דיון התקשורת - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏24/7/19.

1. Telkiyski Member

אגב זה מצחיק, כי כשמכבי לוקחת פה אליפות בשיוט בליגה כולם מספרים לנו כמה מדובר ב"אליפות של שחקני בית!!!;1"
    כשהם עפים לקבוצות שאך אחד לא מכיר פתאום הבעיה זה שאין שחקנים זרים.

אין כמו תעמולה טובה מבית היוצר שלהם.

Roma אוהב/ת את זה.
  2. South Boy Member

נעלבתי בשם הליגה הישראלית שאתה קורא לניב זריהן אחד הכוכבים שלה, גם במצב הגוסס של הכדורגל הישראלי הוא אפילו לא שחקן טוב בליגה הזאת, בטח שלא כוכב.
    דווקא לדעתי אם יש שני ישראלים בליגה הזאת שכן יכולים לעשות קריירה יפה כליגיונרים בליגה נחמדה פלוס זה גלזר ויונתן כהן, בואו לא נשכח שורמוט שכטר רפאלוב וקטן טובים ככל שיהיו שיחקו בקבוצות הרבה (אבל ממש הרבה) יותר טובות ממכבי של היום עם זרים מטורפים והם לא אלו שלבד היו שווים צ'מפיונס עבור הקבוצה שלהם, אני לא חושב שדן גלזר פחות טוב מג'ון קולמה או שיונתן כהן פחות טוב ממוחמד גאדיר בשנותיו בחיפה לצורך העניין שלפי ההיגיון שלך גם שווים צ'מפיונס.
    הקבוצות כקולקטיב היו בעבר הלא רחוק הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טובות מהיום, זה לא אומר שכל אחד ואחד ששיחק בקבוצות ההן באמת היה כוכב או שווה צ'מפיונס.

3. סיונרה Member

עושה רושם שליונתן כהן יש אופי קצת פח, אז לא רואה אותו מצליח בחו"ל.

4. DRORIKO Member

בסדר אבל הכל יחסי. אין לך את המשאבים לייצר ארסנל שחקנים כמו בבלגיה או בצ'כיה. מכבי תל אביב עם כל הכסף שלהם עדיין מתאמנים בקריית שלום המיושן. ושם זה עוד טוב. תבדוק מה קורה בקבוצות היותר עניות. אני במקרה גר ליד איצטדיון לויטה ואני אומר לך שהמגרשי אימונים שם נשארו בדיוק אותו הדבר כמו בתקופה שאני התאמנתי שם לפני 20 שנה. ואנחנו מדברים רק על איכות המתקנים, אבל מה עם כמות הילדים הנמוכה אצלנו שהולכת לשחק כדורגל.

5. Telkiyski Member

בסדר גמור.
    בוא נראה לאן תגיע הקריירה האירופית של דן גלזר ויונתן כהן.

רק נציין ששניהם כבר עברו את גיל 23, גיל שבו נאתכו וכיאל לדוגמא כבר שיחקו בחו"ל.

6. Telkiyski Member

האמת שדי החזקתי ממנו אבל אני חושב שלא מדובר בשחקן טוב כ"כ.
    יש לו בעיקר נייחים.

הוא מספר ש"איביץ' נתן לו סטירה" ושהוא "התעורר" אבל בפועל הוא כולה כבש שני פנדלים בשני המשחקים האחרונים ובדרבי נגדינו לא הרשים אותי בכלל.

אבל יש לו תספורת ומשה פרימו קורא לו "כוכב כדורגל" אז זה מספיק פה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. South Boy Member

חולק עלייך, בתחילת העונה איביץ' עשה סדרת חינוך לא קטנה לעטר ויונתן כהן, אפשר לראות איך שחקן שבאמת יש לו אופי פח סיים את הסדרה הזאת ואיך יונתן כהן סיים אותה.
    יונתן כהן שחקן מצוין ואני יכול לדבר שעות על המעלות שלו, רואה אותו בקלות עושה קריירה יפה מעבר לים. הוא גם מאוד מתאים לכדורגל המודרני ולהבדיל מהמון שחקנים ישראלים בנוי כמו שחקן אירופאי.

8. DRORIKO Member

וואו משה פרימו קרא לו כוכב כדורגל. זה משנה לגמרי את הדיון.

9. Telkiyski Member

שחקן מצוין עם קריירה מעבר לים ועדיין מכבי בניצוחו עפה לסרפסבורג וסודובה.

10. South Boy Member

שוב, קצת קשה לי שמפילים את כל התיק על שחקן אחד, כמו שמאידך קשה לי ששחקן אחד מקבל את כל הקרדיט בהישגים של קבוצה ע"ע זהבי בנבחרת. זה לא טניס.
    מכבי עפה לסארפסבורג וסודובה כי באוברול הם קבוצה בינונית פלוס בליגה מביכה פלוס פלוס אבל לא כל הקבוצה נמצאת באותה רמה, יונתן כהן וגלזר לדעתי האישית מפגינים איכויות גבוהות יותר משאר החברים שלהם לקבוצה.
    לכמה זה יספיק להם? כנראה שיונתן כהן לא יעשה קריירה של בניון או אפילו רפאלוב, וכנראה שגלזר לא יעשה קריירה כמו של נאתכו, אבל בעיניי הם עדיין מספיק טובים כדי להיות שחקנים לגיטימיים בליגות יותר רציניות מהליגה העלובה שיש כאן.

11. DRORIKO Member

שמעו שידורי ליגה א' זה קאלט אמיתי. זהבי ולחמן מצליחים להתעלות אפילו על מה שקורה על המגרש.

12. Telkiyski Member

אני לא מפיל את ההדחות שלהם על יונתן כהן לבד או על גלדר לבד או על דור פרז לבד, אלא על המכלול.

אי אפשר לספר לנו פה מצד אחד במשך חודשים כמה החבר'ה האלה זה יהלומים שאוטוטו נמכרים לסמפדוריה ואז כשהם עפים לליטאים להתלונן שזה בגלל שמותר להם לעלות "רק" עם 6 זרים בהרכב.

13. DRORIKO Member

מי מספר? פרימו?

14. קשר שמאלי Member

וחמי אוזן

15. Telkiyski Member

ויוסיפוביץ', ורז אמיר, וטוכמן, ושכניק.
    חסרים להם פה כתבי חצר?