דיון התקשורת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mellow29 Kopite

וואו אתם עכשיו זעזעתם אותי לגמרי. אני היחיד שמרגיש שהשדרנים שם משדרים כאילו הם יודעים מה הולך לקרות בסוף המהלך?
    MOTD זה הכי "והנה עכשיו קרן לסטוק סיטי. ראיין שואקרוס לא כבש 586 ימים ברצף, מאז הנצחון של סטוק 2:1 בגביע הליגה נגד קרלייל. היום זה גם יום ההולדת של הכלב שלו. והנה הוא נוגח פנימה!!!".

golding, אלעד, cheddar ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בMOTD בוודאות יש משחקים שהם לא לייב.
    לא סגור על החלוקה.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לאורך רוב שנות קיומה של התוכנית המבנה שלה היה שונה-היו שולחים שדרים ל2-3 המשחקים המרכזיים (ג'ון מוטסון, בארי דיוויס האגדי ועוד מישהו) שקיבלו תקציר נרחב, ושאר המשחקים היו מופיעים בתקצירים קצרים יותר בסוף התוכנית, אבל כשהקריין מקריין את זה כתקציר כמו בחדשות הספורט, לא משדר כאילו בלייב. לפני כעשור הם שינו את הפורמט והחלו לשלוח שדרים לכל המגרשים.

4. cheddar Member

קלאש בין התקשורת הקלאסית לתקשורת ניו אייג'

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/17
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי שוב את הפרומו המדובר של צ'רלטון ושמתי לב לפאדיחה קלה-כדי להציג את אופציות הבחירה הם שמו תמונות של שכנר עם דגל ישראל, של מרטין טיילר עם דגל הממלכה המאוחדת, ותמונה של "שדר ספרדי" עם דגל ספרד. אבל השדר הספרדי בתמונה הוא בעצם איאן דארק, שדר בריטי ותיק, היה הרבה שנים בנבחרת של סקיי (לא היה בכיר כמו טיילר אבל שידר רגעים כמו הוולה של רוני מול ניוקאסל) וכיום ב-BT וב-ESPN. ספרדי הוא לא.

6. Sturridge Member

אז תהיה גם אפשרות לבחור שדר ספרדי? לפריימרליג? למה.
    אגב טכנית איך זה יעבוד יש לכם מושג? הוט ויס לא ממש מאופיינות בממשק אינטרקטיבי מתקדם במיוחד.

אולי קיי יכול להסביר לנו? או שהוא לא בארץ אני לא זוכר הוא כבר מזמן לא אמר משהו.

golding ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מניח שהם התכוונו לשדר ספרדי במשחקי הגביע הספרדי (שלדעתי לא נותרו מהם הרבה העונה, אם אני לא טועה נשאר רק הגמר).

8. Gunner_ForeveR Member

על מה מדובר?

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אוקי, יש לי בחור שעובד בצ'רלטון וזה מה שהוא מסר לי
    "פשוט מאוד. יהיה כפתור שתוכל ללחוץ עליו ואז תשמע את שפת השידור המקורית. כפתור ירוק למשל בשלט של יס. הטכנולוגיה באה מאצלנו לפי מה שאני מבין. הן רק "מספקות" את הלחצן...".

oranfu, Sturridge ו-Walkon אוהבים את זה.
  10. Gunner_ForeveR Member

גדול.. מתי זה נכנס ?
    רק חסר שייתנו לנו את הבחירה איזה משחק לראות במקום השידורים המשולבים האלה , וזה יהיה אדיר

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בגדול, בדיוק בישביל זה צ'רלטון ביקשו להוסיף שני ערוצים נוספים, שבהם הם יוכלו לשדר הרבה יותר משחקים מלאים מתוך הבנה שזאת הדרישה של הקהל. זה נבלם בגלל הלחץ על שר התקשורת (ביבי?) על זה שמחירי החבילות באופן כללי ייתייקרו. (מנחש שגם וואן וספורט 5 תרמו לזה שהמהלך הזה ייבלם).
    בכל מקרה, ממה שאני יודע ממנו, זה אוטוטו כן ייקרה. אולי בהתחלה רק בסלקום TV, כי איתם הרגולטור פחות מקפיד והבירוקרטיה פחות מסורבלת, אבל גם להוט ויס זה יגיע.

כמובן שהכל דינאמי ודברים יכולים להשתנות כל הזמן אצלנו. זה הכיוון הכללי.

12. Ori8 Member

אני מתנצל אם שאלו כבר ולא שמתי לב, אבל האם למישהו יש מושג האם הבחירה בשדרים תהיה באמצעות סקר כללי באתר או שכל צופה יוכל לבחור בעצמו? לא כל כך הבנתי.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתה בוחר בעצמך, בין הפסקול המקורי באנגלית לבין תוספת של הצמד העברי.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הם מבינים שהקהל רוצה משחקים מלאים, למה הם ממשיכים עם השידורים המשולבים? לא צריך לחכות לערוצים נוספים כדי לפטור אותנו מהעונש הזה, עדיף פחות שידורים אבל שיהיו שידורים מלאים כמו שצריך, הפורמט הזה של משולבים הוא דפוק לגמרי, כאילו שיש איזה אוהד באיירן מינכן שישב לראות משחק בפרמיירליג בשביל הקפיצות האלה כשיש שער. זה פתרון שאף אחד לא ביקש.

היחידים שמרוויחים מזה אלה אנשים שהערוץ סתם פתוח אצלהם ברקע ורוצים לראות כמה שיותר שערים ולא מעניין אותם בכלל מאיפה. אולי זה רוב קהל הצופים של צ'רלטון, לא יודע.

oranfu ו-Michael Carrick אוהבים את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממתי זה יהיה הקטע עם השידור באנגלית? מישהו יודע?

מצב נושא:
הנושא נעול.