דיון התשקורת 2012/2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/7/12.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כמו כל הפורום גם דיון התקשורת מתחדש וישמש גם השנה כבמה לכל המיואשים מתקשורת הספורט הישראלית (או העולמית) וכשליה.

מבחינת זכויות שידור אין שום חדשות מעניינות בקיץ, גם השנה כל המפעלים האנגליים ישודרו בערוצים של צ'רלטון, ייתכן וערוץ 9 ישדר מספר משחקים (במסגרת שיתוף הפעולה עם צ'רלטון) ויחזיר את הפרמיירליג להיות פתוחה לכולם, לפחות חלקית, אך כרגע זו ספקולציה בלבד.

2. skyday20 Member

3. skyday20 Member

טוב זה כבר מצדיק שידרוג של הסמיילי = http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

“We of course accept that the international community does not recognize Jerusalem as Israel’s capital, and that the BBC should not describe it as such. [Presenter] Steve Boulton and other senior managers in BBC Sport told us they very much regret the mistake and apologize for it.
    2007*

http://honestreporting.com/bbc_sorry_for_c/

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/12
  4. skyday20 Member

הם עשו טובה חלקית אחרי התלונות, וכתוב עכשיו בדף של ישראל : מקום מושבה של הממשלה: ירושלים, אם כי רוב השגרירויות הזרות נמצאות בתל אביב.

:aaarofl:
    למה צריך לציין את השגרירויות הזרות, תנו לישראל את הכבוד בדף שלה, ואל תדברו על השגרירויות הזרות, מה הקשר.

יש לציין שאני אוהב את ה BBC, אבל זה מיותר לגמרי הסיבוך הזה שלהם.

5. Ljungberg 8 Member

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://sports.walla.co.il/london2012/?w=/@village

חובבנות של וואלה, מפה של חלק מהמגרשים לאולימפיאדה, ושמים תמונה של אולד טראפורד...של הקריקט. אמנם 100 מטר מזה של יונייטד, אבל כמובן שלא הולכים לשחק שם כדורגל.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיכיתי הרבה לכתבה נוספת של נאור ציון אחרי שראינו אותו חוגג במשחקים של ברצלונה במבט מקרוב ביום הזיכרון אז הנה קיבלנו אותו עכשיו בכתבה בערוץ 10 מווימבלדון שם הוא צורח גם בזמן הנקודות עד כדי כך שמגיע אליו סדרן שמסמן לו להפסיק את זה. כתבות ספורט איכותיות ביותר, אסור לפספס. קיבינימט...

8. Mellow29 Kopite

יצא לי רק לשמוע את הפרומו לזה מהטלוויזיה בסלון, איזה גועל נפש. אין תרבות ספורט במדינה הזאת, מילא, אבל למה לצאת לעולם ולהשוויץ בזה שאין לנו את זה? אני לא מסוגל להבין אם מדובר בזלזול של ערוץ 10 או שזה באמת מה שהציבור אוהב לראות. מה שבטוח, הבדיחה פה היא על חשבוננו.

9. skyday20 Member

סיקור המשחק בגארדיאן,
    Every point Murray wins here is being greeted with rapturous Centre Court applause, but then someone screams "I LOVE YOU ROGER" just to even things out a little.

אולי זה היה הוא.?
    אני זוכר מהמשחק, כמה צעקות שנשמעו. :aaa12:
    http://www.guardian.co.uk/sport/2012/jul/0...-wimbledon-live

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הוא...רואים בפירוש שהוא צועק כשיש שקט מסביב. בטח סיפר לאנשים מסביב שהוא עושה כתבה לטלוויזיה הישראלית, מוסיף לנו הרבה כבוד.

11. פול סקולס Member

לא יודע מה איתכם, אבל אני ממש נהניתי לשמוע את מוטי חביב קורא לאלכס פרגוסוןPERGIE.

באמת, בשונה מרוב הדברים הקטנים האלה שעולים לי על העצבים, זה הצחיק אותי, ואפילו טיפה ריחמתי עליו, על כך שאינו מסוגל להסיק שקיצור של Ferguson יהיה בוודאי Fergie ולא Pergie כפי שיכול להשתמע מאיך שזה כתוב לו על הדף בעברית.

12. skyday20 Member

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. AronB Member

יצא לי לקפוץ לזה באחת מהפסקות הפרסומות שהיו היון בערוץ 2, ופשוט העברתי בחזרה לפרסומות אחרי דקה ארוכה ובודדה. אני לא שולל את התוכנית הזו מהיסוד, כי יכול מאוד להיות שהאנשים שיושבים שם בפאנל מבינים עניין ויודעים להביע דעות, מה שכן חסר בחדשות הרגילות, שמן הסתם חייבות להיות אובייקטיביות כמה שיותר. אבל, וזה אבל גדול, כשאדם בוחר להעביר לערוץ הספורט כנראה שהוא מעוניין לצפות בספורט, ההיגיון הכי פשוט שיש. אם אדם רוצה חווית חדשות ואקטואליה כלכלית, ישנם המון מקורות אחרים שניתן לשאוב מהם את החוויה הזו. ביניהם האינטרנט, עם אתרי החדשות הגדולים ואתרים המיועדים לכלכלה בלבד (כלכליסט) ומהדורות החדשות היומיות. חוץ מזה, בד בבד קיימות תוכניות הטלוויזיה שעוסקות בנושאים הנ"ל כמו "לילה כלכלי" ו"תוכנית חיסכון". כל אלו, נותנים חוויה טובה יותר מהחוויה שערוץ הספורט יכול להציע, וזו איננה שלילה, אלא פשוט הסתמכות על העובדה שאלי אילדיס לא יוכל להתחרות באדם שכלכלה נחשבת לתפקידו העיתונאי, כמו קרן מרציאנו למשל.
    האמת היא שלא ברור לי למה ערוץ הספורט בוחר לקחת את התוכנית הזו למקומות האלו, בזמן שלא חסרים נושאים לעסוק בהם במהלך תוכנית מהסוג הזה. לא מכבר התפרסמה רשימת עשרת מועדוני הספורט הרווחיים בתבל לשנה הנוכחית, וזו רק אחת מאלף דוגמאות. מה עם ה-FFP שעתיד להכנס לכדורגל? מה עם כתבות על המודל הפיננסי של מועדונים כמו ארסנל? מה עם כתבות צבע על האינפלציה בשוקי ההעברות בעולם, והאינפלציה בשכר הספורטאים? מה עם האולימפיאדה, היורו וההשפעה שלהן על המדינות המארחות? ועוד, ועוד...
    באמת לא חסרים נושאים לדיון ולכתבות, שהיו יכולים להיות קצת יותר מתאימים מאשר תוכנית שלמה שכל כולה מוקדש לכלכלה פרופר, בערוץ שבשמו מתנוססת המילה "ספורט". איך אמרו? רק בישראל.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

התשובה נורא פשוטה: כנראה שמי שמשלם להם כדי להקרין את התוכנית (הם לא הקריצו את המומחים בפאנלים מכל מיני בתי השקעות ספציפיים משום מקום) רצה גם אייטמים כאלה, מהאינטרסים שלו כמובן.