים לא היה לו חלק, הם מיד אחרי הספיגה אמרו "מה יהיה בראבו?"

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני רוצה שמישהו ייתן לי סיבה הגיונית אחת למה אבי נמני מפרשן משחקים בליגה האנגלית. אחת. עזבו את זה שמדובר בסוכן שחקנים, זה רלוונטי יותר בכדורגל הישראלי. מישהו שמע ממנו פעם פרשנות מאירת עיניים? עזבו, מישהו שמע ממנו פעם פרשנות שהיא לא תיאור אחד לאחד של מה שהרגע ראינו פלוס הוספת שם התואר "מצוין"?

לצ'רלטון יש אחלה נבחרת שדרים לפרמיירליג, שכנר, שרון דווידוביץ' ורמי וייץ, אבל הפרשנים-ברגע שזלצר לא נמצא זה חור שחור, או נמני או ניר לא-מבין (או מישהו בשם איציק ששידר השבוע את יונייטד-האל ואני עדיין לא סגור על מי זה).

DRORIKO ו-אלעד אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

מה אתה רוצה הוא אמר שז'סוס אחלה שחקן. מה לא נכון בזה?

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה ברגע שזלצר לא נמצא? זלצר הוא הכי גרוע מתוך החבורה הזאת. אני מקשיב לו כבר שנים ארוכות ואני לא חושב שאי פעם שמעתי ממנו משהו שאפשר לתאר כפרשנות, עד שהוא בכלל מצליח לאסוף את המחשבות שלו ולחבר כמה משפטים תחביריים (לא קורה הרבה) זה בדרך כלל תיאור יבש של מה שקורה על המסך או איזה קלישאה לעוסה.

6. golding מנהלים

הייתי נותן לך לייק אורי אבל "לצ'רלטון יש אחלה נבחרת שדרים לפרמיירליג" - וואט דה פאק?

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

זלצר אף פעם לא הפריע לי. ניר לוין נהדר לפרשן ליגה ישראלית(הוא כבר לא יכול בגלל ניגוד עניינים) בליגות אירופאיות הוא נופל כי הוא לא בקיא מספיק(שזה מצחיק לאור זה שהוא מפרשן אותן כבר 10 שנים) ועדיין שום דבר לא מתקרב לנמני. ה"פרשנות" שלו היא בגדר הזיה, אפילו השדר מנדב יותר פרטי מידע ממנו. לא מבין למה מחזיקים אותו בצ'רלטון, הרי זה גוף שידור עם סטנדרטים יותר גבוהים מערוץ הספורט.

לגבי השדרים, דבידוביץ' לא לטעמי בלשון המעטה,הניסיונות שלו להצחיק/להיות מגניב לא עושים לי את זה. אולי לאחרים כן. ושכנר כזה אדיש שזה מפליא אותי שהוא שידר אתמול את ליברפול במקום ללכת להפגנה על החשיש.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אם אתה משווה אותם לנבחרת של סקיי אז הם לא משהו (למרות שגם טיילר ופארי כבר התעייפו). אם אתה משווה לרמה הכללית בארץ-אז שכנר בסדר גמור, דווידוביץ' צעיר ומרענן ושומעים שהוא באמת אוהב ומכיר כדורגל אנגלי, ורמי וייץ על כל חסרונותיו עדיין שדר ברמה גבוהה.

9. Ryan Giggs11 Member

אם אינני טועה-איציק עובדיה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אגב, היו שני פרשנים העונה שכן נהניתי לשמוע-אורי אוזן (היחיד שהעז לבקר את רוני עוד בימים שהיה בחירה אוטומטית בהרכב) ואסף כהן שהוא מומחה לכדורגל הולנדי אבל הראה שליטה טובה גם באנגלי. חבל שהם בקושי מקבלים שידורים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

עד היום הוא חוגג את ההשאלה של שצ'סני לרומא

12. oranfu Member

הפרשנים שלהם מזעזעים. הזוי כמה כדורגל אנגלי הם רואים וכמה חוסר ידע בסיסי יש להם בליגה הזאת.

13. Raulito Madridista

אני לא זוכר מה אמר גארי נוויל על מנצ'סטר יונייטד, והוא הוגדר כפרשן מצוין, אבל אני מעריך מאוד מישהו רציני כמו סקולס גם במחיר של קטילה מתמשכת של הקבוצה של החיים שלו. אני מקווה שבאנגליה הסטנדרט הוא קצת שונה מאשר בארץ. אני מבין שיש בכל מקום אינטרסים, אבל יש גבול. איך תיירי הנרי כפרשן? אני זוכר שהוא דיברו בזמנו על ז'ירו וכמו שאני חושב - אמר שהוא לא חלוץ מספיק טוב לארסנל, אלא כמחליף. ועכשיו קראתי בספורט5: "באופן אישי, אני לא חושב שוונגר צריך לעזוב". אין מה להוסיף.

אגב, לאלה שיש להם את Four-Four-Two, בחרו בארסנל לכתבת השער. דיברו על אוזיל ואלכסיס סאנצ'ז והזכירו עוד צמדים נהדרים מעונות קודמות, גם בחו"ל כמו די-סטפאנו ופושקאש וגם באנגליה עצמה כמו נוויל ובקהאם ואחרים. שווה קריאה

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנרי יוצא באור שלילי איך שלא נסתכל על זה.

אבל היי, ככה זה בפוליטיקה. הבין שהדיקטטור לא יעזוב עד שימות, ואני מניח שהוא עוד איכשהו רוצה לחזור למועדון בעתיד הקרוב.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לבקר מועדון שבו היית הרבה שנים ואנשים שאתה מרגיש אליהם קרוב. גם על נוויל יש דווקא ביקורת שלפעמים הוא דווקא מדבר נגד יונייטד כאילו להדגיש שהוא לא "שבוי" שלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.