דיון התקשורת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת היא איפשהו באמצע: ברור שאתה מגזים בשביל להעביר נקודה, ולצד זאת גם ברור שספורט1 מאמינים במתכונת של השידורים המשולבים למיניהם. אגב אולי בצדק - אולי באמת רוב הקהל שצופה בערוצים נהנה מזה.

אבל - פשוט מאוד מבחינה סטטיסטית, יהיו פחות שידורים משולבים, ובטח שלא כאלה שכשבערוצים האחרים יהיו דברים שלא מעניינים אף אחד. אז זאת לא ה-בשורה הכי טובה שיש אך זה כן עתיד לשפר (גם אם במעט) את המצב. לצורך העניין כבר ביום רביעי בלוח השידורים היה כתוב שידור משולב של ארסנל-לסטר ופאלאס-ספרס, ואחרי פתיחת הערוצים כל משחק קיבל שידור מלא בערוץ אחר.

@Michael Carrick
    השאלה המרכזית היא לא האם הערוצים החדשים יהיו בתשלום נוסף, אלא אם בכלל תהיה אפשרות "להפריד" ולשלם רק על ספורט1-2 ולא על ספורט 3-4. אני מעריך שמתישהו בתקופה הקרובה הם פשוט יעלו את המחיר של כל החבילה שלהם ואז זה או הכל או כלום.

2. cheddar Member

חוץ מהשער הזה של טורס בקאמפ נואו, לא זוכר ששמעתי את גארי נוויל ממש מתלהב ממשהו על המגרש,
    גם במשחקים חשובים, הוא די רגוע/רדום , לא אומר שצריך להתלהב מכל שטות בהגזמה, אבל חסר קצת אנרגיות

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עבדכם הנאמן העביר את התלונות לבחור שאני מכיר בצ'רלטון וניסה לקבל תשובות. אלו הם פני הדברים:
    "משולבים זה אסון. חגיגה אנגלית מבלי כל ארבעת הקבוצות הבכירות זה כן". "עכשיו יש 4 ערוצים אז אין שום סיבה שיהיו שידורים משולבים למעט מקרי קיצון. "

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יופי שהם חושבים שמשולבים זה אסון, אז למה הם עשו את זה כל השנים?

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

כי הם לא באמת חושבים ככה.

אנשים מקבלים את זה בטבעיות(יורידו את מכסת המשולבים) כאילו מדינת ישראל היא לא היחידה בעולם שב2017 אשכרה משדרת פריימרליג במשחקים משולבים.
    נראה, נבחן אותם לפי מעשים כשנגיע לרגע הזה שצריך להכריע אם לשדר גנק נגד וונטורילו או ליברפול נגד סאותהמפטון.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כי כשיש לך רק שני ערוצים שבאחד מהם תמיד משודר כדורגל ישראלי, הם ראו את זה כרע במיעוטו?

7. Gunner_ForeveR Member

אם כבר אתה פה ...
    מה הטמטום הזה שהם לא הופכים גם את ערוץ 51 ל-HD ? במקום זה אני צריך להעביר כל הזמן ל554

8. Raulito Madridista

גם אם צ'רלטון רצו להתרחב לארבעה ערוצים סה"כ כבר לפני שנתיים - זה לא היה תלוי רק בהם לדעתי. הם מחפשים עובדים אגב לדעתי, אולי אנסה את מזלי :)

אני חושב שניתן וצריך לברך על הצד, זו שאיפה למצוינות, להתקדם, לא לקפוא על השמרים, לתת שירות, תמורה בעד האגרה, לא לזלזל בצופים כמו ערוץ הספורט למשל. אני בעד שידורי משולבים אבל עם טעם - למשל אם יש כמה משחקי תחתית מהפריימרליג במקביל. אני חושב למשל שעוד ערוץ ספורט אחד היה מספיק להם, יש הרבה תכנים לא כל-כך מעניינים לדעתי(לפחות אצלי: מה שזה לא כדורגל), אבל אני מאמין שהם ילמדו עוד דברים תוך כדי תנועה.

9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

למה בערוצים החדשים אין אפשרות להעיף את ניר לוין מהאוזן שלי?

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מישהו קרא את הכתבה עם אברם גרנט במוסף לחג של ידיעות אחרונות? מצטיירת שם תמונה כאילו אברם מקבל בממלכה יחס של גאון כדורגל ומאמן מהגדולים בעולם. אני יודע שמדי פעם מזמינים אותו לפרשן או מראיינים אותו על תקן "מאמן צ'לסי לשעבר" אבל לא חשבתי שזה מגיע לרמות כאלה.

11. alexshw Member

גם אני ראיתי אותו פה ושם כפרשן. כנראה שהוא בונה על זה שרוב הישראלים לא באמת מעורים בנעשה התקשורת הבריטית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

http://up416.siz.co.il/up2/iznwimqonyz0.Xxx

ובאותו זמן בערוצים האחרים-
    חגיגה גרמנית- אינגולשטאט- לברקוזן במוקד, באיירן מינכן דארמשטאט ודורטמונד הופנהיים.

אנחנו ממש המומים חשבנו ש4 ערוצים יגרמו להם להיגמל מזה.

13. Gunner_ForeveR Member

אין לי בעיה שתהיה חגיגה אנגלית על קבוצות תחתית , גם מישהו פה שמקושר אמר שהם לא מתכוונים לשנות את זה ברגע שאין את אחת מהגדולות באותו זמן..
    לגבי שאר הערוצים יש 2 משחקים מגרמניה שמשודרים לבד (אחד של באיירן ואחד של דורטמונד) , ובערוץ הנותר יש חגיגה גרמנית של שאר המשחקים ..

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיי, בחיי שאני לא מבין מה אתה רוצה. למי איכפת מחגיגות ושידורים משולבים על גבי משחקים שבינינו, אולי 2 אנשים בישראל היו יושבים לראות? בוא נהיה כנים ולא נצא מנקודת הנחה שהשמש זורחת לנו מהתחת, באיירן מינכן ודורטמונד הרבה יותר מעניינות את הלקוח הממוצע שלהם מקרבות התחתית של הפרמיירליג.

לגבי השידורים המשולבים, כמה נראה לך שהם מטומטמים? כשהם היו עושים שידורים משולבים זה כי היה משחק גדול אחר שאי אפשר לוותר עליו בערוץ השני, או ליגת העל שלדעתי הם מחויבים לפי ההסכם שלהם לשדר. נראה לי שהשנים הארוכות בלי צ'רלטון ערפלו לך את הזכרון קצת, אני לא זוכר פעם אחת שהיה שידור משולב של הפרמיירליג ובערוץ השני שידרו איזה משחק מבלגיה או לא יודע מה.

אם נצא מנקודת הנחה סבירה שמשחקים מעניינים בפרמיירליג תמיד יהיו בעדיפות גבוהה יותר מליגה סינית או הטריאתלון של קיבינימאט אז חשבון פשוט ייתן לך שיהיו הרבה פחות שידורים משולבים.

שי אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

אין בעיה, נבחן את זה גם כשיהיה משחק של אחת הגדולות במרתון משחקים של 5 בערב בשבת.
    אני לא אופתע אם גם אז הם יכניסו את זה כחלק מהשידורים המשולבים.

אולי אני באמת כבר רגיל למשהו אחר.
    באמריקה יש ערוצים שמשדרים את המשחקים בלבד של הפריימרליג(בשאר הזמן פשוט סגורים).
    אתה לא מפספס אף משחק כשהמשחקים המרכזיים בNBC הרגיל.
    ככה זה גם בליגה הגרמנית, הצרפתית, הספרדית, האיטלקית.
    מעניין מתי דבר כזה כבר יקרה.
    אני אישית אוהב לראות משחקים שלמים, בלי זגזוגים, גם של קבוצות קטנות מהליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.