דיון התשקורת, 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏20/7/07.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, אחרי שנעשתה איזשהי הקבלה בין דיון ה"עיתונות שחור לבן" ל"דיון השידורים", החלטתי שהגיע הזמן לעשות דיון אחד ויחיד לכל נושא התקשורת ותקשורת בארץ בפרט.

ואיזו דרך טובה מלהתחיל את הדיון הזה מאשר ההפסד של מכבי ת"א למה שמם מאנדורה?
    מהרגע שנשרקה שריקת הסיום רק חיכיתי לבוקר הזה לראות מה יכתבו גאוני הדור בעיתון.
    פתחתי את "ספורט הארץ" וכמובן שלא התפלאתי - "מי יפטר את הג'נרל מנג'ר?" זועקת הכותרת הראשית, ביטויים כמו "יום כיפור של הכדורגל הישראלי" מאת יואב בורוביץ' שבכלל מסקר כדורסל, "בושה שלא תישכח וכו'".
    להפסיד לקבוצה מאנדורה זה לא נעים, די מביך ולא מוציא שם טוב מדי. so fucking what? את מישהו בכלל מעניינים השלבים האלה? אם מכבי תנצח בגומלין מישהו בכלל יזכור את התוצאה הזו במידה והצהובים יעברו שלב?
    במקום זה העיתונות, זו שקראה לאנדורים "דייגים", "אינסלטורים", זו שתמיד מדברת על רשתות תקשורת כמו האנגלית כ"מלחיצות" מוסיפה חטא על פשע וממשיכה לא להסתכל על הדבשת של עצמה. פדיחה? כן. סיבה לפטר מישהו? מה פתאום! משחק ראשון של העונה, יכלו לציין את העניין כפדיחה ולהוסיף מימד היתולי, במקום זה יוצרים לחץ. נראה לפעמים שבשביל זה קיים היצור שנקרא "עיתונאי ספורט ישראלי".

2. בועז Member

אני מסכים שהתקשורת בארץ מגזימה, אבל אני לא חושב שזה לאו דווקא התקשורת בארץ, אלא בכל העולם אפשר לראות כותרות כאלה אחרי ביזיונות.
    אני לא צריך להזכיר לך את הכותרות באנגליה אחרי המשחקים מול מקדוניה וישראל.

בקיצור,בהחלט יכלו לקחת את ההפסד הזה על הלחי, לצאת בכותרות קצת פחות עצומות,ולשמש כתמרור אזהרה, ולא כמו שהתבטאו.
    הייתי מקבל כותרות כאלה אם מכבי ת"א היו עפים לאנדורים, אבל בגלל שיש עוד מפגש והזדמנות לתקן, הכותרות סתם יצאו עלובות וחסרות פרופורציה.

אגב, אי אפשר לצפות ממישהו שבכלל מסקר כדורסל, שיכתוב משהו אחר על מכבי ת"א.
    הוא רגיל שמכבי ת"א מסיימת עונה בלי הפסדים ודורסת כל יריבה, לכן הוא כל כך זועם-הוא פשוט לא מבין אחרת.

3. ManUtd Fan Member

גיא, זה באמת בושה להפסיד לקבוצה שכזאת וזה לא משנה מה היו התנאים במגרש באותו משחק. כן, גם אם מכבי תעבור את האנדורים (משום מה יש לי הרגשה שזה לא הולך לקרות) עדיין לא ישכחו את המשחק המביש הזה, שהוא לא רק התוצאה אלא גם משחק ממש גרוע (ואני מתכוון ממש גרוע, כזה דבר לא ראיתי הרבה זמן) מצד הקבוצה הצהובה, כן גם לאנדורים לא היה חסר, אבל בוא נשווה בין שתי הקבוצות.

אגב, משהו ממש לא קשור.
    לא כדאי לשלב את דיון השידורים יחד עם דיון עיתונות שחור לבן לכאן?

4. Wave Member

אני מסכים עם גיא, שאם מכבי ת"א תעבור את אנדורה, אף אחד לא יזכור את המשחק אתמול.
    מה שחשוב במשחקי גומלין, הוא השורה התחתונה, מי עלה בסוף, ולא מה קרה בכל משחק בפרט.
    מילאן הפסידה להפועל ת"א ובכל זאת עברה אותה, אני לא חושב שזה ממש הזיז למישהו בסן סירו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/07
  5. Fergie's Legend Member

זלצר ולירן שכנר הסתכלו כל המחצית על סימסון, טענו במשך כל המשחק שזהו נאני.
    "הופעת בכורה לנאני! הנה הוא נכנס! לא לא, זהו שחקן ששמו סימסון"
    עוד במשחק, זלצר:
    "איגלס הושאל לפני שתי עונות לווטפורד/ ווסט ברומיץ לליגה הראשונה שנקראת גם הצ'מפיונס ליג"

ליצנים.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד לקבוצה מאנדורה הוא מבוכה. הדחה מול קבוצה מאנדורה היא בזיון. להפסיד - קורה, משחק ראשון של הקבוצה הזאת, מגרש לא קל, להשוות בין זה לבין קמפיין בתים כמו של אנגליה, שבו כל נקודה חשובה, לא רלוונטי במיוחד, כאן זה נוקאאוט ובנוקאאוט כולם זוכרים רק את התוצאה הסופית.

7. KirkH Member

לרגל פתיחת האשכול וואלה מפציצים...

כתבה של אביעד סגל בקשר לבן סהר ולהשאלות...

עוד הוכחה שאפשר לכתוב על כל נושא שטויות באריזה מספיק מהודרת וזה יעבור.
    מי שקורא את הכתבה ולא ממש מודע לעובדות עוד יכול לחשוב שיש לזה קשר למציאות. מצאו חמישה שחקנים שנכשלו אחרי שיצאו להשאלה וסגרו את הבאסטה. אז מה אם יש מאות שיצאו להשאלות וחזרו כדי להוביל קבוצות, אהה כן, הם הזכירו את בקהאם כאילו הוא איזה מקרה מיוחד...

הם יודעים שקפטן נבחרת אנגליה ומן הסתם גם חצי מהסגל שלה היו בהשאלות כשהם היו ילדים?

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/07
  8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה עילגות לשמה.
    אני לא מבין, כל כך קשה לתת לכתוב על ליגה אנגלית רק לאנשים עם ידע מינימלי? ברור שהרבה צעירים שהושאלו נכשלו - הרי רוב הצעירים שגדלים בכדורגל לא מגיעים לרמות הכי גבוהות! איזה טיפשות.

9. Stevie Wonder Member

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/07
  10. בועז Member

בגלל שזה קמפיין בתים, יש מספיק משחקים לתקן בהם ולא אחרי כל משחק התקשורת צריכה לפטר ולמנות מאמנים.
    בשלבי נוק אאוט-אם הפסדת ועפת, אז מגיעה לך הביקורת.

לכן כמו שאמרתי, עדיין מוקדם לקטול את מכבי וזה היה מוגזם, אבל בהרבה מאוד מקומות אחרים גם קטלו קבוצות ונבחרות וזה לאו דווקא בארצנו הקטנטונת.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק חוץ... לא נורא אם יעברו, ובבית קבוצה כזאת אין סיבה לא לנצח.
    שוב, מביך כן, בזיון לא, סיבה לפטר את כל העולם בטח לא.

12. THE STRETFORD END Member

קירק,הוטספר,

לא מבין את הטענות שלכם?
    הכתב העביר את הנקודה שיש הרבה מאוד שחקנים שבנוער ובליגת המילואים נחשבים להבטחה גדולה,
    יוצאים להשאלה בכדי להשתפשף ולהיבחן ברמה מקצוענית גבוהה יותר,חזקה יותר,לוחצת יותר שוב לעומת החיים הנוחים יותר בנוער ושהרוב בסופו של דבר לא מספיק טובים,גם שמות והבטחות גדולות מסהר והדוגמא של בקהאם היא שרק הטובים באמת מצליחים לחזור לקבוצת האם.

13. spiderman18 Member

אף משחק הוא לא סיבה לפטר אף אחד, גם אם מכבי יודחו בסוף זו לא סיבה להעיף אף אחד.
    אבל אנחנו לא המדינה היחיד שזה קורה בה, כאילו שבאנגליה לא היו קוטלים קבוצה עם הפסד דומה.
    הבעיה היא שהכדורגל הישראלי הוא במגמת התפתחות, לא כמו באנגליה שכבר נמשאים בראש. לכן אני תמיד טענתי שהתקשורת, בעלי הקבוצות וכל מי שקשור לעסק צריך לשים את טובת הכדורגל הישראלי בראש סדר העדיפיות ולהתאחד כדי לקדם אותו.
    זה אומר וויתור על זרים במצבים מסוימים כשהם באים על חשבון קידום צעירים (כשמדבור בבעלי הקבוצות), וויתור על כותרות מוכרות לטובת נתינת שקט למועדנים (כשמדובר בתקשורת) וכו'.
    אני נאיבי...

14. Diamond Cutter Member

מה אף אחד לא יזכור?המשחק ירשם בספר שיאי הספורט האנדורי לנצח,גם עם הם יקבלו עשירייה בבלומפילד.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

באנגליה היו מלגלגים, אבל נותנים למועדון לנשום.

שיאי ההיסטוריה האנדורים? אפשר לחשוב כמה נוברים בהם.