דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

מילא אם היית מדבר על יכולת כרגע, או מיקום בסוף השנה, שזה דבר שהוא תיאורטי ועוד איכשהו היית יכול להיאחז בו, אבל סגל? חה.

אברטון עולה בהרבה ברמת הסגל על לסטר שכל מה שיש לה זה וארדי ומאהרז שמת לעזוב
    [/QUOTE]
    מה יש באברטון? יותר נכון איזה שחקן שהוא טופ 5 בליגה כמו שוארדי ומאחרז(בתפקידם) יש באברטון?? אין אחד.
    יש כל מיני אוברייטדים או כאלה שמדברים על הפוטנציאל שלהם שאולי יום אחד יצדיק את המכירה(נניח פיקפורד). ביינס כבר לא אותו מגן.
    היחיד שבסגל שלהם מסוגל להראות כמו טופ 5 לעמדה שלו כשהוא כשיר זה שיימוס קולמן, אבל הוא כל כך פצוע בשנה וחצי האחרונות שזה מצחיק לספור אותו(בערך כמו לספור את סטארידג' בליברפול).
    לא סתם הם הביאו את קוקו מרטינה בחינם(סותון לא בדיוק הפסידה פה משהו) כדי שיהיה שם גיבוי לילדים.
    השחקן היחיד שקצת מצית את הדמיון בסגל הבכיר שלהם זה תום דיוויס הילד ואם זה היהלום מול הרכש זה אומר דרשני.
    סגל באותה רמה, כולל בלם וורלד קלאס שכרגע נמצא בסגל בלי שום הצעה עליו, שזה אגב כבר מוכח שנתיים כשווה הרבה יותר מההגנה האוברייטדית שיש לאברטון(וזה כולל התוספת של קין האוברייטד, שאין לו רבע מהיכולות עם הכדור על הרצפה שיש לואן דייק או אשלי וויליאמס שהוא מהיר בערך כמו הקשר ההתקפי הפותח שלהם שנגיע גם אליו עוד מעט).
    פאלאס של דה בור.

חחח זה ענק. קיוויתי שתכנס לכאן, אני זוכר בצורה הכי בהירה שיש את השיחה הזאת בינינו לפני שנתיים.
    זה ענק.
    אמרתי לך(ואני אומר את זה גם עכשיו) שהארי קיין מרגיש כמו חלוץ טוב לרמת הליגה שיתן מספרים אבל יש בוודאות שלושה חלוצים שאני לוקח במקומו בכל יום.
    1. דיבאלה(ואתה בהמשך צחקת בכלל שאיך אפשר להתייחס ברצינות לשחקן שנמצא בקושי שלושה חודשים ביובנטוס וכבש מס' חד מספרי של שערים בעוד הארי "רונאלדו פנומנו" קיין מחורר רשתות מול אריות הליגה.
    כמובן שהיום כמו אז משפטים כמו שזרקת שם שווים איבחון פסיכיאטרי בכפייה. המרחק בין הכשרון של השניים(כמו הנסיון על הבמות הגבוהות) הוא בערך כמו המרחק בין תחזית שלך למשהו שיתרחש/התרחש.
    2. לוקאקו(צחוקים , מנג'ר העל שהעלית שוב לגבהים חדשים, אפילו הוא בחר בו, כמוני).
    3. לאקאזט.

אתה צחקת גם על שניהם למרות ש:
    1. כמו שאני מכיר אותך אתה לא תפסיק לגמר מלוקאקו העונה ברמות שיהיה קשה לספוג את הדביקות של אותם ימים.
    2. לאקאזט המשיך אחרי שנתיים וחצי להוכיח שאין בכלל חלוץ בספירה בצרפת שלא קוראים לו זלאטאן וקרוב להציג את המספרים שהציג שם(ובשערים פר דקות אין הרבה באירופה שעשו את זה יותר ממנו).
    בארסנל לא התבלבלו, שילמו פחות מחצי ממה שיעלה קיין ויקבלו חלוץ עם פוטנציאל שיתן לפחות את המספרים של קיין גם בליגה האנגלית האימתנית.
    עסקה רעה בטח שלא הייתה שם.

בעצם מה אני מתאמץ??? מתי נתת פה איזושהי תחזית שהתממשה או שלא קיבלנו בדיוק ההפך??
    במאי לפני שנתיים גמרת פה מההחתמה של מוריניו, בתחילת הקיץ שעבר הרמת את הנצחונות המעפנים שלו לגבהים כאילו הבן אדם הביא טראבל, בלבלת לנו את המוח על דרך שתביא הצלחה ואז הגעת שבוע לפני הגמר של האירופאית כדי להציג בדיוק את התמונה שאמרתי שתקרה עם המאמן הכושל הזה ושבעצם הצעת לפטר אותו ושגם אתה אכלת את הלאקרדה ובלה בלה בלה רק כדי להרים את הציפיות חזרה בתחילת העונה הזאת בדיוק כמו פיתה שלא מסוגלת לבסס טענה אחת שתהיה קרובה למציאות אז פשוט כמו האפס שאתה בונה על הזכרון של האנשים.

ופה אנחנו חוזרים לחדל אישים שאתה.
    מבלבל לי את הביצה השמאלית שאין לי מושג ושיש פה סגל של טופ 7 מובהק ואפילו על עמדת המאמן אין פה באמת עוררין כי בינתיים קומאן עושה רק עבודה טובה בליגה.
    אז פאקינג אתה לא מסוגל לגמגם שאין שום סיבה שלא יסיימו טופ 7?
    חזק בהרבה משל כל השאר,לא? נזכיר, לא ביקשתי ממך להתחייב שהם יסיימו מעל ארסנל, יונייטד או טוטנהאם.
    פאקינג מעל סאותהמפטון, לסטר, ווסט ברומיץ' או פאלאס.
    אם אתה לא מסוגל לגמגם אפילו את זה אז כנראה שגם את לא רואה שם סגל שבאופן מובהק טוב משל השאר(הרי עמדת והמאמן לא הראית בינתיים גרם של בעיה וכשקומאן עושה עבודה טובה בכל מקום שאימן באנגליה).

ואני לא כל כך מאשים אותך בזה שאתה מנסה לדבר הרבה(לזלזל כאילו אי פעם אמרת משהו שהתברר כנכון) ועדיין סקפטי.
    חלק קדמי בעייתי של שני קשרים התקפיים שלא מסוגלים לקחת אותי בריצה, חלוץ ספרדי עם לא מעט סימני שאלה, קיצוני ששונא את קומאן על הספסל שמחפש לעוף, רוס בארקלי שמחפש רק לעוף משם(ולא ישאר אחרי החלון), הרבה הייפ ועל כלום.

אבל ברור שאפס כמוך יבחר שתיים וחצי הודעות לזיין את המוח ובפסקה האחרונה לרדת מהעץ,
    כיאה לאפסיות שתמיד השתקפה ממך.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/17
  2. Ori8 Member

עוד שלוש שנים טוטנהאם מוכרת את סאנצ׳ס לריאל ב-300. איזו עסקה אדירה, איזה בלם אדיר. בדיוק כשורטונגן מתבגר ואלדרווילד עוד לא חתם על חוזה חדש הם כבר מכינים את הקרקע.

ההתנהלות של טוטנהאם כמועדון... שומרים על שקט, שומרים על הסגל ועושים עסקאות גדולות בלי לזיין את המוח בתקשורת ובעיקר מצדיקים את העובדה שהם אשכרה משלמים כסף לסקאוטים. מקנא בהם. הלוואי ליברפול הייתה עשירית חכמה כמוהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajax Amsterdam, AS R ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

קל לשכוח את עסקאות הנפל שעשו, דווקא אלה שיקרות. יש להם בהחלט סקאוטינג מעולה, ועדיין הם בעיקר פגעו במנג'ר בינגו.
    בכללי כמובן שהניהול של דניאל לוי קידם את המועדון בעשור האחרון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראית פעם את סאנצ'ס הזה משחק בכלל? עסקה אדירה, בלם אדיר... טוב נו, טוטנהאם יכולה מחר גם להחזיר את סול קמפבל מפרישה ואתה תגמור במכנסיים מהעסקה האדירה הזאת רק כי טוטנהאם עשו אותה. למי איכפת שכל קיץ הם עושים 2-3 עסקאות כמו הסאנצ'ס הזה ולפחות בחצי מהזמן השחקנים האלה עוזבים את אנגליה בקול ענות חלושה ובלי שאתה זוכר בכלל מי זה השחקן הזה אחרי שנתיים.

למי איכפת, הם פגעו בול פעם בורטונגן ואריקסן אז הם סוג של גאון ברכש וכל מה שהם נוגעים בו זה זהב.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. סיונרה Member

הגדולה שלהם היא שבניגוד לארסנל וליברפול, השחקנים הטובים שרוצים לעזוב דווקא נותנים למועדון לעשות עסקים ולמכור במחיר הוגן למועדון.

6. Ori8 Member

סחטיין על התגובה העצבנית. אשמח לדעת על מה ולמה הזלזול הדוחה הזה שלך.

אם להגיב עניינית לדברים הדבילים שכתבת, אז האמת היא שכן. יצא לי באופן מפתיע לראות אותו באיזה חמישה-שישה משחקי ליגה מלאים ובאיזה שלושה משחקים בליגה האירופית בעונה שעברה וזה הספיק לי בשביל להבין שמדובר בענק בעולם של גמדים. היה נראה לא קשור לרמה סביבו. גם היום מדברים עליו כבלם הצעיר הכי מבטיח שיש בשוק. האם הוא ייכשל ויהיה פלופ גדול? יכול להיות. וגם כשזה יקרה העסקה הזאת בדיעבד תהיה הגיונית ונכונה.

טוטנהאם עשתה עסקים מחורבנים אחרי המכירה של בייל עם כל מיני שחקנים כושלים ומאז ההתנהלות שלהם די מושלמת. גם מחוץ לדשא, ברמה השיווקית, חסויות, המעבר לנייק, האצטדיון החדש, הלוואי עלינו הקפיצה הזאת שהם עושים כל עונה. המועדון הזה בעלייה מתמדת. אני מקנא. אתה לא? אחלה.

יש להם סגל מעולה והם כבר שנתיים נראים משמעותית יותר טוב מכל הגדולות למרות שהם בקושי שופכים כסף. הם מצליחים לשמור על הכוכבים שלהם למרות משכורות נמוכות משמעותית אפילו משלנו, הם מתנהלים בשקט, הם לא מאכילים את האוהדים שלהם בלוקשים ועסוקים בהיסטוריה ובשקט בשקט הם פשוט מייצבים את המעמד שלהם בתוך הטופ 4.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו נו, הבעיה היא אנחנו. מקיץ חסר תקדים עברנו לקיץ הכי גרוע שאני זוכר. בעיה קשה. זה יוצר מרמור ותחושה מחורבנת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Andrei Kanchelskis Member

תזכיר לי אני לא זוכר מי אלה היו. אתה מתכוון אולי לעסקאות הגרועות של שנות ה-90 ותחילת ה-2000? לפי מה שזכור לי כמעט כל רכש שהגיע לטוטנהאם ב-11 העונות האחרונות היה בינגו שתרם לה בדרך כזו או אחרת.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סולדאדו? קיריקש (או איך שקוראים לו)? לאמלה? פאוליניו?

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

יאנסן, סיסוקו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. nwish Member

קודם כל, נראה לי שאמרתי שאם הם לא יסיימו בטופ 7 זה יהיה פאק רציני, לא? הבעיה איתך היא שאתה רוצה שעכשיו אני אתחייב לך על זה אחרת זה נחשב שלא אמרתי את זה בכלל, כי ככה זה בעולם ערסי-המקלדות כפרה, אתה צריך לחתום על משהו שחזית אותו כי רק אז אתה גבר יעני, ת'מבין?
    חבל שבעולם האמיתי אי אפשר לדעת מה יקרה בעתיד, חמוד, וכל מה שאפשר לשייך אליו הוא ציפיות, והציפייה שלי היא טופ 7 בוודאות עבורם, ואם לא זה פאק רציני. אתה צריך את זה מנוקד כדי להבין?

בנוסף, שני דברים לי אליך -
    א' - אין, ומעולם לא היה, תוכן בשום דבר שכתבת. אתה יושב ומתבכיין ומקלל לך לתוך המקלדת בטמטום שמגיע עליו או צל"ש או באן או שניהם, אבל היות ואתה כנראה האח-המאותגר-שכלית של בעלי אייסוקר (כי אחרת זה לא הגיוני שאתה עדיין כאן, נכון חמוד?) נותנים לך להישאר ולהשתמש בשפה שכ"כ הולמת אותך ומתעלמים ממך באלגנטיות, שזה מעשה יפה בהחלט.
    ב' - בהיותי אדם בעל שיקול-דעת (ויקיפדיה אם לא הבנת את הביטוי האחרון) אני מסוגל גם לבקר, גם לתמוך, גם להסיק מסקנות, וגם לשנות את דעתי לגבי נושאים. אני מבין שהקונספט של הזה מחשבה מתמשכת לא חזק אצלך כי אתה רגיל לחשוב משהו ואז להרביץ אותו לתוך המקלדת שלך, אבל הייתי ממליץ לך לנסות אם הייתי חושב שהמוח שלך יעמוד בכך.

עכשיו, בהינתן ב', יש לי גם ביקורת על מוריניו וגם שבחים למוריניו, הביקורת שם כי הוא בהחלט לא מושלם, והשבחים שם כי הוא בנה תוך שנה קבוצה שנראית בשלה להתמודד על אליפות, משהו שהיה מדע בדיוני אצל שני הקודמים בתפקיד.
    אז אתה יכול בשנאה העיוורת שכ"כ מאפיינת אותך להמשיך לקרוא לזה "רק כסף", ואני בוחר להיות הגיוני בזמן שאני כותב לבנאדם שטיעון לגיטימי בעיניו הוא "קשרים התקפיים שלא מסוגלים לקחת אותי בריצה".

קיצר, אתה טמבל.
    ממש טמבל.^^
    אבל יש לציין שהדבקות שבה את ממלא את השליחות שלך (שהיא לשפוך בפורום הזה כמה שיותר טמטום וכמה שפחות הגיון) היא אכן מרשימה אז אני מחבב אותך בדרך מלאת רחמים שכזו.

P.S.
    מקווה שאתה מבסוט מכך ששכחתי שדה-בור מאמן את פאלאס, עד כדי כך הם לא רלוונטיים בעיניי.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חוץ מדאבינסון סאנצ'ס טוטנהאם גם צפויה להחתים - בארגנטינה הציגו את זה כסגור אבל לא ראיתי אם יש הודעה רשמית - את בלמה הצעיר של אסטודיאנטס והנבחרת הצעירה. לא כל כך מכיר אותו, לא הרשים לדעתי בנבחרת הצעירה, אבל האנגלים שמים עליו סכום לא מבוטל.

14. nwish Member

"Sounds quite cheap"?
    לא ראיתי את סאקו בשנה האחרונה אבל אני מניח שהוא מטריל?

15. oranfu Member

אם ג'וני אוונס הולך ככל הנראה בסכומים של 20+ ואנחנו רואים בכלל את המחירים, לא נראה לי שזאת הטרלה.

לא שאני מאמין שנקבל את הסכום הזה, אבל גם על בנטקה לא האמינו שנקבל.

מצב נושא:
הנושא נעול.