דיון שאר הקבוצות - עונת 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אתה מערבב אלף דברים.
    איך זה לאנוס את המציאות להגיד שאגוארו עבר שינוי בתור שחקן? טענתי שהוא כבש יותר בגלל גווארדיולה? שוב, חוסר הרצון להבין זה הבעיה פה.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שינוי לדעתך הוא עבר תחת פפ?

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שינוי הוא עבר דרך פפ?
    אין לי ספק שפפ לימד אותו דבר או שניים, אבל מבחינת סגנון משחק, אפילו סוג השערים שהוא כובש, זה אותו אגוארו.
    אפשר לחשוב שפפ עשה לו שינוי בסגנון כמו שפרגי עשה לסקולס מחלוץ/קשר מאחורי החלוץ למנהל משחק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

אולי שינוי באופן שהוא לוחץ. אבל לא באופן משחק כשהכדור אצל סיטי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. סמואל אטו Member

לא צריך לקחת את זה למקומות המוגזמים האלה. הוא עשה שינוי בסגנון שלו כשחקן בהתאמה שלו לשיטת משחק של פפ.
    משחק לחץ, הנעת כדור, תנועה על המגרש.
    לא טענתי שהוא הפך את אגוארו לבלם.
    יש אפילו סטטיסטיקה שאפשר למצוא בקלות באינטרנט. גווארדיולה דיבר על זה בתקשורת ואגוארו הודה בזה בעצמו.

6. Raulito Madridista

אגוארו עבר שינוי בגלל השנים הרבות באנגליה, הוא פיתח מסת שריר (חששתי כשיגיע לליגה הזו שעל אף הזריזות והטכניקה - הוא יסבול בפן הפיזי משחקני ההגנה החזקים) ולטעמי באתלטיקו היה יורד יותר לאחור ואפילו לכנף, באנגליה הוא התמקד בלהיות '9'. אגוארו התחיל לעבוד עם פפ בגיל 28 כך שהסיפור הזה בדומה לאיך פפ שינה את הקריירה של צ'אבי ואינייסטה או מסי (מדויק) לא רלוונטי כאן. אני גם חושב שאגוארו היה השחקן החשוב בקבוצה הזו עד השנה וחצי האחרונות שקווין דה בריינה נישל אותו מהתואר, נאמר זאת כך. יא יא טורה לפרקים, דויד סילבה, סטרלינג - הכל נכון אבל אגוארו היה הכי חשוב.
    מעבר לכך פפ מאמן גדול אבל ההצלחה הענקית של קלופ בליברפול מותירה אותו מעט בצל לטעמי לפחות בשנים האחרונות. הפער שקלופ היה צריך לסגור מהצמרת הוא הרבה יותר גדול, הוא הביא את הצ'מפיונס ועשה הכל בפחות כסף.

7. Raulito Madridista

הארי קיין רשם ציון דרך ענק עם משחקו ה-200 בפרמיירליג וכבש בתזמון מצוין את השער הראשון שלו מאז דצמבר. בסיום המשחק סיפר: "אין הרגשה טובה יותר מלכבוש שערים, 200 משחקים, וואו, הזמן עובר כל כך מהר וחייבים לנצל כל רגע. אני רוצה להגיע ל-200 שערי ליגה". שימו לב לרקורד הבלתי נתפס שלו, 137 שערים עד עתה. הוא כבש יותר מרובי פאולר, מייקל אואן ותיירי הנרי (131 שערים), שני רק לסרחיו אגוארו (138). זכה פעמיים בתואר מלך השערים, ברציפות: 2015/16 ו-2016/17 ודווקא בעונת השיא שלו עם 30 כיבושים ב-2017/18 לא זכה בתואר, כשמוחמד סלאח הקדים אותו.
    איפה אתם מדרגים אותו מבין החלוצים הגדולים בתולדות הליגה? שיחק כמובן בקבוצת צמרת אך כזו שמעולם לא הייתה הכי טוב בליגה ואולי הייתה השנייה הכי טובה לפרק זמן קצר מאוד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אפשר להוציא את הנרי מהמשוואה הזאת כי בזמן של ה200 משחקים האלה אני די בטוח שהוא בישל שערים יותר מכל ה4 האחרים יחד.

איפה קיין בצמרת? חלוץ טוב מאוד, אני לא חושב שוורלד קלאס ואישית אני מעדיף שחקנים זריזים יותר, הוא אמנם פנטסטי מול השער ומגוון אבל המשחק שלו לפעמים מרגיש מאוד סטטי ורואים את זה הרבה בנבחרת אנגליה וכשטוטנהאם מדשדשת.
    כשהכל הולך ויש הרבה אופציות סביבו והוא מקבל כדורים עם הפנים לשער אז הוא מסוכן מאוד.
    כשהוא הרבה עם הגב אל השער ובודד בהתקפה הוא נראה שמן וגמלוני.

ברשימה של 5 השחקנים שבטבלה שלך הוא הכי פחות טוב בעיני.

oranfu, Clichy, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. yakov_y YNWA

הארי קיין, פירמיניו ואובימיאנג לא וורלד קלאס מבחינתך, איזה חלוץ חוץ מאגוארו כן וורלד קלאס ?
    אנחנו מדברים כאן על 2 מהחלוצים הטובים בעולם, כנראה בטופ 5 בעולם בתפקידם.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

באנגליה? רק אגוורו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

ובעולם ללא מסי ורונאלדו, רק אמבפה ולבנדובסקי?
    *סוארז עד לפני שנתיים.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא?

שוב, העניין פה הוא עניין סמנטי. מבחינתי וורלד קלאס זה שחקן שיכול להיכנס להרכב של כל הקבוצות בעולם, שחקן בלי חולשות בולטות.
    אני מבדיל בין זה לבין מצוין או טוב מאוד.

13. Raulito Madridista

אני מסכים שהנרי בלב אחר, הגדול בתולדות הפרמיירליג, יותר טוב גם מאגווארו. אני גם ככה עם ההגדרה שלך לאובמיאנג אגב, הוא טוב מאוד אבל לא מצוין. ואם ההשוואה היא לואן ניסטלרוי שגם היה מגיע למספר כזה אני מניח אם היה ממשיך? אגב אני חושב שאואן היה עושה גולים מכלום - כדור ארוך טוב, אחד על אחד מול בלם וסיומת קלאסית. אבל ראיית משחק יוצאת דופן בטח לא הייתה לו, הוא לא היה מבשל שערים, גם הדריבל עצמו לא היה מדהים. להשיג את הבלם בצעד זו אומנות, לחלוטין. אולי אני מושפע מהסיום המחורבן של הקריירה שלו, אין איך לדעת מה היה קורה אם היה נשאר בליברפול אבל קיין יציב כל כך הרבה זמן. היה כובש בריאל יותר שערים מבנזמה גם אם הוא פחות 'מספר 10' ממנו, נגדיר את זה ככה.

14. alexshw Member

ואן ניסטלרוי היה חלוץ עוצמתי הרבה יותר מאובמיאנג

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנרי ואגוארו שחקנים שלמים הרבה יותר ולכן עדיפים על קיין, אבל הוא מבחינתי מעל השניים שלכם, איום הרבה יותר גדול מבחינתי כשאני חושב על ההרגשה שלי לפני כל משחק מולו ביחס לאותם שחקנים.

מצב נושא:
הנושא נעול.