דיון שאר הקבוצות - עונת 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אואן היה נותן גולים מכלום, היו זורקים לו כדורים ארוכים, הסקי היה מוריד לו אותם והוא היה מביא גול מחצי מצב.
    חלוץ ענק שבגלל פציעות הקריירה שלו בטופ הייתה קצרה. בשיאו, טוב מקיין. אם מסתכלים על אורך קריירה וכו' אז קיין הולך לנצח אותו.
    גם הגיע לריאל מדריד שהייתה אז קבוצת ענק והשתלב שם יפה מאוד, זכה בכדור הזהב (לא שזה אומר הרבה אבל בכל זאת) קיין מסוגל לעשות דבר כזה?

פאולר היה מגוון ויותר מובילי מקיין אבל לא פוסל שקיין אולי קצת יותר טוב בסך הכל של הדברים.
    גם פה מדובר בשחקן עם קריירה קצרה בטופ בגלל פציעות.

2. alexshw Member

לא כל כך מהר לגבי קיין. יתכן ומתפתחת לו בעיה כרונית בכף הרגל.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

הזכייה של אואן בכדור הזהב הייתה לא הוגנת, ראול היה ראוי ממנו בזמנו. בכל מקרה, אני גם לא מודד ככה שחקן, הנרי לא זכה בפרס הזה, אז מה? הוא (אואן) היה אחלה סופר-סאב אצלנו, זה כן, ראול היה משחק במקומו תמיד למרות שאואן באותה נקודת זמן (2004/05) היה טוב ממנו. גם באותה עונה בכל מקרה הוא לא היה אותו הסילון המוכר והידוע. מודע לעובדה שלא היה לאואן מספיק שחקנים טובים בליברפול לצידו אבל גם לטוטנהאם היו את התקופות הבעייתיות שלה. אואן היה ילד פלא שמהרגע הראשון חורר רשתות וקיין עשה זאת באמצע הקריירה. אני חושב שבהסתכלות כללית קיין מנצח והיה 'אמין' יותר ממנו אבל כמובן שמכבד את דעתך. אגב, לדעתי גם לתת גול בבעיטה לפינה הרחוקה בימין ובשמאל זו אומנות. קיין צריך להיות 'רוצח' ברחבה כי אין לו את המהירות.

4. alexshw Member

אתה די משוחד כאן.
    אין לי כוח עכשיו לספור בדיוק כמה גולים אואן נתן ב - 2001 אבל הייתה לו שנה קלנדרית מדהימה מבחינת היכולת, גם בקבוצה וגם בנבחרת.
    היו 4 מועמדים ראויים - ראול, בקהאם, אואן וקאן. זכיה של כל אחד מהם הייתה לגיטימית.

5. Raulito Madridista

הרבה מאוד אנשי כדורגל גדולים תמכו בדעתי, סתם שתדע. ראול זכה באליפות ספרד והגיע לחצי גמר ליגת האלופות (2000/1) והיה הפיצ'יצ'י של הליגה, זה מאפיל לדעתי על הגביעים של אואן. וזו העונה המספרית הטובה של ראול בקריירה, כשחצה את רף 30 השערים. סתם בשביל הדיוק בדקתי את המספרים - 25 שערי ליגה בשנה הקאלנדרית, 10 בצ'מפיונס ו-5 בנבחרת, סך הכל 40. ראול מעולם לא הציג מספרים כאלה. הוא גם לא היה פנדליסט (לא שאמרתי שאואן כן). לטעמי ראוי מבקהאם באותו הזמן. בכל מקרה, אחלה דיון. אבל לגבי סגנון המשחק לפחות זה לא להשוות בין מישהו שהוא אומן עם הכדור כמו הנרי לדוגמא. כמה אואן באמת היה אסתטי או מדהים יותר מקיין?

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אואן היה מדהים.
    תוכנית המשחק שלנו במשחקים רבים הייתה פשוט - אואן.
    הקריירה שלו מבחינתי היא פספוס גדול.
    ששחקן כזה ייתן רק 3-4 שנים בטופ זה פשע. הפציעות גזלו מהכדורגל כוכב על.

קיין מצריך יותר תמיכה מהקישור שלו מאשר אואן הצריך, זה מה שמבדיל ביניהם בעיני.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני לדעתי קיין סקורר הרבה יותר טוב, גם מאואן וגם מפאולר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

בתור אחד שראה את שלושתם מסכים עם משה. אואן ופאולר היו שחקנים גדולים, אבל קיין חלוץ טוב יותר. אני כן מסכים עם LIVERPOOL FOREVER שהפציעות דפקו את אואן, כי הוא היה כשרון עצום.

9. oranfu Member

אני לא מסכים.
    קיין סקורר מצוין, אבל פאולר ואואן קצת נשכחו לדעתי.
    הם שיחקו את השיא שלהם במשך זמן קצר מאוד (בגלל פציעות), בקבוצות לא להיט וגם לא הכי מתוקשרות (לא בשידורים ישירים כמו שאנחנו מכירים היום). אבל אואן ופאולר היו בעצמם קילרים אדירים מול השער.
    קיין אולי יותר מפחיד אתכם, אבל אני בספק אם יש לו סטטיסטיקה יותר טובה נגד יונייטד משהיתה לפאולר.

אואן לא היה הכי מגוון שבעולם, זה נכון, אבל גם קיין לא מגוון. אתה לא רוצה שהוא יקבל כדור פנוי לבעיטה\נגיחה מול השער אבל היכולת שלו לייצר לעצמו את המצב שואפת לאפס כמעט ולמרות שיש לו יכולת מסירה טובה הוא לא ממש מייצר יותר מדי לחברים.
    פאולר היה מאוד מגוון בעצמו. דיברנו על זה פה לא מזמן לדעתי אבל הוא היה יכול להבקיע כל סוג של גול - אחרי דריבל, בימין, בשמאל, מקרוב, מסובב מרחוק, חזק מרחוק, מהאוויר, עם הראש...
    קיין יותר פיזי וכנראה גם טוב יותר עם הראש (בכל זאת הבדלים בגודל) אבל חוץ מזה פאולר עלה עליו בכל פרמטר לדעתי.

אני אולי לא אובייקטיבי, אבל לדעתי קיין פחות טוב מכל הרשימה הזאת.

10. alexshw Member

עד 1996 או 1997 פאולר בהחלט הרשים יותר.
    חלק מהדעיכה של פאולר הייתה עליה מטאורית של אואן.

11. oranfu Member

אולי.

אבל גם העניין של הכשירות פגע בו קשה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שקשור בכלל לאואן.
    קשר לזה שפאולר לא היה ספורטאי. היה מפוצץ כישרון והיה חוזר שמן מהפציעות.
    ב2000 הוא היה שחקן שלא קשור בכלום לחלוץ שהוא היה ב97.
    אחרי זה עוד כמה פציעות והוא כבר בכלל לא היה רלוונטי.
    איבד מהירות, העלה משקל, חלק מהספייס בויז...לא היה מקצוען. חד וחלק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

אני דווקא זוכר שכן שידרו את ליברפול בשנות ה-90. אז נחשפנו לפאולר ומקמנמן ולקולימור(אגב עוד כשרון גדול שהתבזבז, מסיבות אחרת) ולשוער המשופם ההוא שברח לי שמו. אגב אז עוד לא התעמקתי אבל בדיעבד התברר לי שזאת היתה חבורה פרועה מאד. היום דברים כאלה לא היו עוברים בליברפול.

האמת שלקולימור נחשפתי עוד בנוטינגם פורסט. אפילו אותם שידרו אז.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרובלאר.

קולימור היה מצוין בפורסט, הם סיימו איתו מקום 3 ואז הוא עבר לליברפול, בגלל המעבר הזה אבי מלר הימר עלינו כאלופים.

ראיתי תוכנית שגארי נוויל דיבר עם ג'ררארד ובין היתר אמר איך הם הרגישו שבליברפול בכלל לא מקצוענים. פרגוסון יישר את מנ יונייטד למקצועיות, אנשים ויתרו על אלכוהול בזמן שאצלנו חגגו בשנות ה90 בדיוק כמו בשנות ה70 וה80 רק בלי ההישגים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

רק עם הגעתו של הויה, ליברפול התחילה להכניס שיטות יותר מקצועיות ויותר מודרניות בתהליך האימונים ובכלל שיפרה את התשתית לאימונים.
    בשנות התשעים ליברפול נשארה מאחור בעניין הזה ולא רק אחרי יונייטד.
    פשוט בשנות התשעים עבדו שם דינוזאורים.

oranfu, Sir Alex Ferguson ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.