דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אחרי החמצה של קיין או הצלה גדולה של בופון שוב חשבתי שטוטנהאם לא יהיו יעילים להביא תוצאה אבל בפועל ניצול מצבים טוב יותר מבאנפילד.
    הם יצרו מספיק מול חלק הגנתי הטוב בעולם כנראה או אחד הטובים.
    והם קמו יפה מאוד מפתיחה נוראית.
    אפשר רק לשבח אותם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. גלץ Member

לא מאמין שאמרתי כאן לפני פתיחת שלב הבתים שלא אתפלא אם אפואל ניקוסיה תסיים מקום 3 על חשבון טוטנהאם... עד כדי כך לא הערכתי את טוטנהאם.

2 ניצחונות על דורטמונד, שתי שלישיות על אפואל, שלישייה על ריאל, תיקו בברנבאו, תיקו נגד יובנטוס בחוץ.
    כמה שאני מעריך את סיטי אני לא יודע אם הם היו עושים תוצאות כאלה, טוטנהאם לא פחות טובה מהם לדעתי למרות ההפרש בטבלה.

*לא האמנתי שקבוצה כמו יובנטוס לא תנצח משחק אחרי שמובילה 2:0 דקה 10, זו קבוצה עם אופי בדרך כלל.

3. DRORIKO Member

היתה תקלה זמנית ב-DNA

4. Footballover Member

שיחקו מול נאפולי בחוץ, רומא, ברצלונה, אינטר, אולימפיאקוס בחוץ, פיורנטינה בחוץ, אטלאנטה... ממש לא נמושות שבאות להתבטל.
    ההבדל בין המשחק אתמול למשחק באנפילד הוא תהומי. באנפילד הם באמת לא ייצרו הרבה והניעו את הכדור במטרה להניע אותו, לא הרבה מעבר. לא הגיע להם לצאת אפילו עם נקודה מאנפילד למרות שהחזיקו יותר בכדור.
    אתמול לעומת זאת, הם הניעו כדור במטרה להבקיע. הם ייצרו די הרבה הזדמנויות הבקעה, נעו כל הזמן לשטחים מסוכנים והבקיעו שני שערים להגנה הטובה באירופה כנראה. זה מצחיק לייחס את ההופעה הנהדרת שלהם ליום חלש של בופון. להזכירך, הוא גם סיפק לפחות הצלה אחת של גול. הם ריתקו את יובנטוס לשער שלהם, גרמו להם להעיף כדורים כי הקישור שלהם אכל אותם בלי מלח, הם השאירו את אלגרי ויובה חסרי אונים כמו שלא ראיתי כבר הרבה זמן, בטח בבית. אין שום דבר דומה בין ההופעה שלהם באנפילד למשחק אתמול. מה גם שיובנטוס זאת ממש לא ליברפול עם כל הכבוד.
    לא יודע, אני לא מופתע מזה בכלל. ידעתי שהם יכולים לצאת משם עם תיקו גם לפני המשחק ואני חושב שכל מי שעוקב אחריהם באנגליה ידע שהם לא פראיירים. זה שכל העולם ואישתו מופתעים ומתפעלים מהם פשוט מראה לי שאין להם מושג ירוק לגבי האיכות של הקבוצה הזאת.

גלץ, Scouser Tommy, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דאבינסון חלש מאוד כבר רצף של משחקים. אורייה ודיוויס במשחק קטסטרופלי אתמול.

ואיך דמבלה נראה לפני שנתיים? הוא היה מעולה כבר בפולהאם.

Coutinho10 ו-Footballover אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

אגב זה נראה כאילו טובי בדרך החוצה ולכן לא משותף. דוינסון היה רע בשני משחקי חוץ הגדולים. צריך עדיין לקבל הנחה על חוסר ניסיון. כן יש לו פוטנציאל ממש טוב ופוצי יכול לשפר אותו.

7. Coutinho10 Member

Footballover

לא ממש הבנתי מה הכוונה של "עם כל הכבוד ליברפול זאת לא יובנטוס" ?

כאילו מה ? מולנו הם לא באו באותה מחוייבות ? הם באו באמ אמא של המחוייבות כי זה היה משחק קריטי לשתי הקבוצות במאבק על טופ 4.

דבר שני, אנחנו לא נופלים מטוטנהאם והטבלה לא משקרת. דווקא במפעל הזה, כשכל הקבוצות הן attacking-minded אנחנו יכולים לפרוח. כל קבוצה שבאה לשחק מולנו כדורגל יודעת כמה טובים אנחנו בלהעניש במשחק המהיר שלנו והלחץ הגבוה. קבוצות כמו אתלטיקו שיתנו לנו את הכדור ויתגוננו הן אלה שמבטלות אותנו. למזלנו לא נשאר יותר מדי כאלה כרגע.

אגב כתבת שהקישור של טוטנהאם אכל את של יובה בלי מלח, תראה שוב את המחצית הראשונה מולנו. אם לא החמצות מטורפות אנחנו מסיימים את המחצית ב 2/3 - 0 וגומרים את המשחק. זה הלך לנו בעונה שעברה עם הצמד של מאנה, הפעם פחות.
    וצחוק צחוק אבל בחודש האחרון ההגנה של טוטנהאם חלשה מאוד (לא ברור למה אלדרוויירלד לא משחק), מאידך אצלנו היא באחת התקופות הטובות שלה בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/18
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שגם אצלכם כמו אצל טוטנהאם הרף במשחק נתון הוא גבוה במיוחד ואתם יכולים ביום נתון לנצח כל קבוצה בכל מקום.
    ועדין, למרות ששתי הקבוצות לא יציבות מספיק השנה, טוטנהאם לדעתי קבוצה הרבה יותר מאוזנת מליברפול.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דיי בטוח שהוא בכלל התכוון שיובה קבוצה חזקה בהרבה מליברפול ועל כן ההצגה של טוטנהאם נגדה מרשימה בהרבה, גם אם נניח שמבחינת יכולת זה היה אותו הדבר (גם זה לא כי אתמול טוטנהאם שיחקו הרבה יותר טוב מאשר נגדנו).

Footballover אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

היה טוב בפולהאם, אנחנו מדברים על 2011-12, כן?

בטוטנהאם רוב התקופה שלו הייתה צולעת לחלוטין, פרט אולי לעונה הראשונה.
    אנחנו לא שוכחים שהנחיתו לו בעצם את וואניימה על הראש לפני שנתיים ושהוא בעצמו כבר פגש את קצה הספסל הרחוק.
    זה שחקן שונה לגמרי במיינדסט העונה, לא קשה לראות שעכשיו הוא בפריים שציפו שהוא ישיג שם כבר לפני 4 שנים.

דאבינסון ממש לא חלש כמו שעושים ממנו, "כבר תקופה ארוכה".
    אנחנו מדברים פה על כמה משחקים בודדים.
    אבל על זה נשאר לדעתי חלוקים.
    הוא לא היה מוריד סתם בלם כמו אלדרוויד לספסל אם הוא לא היה טוב מאוד ברוב הזמן.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמשחקים שראיתי תמיד הוא נראה לי מצוין, לדעתי הוא פשוט מקרה קלאסי לשחקן דיי אנדרייטד שלא מדברים עליו בתקשורת.

וואנימה לא פגע בו בשום צורה בעונה שעברה, להפך, הם הרכיבו ביחד מרכז שדה מאוד קשוח (אני האמת לא כ״כ מבין למה וואנימה עצמו נשכח העונה מאז שהתחיל אותה פצוע, אם כבר הזכרנו אותו). הלכתי לבדוק גם את המספרים היבשים שלו בפרמיירליג לעונת 16/17 כדי לבדוק שאני לא סנילי ברמה אחרת: פתח בהרכב 24 פעמים, 6 פעמים עלה מהספסל. זה כשהוא פספס 5 משחקים עקב פציעה שהשביתה אותו.

אם תבדוק מתי היו הפעמים שעלה מהספסל תראה גם שרובם היו כשחזר מהפציעה.

אני לא בטוח שהסיבה היא מקצועית נטו.

מעריך שיש שם מחשבה מעבר לעונה הקרובה, ואלדרווילד עושה לא מעט בעיות עם הארכת חוזה כבר תקופה ארוכה מדי.

אני רחוק מלהגיד שדאבינסון הוא פלופ, היו לו כבר כמה משחקים טובים, אבל אי אפשר גם להתכחש להופעות המאוד חלשות שלו בזמן האחרון. יש שם עוד הרבה על מה לעבוד במיקום שלו במגרש. גם לא הגיוני שעם היכולות האתלטיות האדירות שלו הוא מוותר על מאבקים פיזיים (זכורה לי דוגמא טובה מול ליברפול שמאנה עובר אותו בקלות מרגיזה מכדור אבוד לגמרי באגף השמאלי) ונותן לעגלות כמו היגוואין לעבור אותו בספרינט.

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/18
    golding אוהב/ת את זה.
  12. Footballover Member

@Coutinho10, הבחור ענה לך בשמי. הכוונה ממש לא הייתה לזלזל בליברפול, אבל כן, אני חושב שיובנטוס כמכלול טובה יותר ואפילו בצורה די משמעותית. זה לא מוריד מהעובדה שליברפול יכולה להגיע להישגים נהדרים בצ'מפיונס וגם לנצח קבוצות ברמה של יובנטוס. אחרי הרביעייה לסיטי אני לא חושב שיש ספק בזה בכלל.
    בכלל, האנגליות חזקות השנה. עדיין מוקדם מדי אבל היה לנו פה דיון בקיץ לדעתי על האנגליות באירופה והשאלה שעלתה היא מתי הכסף, איכות הסגלים ואיכות המאמנים סוף סוף יתנו את הטון באירופה. עושה רושם שהעונה הדברים מתחילים לקרות. אתמול היה ערב שלא היה כמותו עבור האנגליות כבר הרבה זמן.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  13. גלץ Member

נראה שלטוטנהאם יש גם נוער מצוין.
    הם סיימו מקום ראשון עם 13 נקודות בבית (כמו הבוגרת) עם ריאל, דורטמונד ואפואל והדיחו היום את מונאקו בפנדלים ועלו לרבע גמר ליגת האלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/18
  14. alexshw Member

זה לא אומר כלום.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

15. alexshw Member

ז'וזה פונטה עוזב את הכדורגל האנגלי אחרי 10.5 שנים. חתם בסין.

מצב נושא:
הנושא נעול.