דיון לגיונרים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏20/5/18.

1. k_700 Member

מתי הוא היה רק טוב והכל?
    היה מדהים ויוצא דופן עוד לפני שעבר לגרמניה.

לי היה ברור שהאיכויות שלו יהפכו אותו לשחק התקפה אדיר.
    לא מפתיע בכלל.

2. Rushie Member

כן, כולם ידעו שאחרי פחות מחודשיים בריאל הוא יהיה עם 10 שערים מ10 משחקים והשחקן מס׳ 1 ביבשת.
    נכון.

WhitRM, Sir Alex ו-Sturridge אוהבים את זה.
  3. Sir Alex Las' Killa

כל מה שצריך לעשות זה חיפוש מהיר ולראות מה הטרול/בבון עם מקלדת הזה רשם לפני המעבר לריאל;
    אופס.

WhitRM אוהב/ת את זה.
  4. WhitRM Member

מי לדעתכם השחקן האנגלי הטוב ביותר כיום:
    קיין או ג'וד?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

5. alexshw Member

רשפורד

6. WhitRM Member

מגוויר גונב לו את אור הזרקורים עם כל השערים שהוא מבקיע לאחרונה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  7. cheddar Member

בלינגס

8. k_700 Member

לא הבנתי,
    ראית אותו בדורטמונד ואתה מופתע מכמה טוב הוא יכול להיות בקבוצה יותר טובה עם צוות מסייע הרבה יותר טוב?
    לא חושב שזה הפתעה. ראית בדורטמונד שהוא כל כך טוב שהוא מצליח לסחוב לבד קבוצה בינונית למאבק עד הסוף מול באיירן.
    יכולת לראות שבגיל 17-16 כששיחק הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש גם ברמות נמוכות יותר. הוא עילוי ברמה הגבוהה ביותר וזה דבר שנכון לפחות 3 שנים.
    בניגוד לסאנצ'ו הוא באמת מחשב את הקריירה שלו נכון, לוקח אותה ברצינות וכל זה מגובה גם בנתונים פיזיים שיש למעטים.

הוא אגב על 13 מ13 כולל הצ'מפיונס. אבל זה לא השערים, גם שחקנים אחרים נתנו רצפים דומים(למשל, ראשפורד). הוא עושה את זה כטופ דוג בבמה הכי קשה מול אור הזרקורים ויש לו לדעתי גם איזה 7-8 שערי נצחון בסוף משחקים. מנהיג ובולר. ראית שגם בנבחרת הוא לוקח מנהיגות, גם פה אין משהו חדש.

למה אופס? תצטט את כל ההודעה.

והוא דחף.
    אם לא היה דוחף? כנראה היה הולך לליברפול, אולי צ'לסי, אולי יונייטד.
    הודעה מספטמבר 22.

ביג דיל, לפני למעלה משנה חשבתי שעוד היו לו אופציות אחרות בראש והשיקול של פחות תחרות על העמדה יהווה שיקול טוב עבורו ולא אתגר שיקפוץ עליו ראש. וואו ממש איזה התגלות.

יש עשרות הודעות מ2020 שחשבתי שמסלול הקריירה שלו יוביל אותו לשחק גבוה על המגרש, מתחת לחלוץ.
    לא מפתיע אותי שבתפקיד הזה הוא מצא את עצמו מהר מאוד משחק בריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/23
  9. WhitRM Member

אתה בעצם רוצה להגיד שעקבת אחריו מגיל 16?
    רגע, תן לי להבין משהו אחד. כתבת שיהיה לו קשה לקבל דקות משחק על חשבון מודריץ' אשר הוא בן 38, אז איך זה מסתדר עם הטענה שלך שציפת שהוא יהיה כזה?

בנוגע לרשאפורד, באיזו עונה הוא עשה 13 שערים ב13 משחקים או לפחות רצף דומה.

10. k_700 Member

תבדוק בן כמה הוא היה כשהתחילו לקיים דיונים עליו בפורום הזה. כשהיה בן 16 כל אנגליה הכירה אותו. אולי רק גרינווד היה טינאייג׳ר יותר מוכר אז.
    כתבתי דבר שנכון גם היום, בריאל מדריד בקישור יש יותר תחרות מכל מקום אחר בעולם.
    מה לא נכון בזה? בלינגהאם לא מפחד מהתחרות ולגמרי קפץ ראש על התמונה המלאה כשהוא הפנים של הפרוייקט הזה, כנראה עשור קדימה.
    ההודעה הזאת נכתבה בקיץ שעבר כשהיה ברור שמועדונים גדולים ועשירים אחרים צריכים באנקר להרכב בעמדה שלו וגם יכוונו להביא קשרים רציניים בהמון כסף(מה שדורטמונד חיפשה).
    כשנכתבה ההודעה הזאת לא אנזו, לא קאייסדו ולא לאביה היו בצ׳לסי. אני בספק כמה מהם היו על הראדר שלה אז.
    בליברפול היה ברור שצריך קישור חדש(ושקלופ ממש רוצה אותו) ואפילו סיטי אף פעם לא תתנגד למחליף לדה בריינה. לזרוק כסף בלי הכרה על עמדות עמוקות אף פעם לא הייתה הבעיה של המועדון הזה. ולראיה, הבלם ה900 שהגיע לסגל הזה בסכום שיא בקיץ האחרון.

לא כתבתי בשום מקום שיכשל בריאל מדריד. בכל מקום שהיה מגיע אליו יכולתי לראות אותו מצליח בענק. כי:
    1. הוא שחקן ענק שמסוגל להצליח גם ליד פרימדונות ושחקנים בינונים.
    2. הוא כדורגלן שמתנהל נכון, משקיע המון בלהשתפר ופחות במרקטינג למותג שלו.
    3. מוקף בצוות שדואג לו ולאחים שלו מגילאים צעירים מאוד.

אגב, אלינו כמובן היה קשה מאוד להביא אותו בקיץ האחרון אם היה רוצה.
    אבל צ׳לסי? ליברפול? אפילו סיטי? אין שום בעיה.
    תוך כדי העונה הוא הבהיר שהוא רוצה ריאל ודחף לשם, מעבר הגיוני מאוד.

11. WhitRM Member

ג'וד נחשב כשחקן התקפה בריאל ולא כשחקן קישור, המערך הזה נבנה במיוחד בשבילו. ללא קשר לעובדה שגם אם היה לנו חלוץ נורמלי, הוא היה השחקן הראשון שפותח בקישור לצד צ'ומאני.

בדקתי, לקחתי 2 ציטוטים
    זה ציטוט מדצמבר 2020[אם תצטרך סקרין תודיע לי], מאז עברו פחות מ-3 שנים. אז לא, לא חזית וטענת שהוא יהיה כזה מדהים בעונה הראשונה שלו בריאל.

אתה והימורים זה לא משהו.
    ללא קשר לכך שזאת הודעה אחת מתוך רבים שלך שטוענת שהוא לא יגיע לריאל.

איפה כתבתי משהו בנוגע לזה בהודעה שלי?

12. k_700 Member

אמממ בבקשה, מרץ 2020. לפני הסבב מועדונים שעשה עם אבא מארק באנגליה.
    הוא היה בן 16.

אגב, ציטוט מדהים הבאת. לחשוב ב2020 שהוא יתפתח וישחק בתפקיד של יאיא טורה בסיטי. הינה בגיל 20 זה בדיוק קורה על הבמה של ריאל מדריד.
    הטעות היחידה שלי שחשבתי שיקח לו 5 שנים להכנס לתפקיד הזה בנבחרת, כבר במונדיאל היה אפשר לראות אותו משחק בתפקיד הזה. תוך 3 שנים ובהצלחה רבה.

אתה במלחמת ג׳יהאד להוכיח שטענתי שהוא לא טוב או שהוא לא יגיע לריאל מדריד?
    אתה יודע כמה שחקנים חשבתי שיגיעו ליעד x והגיעו ליעד z? זה לא מעניין וזה לא האישיו. ריאל תמיד אופציה לכל שחקן בעולם וזה אף פעם לא צריך להפתיע כששחקן בוחר להגיע לשם.
    שאלת אם התעסקתי בג׳וד בלינגהאם כשהיה בן 16? הינה אתה מצטט אותי בעצמך מדצמבר 20 וההודעות הראשונות שלי על ג׳וד היו בתחילת 20, לפני המעבר לגרמניה, לפני היום הולדת שלו.
    לא הייתי היחיד שעקב אחריו, רוב הפורום הכיר אותו. כן הייתי מהיחידים שזיהה שיתפתח לשחקן שמשחק בהתקפה מאשר קשר באמצע בדאבל. הוא היה מדהים בגיל 16 והוא מדהים בגיל 20 ואם לא יפצע יהיה מהשחקנים הכי טובים בעולם לאורך העשור הקרוב, אין סיבה שלא.

לגבי ראשפורד, בעונה שעברה מהחזרה מהמונדיאל ועשרה משחקים קדימה הוא כבש 11 שערי ליגה.
    וזה היה בליגה. אם מסתכלים על כל המפעלים(שני הגביעים+אירופאית) זה עוד יותר מרשים. וכמובן הוא לא היחיד. להרבה שחקנים בהיסטוריה של הליגה הזאת היו רצפים מפחידים של 10 משחקים, 15, 20+ משחקים.
    מה שמרשים בבלינגהאם מעבר לשערים זה הדומיננטיות, המנהיגות, היכולת בקלאץ׳ וכשכל אור הזרקורים עליו כי הוא גאלקטיקו.

13. WhitRM Member

@k_700
    כתבת בצורה מפורשת שיש לו כישרון מפלצתי לא שהוא יהיה שחקן כה אדיר בגיל 20.
    גם לסאנצ'ו נראה שיש כישרון מפלצתי, ראינו מה נגמר איתו.

לא, הבאתי ציטוט אחד מתוך רבים אשר טענת בכל תוקף שהוא לא יגיע ריאל.

https://i.postimg.cc/5YzK90rb/3.Xxx

באותה תקופה בקושי מישהו בפורום הכיר אותו.

14. k_700 Member

איזה מצחיק, בהודעה ששמתי לך, כשהיה בן 16, פירטתי לך למה ההצלחה של בלינגהאם בברמינגהם הרבה יותר מרשימה ממה שעשה סאנצ׳ו בגיל 16 באנגליה. אבל בסדר אתה מדבר איתי על כשרון.
    יש מישהו שיכול להגיד על כל שחקן בהיסטוריה בגיל 16 שבגיל 20 הוא יהיה השחקן הכי טוב בעולם? בספק רב אם שחקני כדורגל מאמינים שיגיעו ללבל הזה כשהם עושים את צעדיהם הראשונים בכדורגל.
    אגב, היו גם אנשים שלא החזיקו ממנו כשהיה בן 16-17, אתה יכול לבדוק באותו דיון. והכל בסדר, ברור שהוא התפתח והשתפר ובשנה האחרונה קשה לפספס את זה שהוא אחד מהשחקנים הכי טובים בעולם, נקודה.

לא הבנתי מה כואב לך פה? שיש אנשים שעקבו, הכירו והחזיקו ממנו כשהיה בן 16? קורה, קרה, יקרה.
    אולי גם אתה עוקב אחרי שחקנים צעירים בספרד שאף אחד מאתנו לא מכיר. לא בא לעשות איתך תחרות וזה לא מעניין אותי.

אחלה, טעיתי, חשבתי שאולי לא יעבור לריאל מדריד לפני שנה. wow ביג פאקינג דיל. למה כל דיון רציני אתה חייב להוריד לרמות פיגור כאלה?
    את מי זה מעניין בכלל אם טעיתי כשחשבתי שיהיו לו עוד אופציות חוץ מריאל מדריד? מה הקשר לדיון שהתפתח פה על השחקן עצמו? למה אני מגיב לך בכלל? אף פעם לא ידעתי לענות על זה.

15. MaxAaRons Member

למה מי זה בלינגהאם הפחון הזה אה קיי700????
    גראבנברח >>>>>>>>>>>בלינגהאם.
    פלסטיןברפול הביאו פה את הכשרון של המאה ה21.

יאללה אוניון הבלגית ,לינץ ,טולוז רקד שם על המגרש נגד הקבוצות שלא עושות פלייאוף עליה בצאמפיונשיפ.
    יש לו מסירת מפתח או דריבל מוצלח במסגרת הפריימר ליג ??? בדוק לי בויה.
    מסור ד"ש לפרנסיס אם אתה רואה אותו בעיר.
    אני היום מחכה לספור את הכסף אחרי הנפילה של המנקוני...