דיון התקשורת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

חובת ההוכחה היא על זידאן, כדי להראות שהוא בלבל של אלגרי הוא צריך להצליח בקבוצה עם תנאי פתיחה פחות אופטימלים מהקבוצה הנוכחית שלו. אגב לא רק אלגרי, אני בספק גדול מאד אם זידאן היה מצליח לעשות בנאפולי את מה שסארי עשה שם או את מה שז'ארדים עשה במונאקו. אבל בסדר כבר הבנו שזה מגזין פופוליסטי שמסתכל רק על תוצאות. תהליכים? חדשנות טקטית? אתגרים? את מי זה מעניין.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

איזה שחקנים הוא כבר קידם? היחיד שעולה לי בראש זה אסנסיו וגם הוא עדיין על תקן פוטנציאל שצריך להתפתח. ולמה זה לא רלבנטי שזידאן לא לוקח אליפות עם יובה או צ'לסי?

3. סיונרה Member

אני דרך אגב חושב שזידאן הוא מאמן די בינוני, אבל בשנה וחצי בריאל הוא השיג יותר מכל מאמן באותה נקודת זמן. עד שהוא לא נכשל אי אפשר להגיד שיש מישהו טוב ממנו, אפשר לכל היותר להגיד שיש מאמנים לא פחות טובים ממנו, אבל מדובר פה בדירוג ולכן זה סביר בהחלט שהוא ידורג לפני אלגרי. קונטה גם כן רק הצליח מאז שהגיע לצ'לסי ולכן זה סביר שידורג במקום הראשון.

4. DRORIKO Member

ברשותך אני בוחר שלא להכיר בדירוג הזה.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאשיסט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אלעד, DRORIKO ו-סיונרה אוהבים את זה.
  6. סיונרה Member

מה ההשלכות מבחינתך של הכרה בדירוג?

7. Raulito Madridista

כמו שאמרתי, הדירוג הזה לא משפיע יותר מדי על עולם הכדורגל ולפה או לכאן אפשר להתווכח, לדעתי מוריניו ופפ ממש לא צריכים להיות בטופ 10 מה גם שמדובר על העונה האחרונה בלבד ולא על חמש עונות-עשור\רזומה מצטבר. יש כאן אובר התלהבות מהליגה האנגלית.
    זידאן לא קידם יותר מדי שחקנים כי הרוב כבר בשלים. נמאס לי לכתוב שוב ושוב ושוב על כריסטיאנו שמעולם לא הגיע מוכן כך לשלבי ההכרעה, זידאן המאמן היחיד שהצליח לשכנע אותו לנוח. מעבר לכך, אסנסיו התקדם, קובא נכנס יפה לנעליים של קאסמירו ולמד קצת את תפקיד הקשר האחורי ונאצ'ו אמנם לא ילד אבל הוא נתן עונה גדולה. אלגרי קידם את דניאל אלבס? אולי את היגואין שכבש כבר איזה מאה גולים באיטליה? את בופון? את ה-B-B-C בהגנה? דיבאלה הגיע ליובה כשחקן טוב והיה טוב כבר לפניכן. סנדרו כוכב, זה נכון. אגב, לדעתי אלגרי היה חייב לעלות בגמר עם שלושה קשרים אחוריים. מדברים על הסגל העמוק של זידאן ביחס לאירופה - וזה אותו דבר כמו יובה מול האיטלקיות - פיאניץ' נלקח מרומא, היגואין עזב את נאפולי שאיבדה שחקן של 30 גולים בעונה. כמוכן זידאן עדיין לא נכשל ועובדה שאף מאמן בריאל לא הגיע להישגים שלו.

8. DRORIKO Member

דיבאלה הגיע כפוטנציאל גדול והפך אצל אלגרי לכוכב גדול. מעבר מקבוצה קטנה לקבוצה גדולה הוא לא פשוט,על כל ההיבטים השונים,ודיבאלה עשה את זה בצורה חלקה. כמובן שרוב הקרדיט לפאולו, אבל גם לאלגרי יש חלק בזה. סנדרו חד משמעית השתפר אצל אלגרי,בעיקר בחלק ההגנתי. אם תשים לב הוא לא ישר הפך אותו לבאנקר בהרכב אלא שילב אותו לאט לאט. יש את מנדז'וקיץ' וקדירה שפרחו מחדש אצל אלגרי. יש את קוואדרדו שנמחק אצל מוריניו וכבר דיברו עליו בתור אחד שלא מתאים לקבוצות גדולות עד שנחת אצל אלגרי. פוגבה אמנם היה טוב כבר אצל קונטה,אבל אצל אלגרי הוא עשה עוד צעד קדימה והפך לכוכב גדול(וכמו קוואדרו גם הוא הולך לאיבוד אצל מוריניו,שלטעמי לא היה צריך להיות בכלל ב-50)

ונכון שליובה יש עליונות על הקבוצות האיטלקיות, אבל אתה מתעלם מזה שאלגרי הצליח גם בזירה האירופית, כששנה אחת הוא מעיף את ריאל,שנה אחרי זה גורר את באיירן להארכה ושנה אחרי זה מעיף את בארסה. שלושתן קבוצות טובות יותר על הנייר.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/17
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זידאן אולי לא היה מצליח ביובנטוס, אבל אני מהמר שכך גם אלגרי בריאל.

כל אחד מתאים לאיפה שהוא נמצא.

10. DRORIKO Member

יש לי הרגשה שזידאן לא יצליח באף מועדון שהוא לא ריאל, כי מעבר לאיכות האדירה של הסגל יש לו חיבור מיוחד למועדון והוא נתפס שם כאושיה. אני לא רואה למשל מאמן אחר שהיה משכנע את רונאלדו לשבת על הספסל. כשאתה מוסיף לזה ניהול משחק לא רע אתה מקבל שני צ'מפיונס ואליפות. אחלה, אבל אני חושב שמוקדם מדי להדביק כתרים

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/17
    oranfu אוהב/ת את זה.
  11. בן פורגס Member

במידה ורלוונטי פה:

ערוץ ספורט1 בישראל מחפש כתב כדורגל בלונדון.

הכתב יתבקש לספק דיווחי שטח מהאצטדיונים, ראיונות עם שחקני הפרמיירליג ועוד, בעיקר בסופי שבוע (שבת/ראשון).

הכתב לא יתבקש לצלם את הקטעים. הצילום באחריות ספורט1.

דרישות: אהבה גדולה לספורט (וכדורגל אנגלי בפרט)
    יכולות ניסוח ברמה גבוהה בעברית ובאנגלית
    ניסיון מול מצלמה – יתרון
    רקע בתחום התקשורת – יתרון

לשם הגשת מועמדות, אנא שלחו מייל לכתובת cv@sport1.co.il, בו מצוין בכותרת נושא המשרה ואליו מצורף:
    א. קובץ קורות חיים

ב. סרטון של 30 שניות עד דקה בו אתם עומדים מול מצלמה ונותנים דיווח לקראת משחק.

הדיווח צריך להיות בעברית, יכול להיות אמיתי על פי אירועים רלוונטיים או מומצא, לפי ראות עיניכם.
    אין חשיבות לאיכות הווידאו של הסרטון – ניתן לצלמו בכל פלאפון. במידה והוא גדול מ-10 מגה, נא לשלוח לינק לאתר אחסון רלוונטי
    אופציות –
    WeTransfer
    Share files and collaborate on creative projects | Hightail
    Send large files up to 5GB for free

המודעה מנוסחת בלשון זכר אך מופנית לשני המינים.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  12. Coutinho10 Member

לא יודע אם שמתם לב אבל התחיל טרנד חדש העונה, החתמות שחקנים לא מסתכמות בהצגת השחקן עם החולצה, יש ממש סרטונים מגניבים לכל שחקן, מקוריים ומצחיקים. אהבתי מאוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.