דיון שאר הקבוצות - 2022/23

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏14/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

מצד שני בטוטנהאם ידרשו יכולת גבוהה יותר מאשר בברייטון שעוסקים בפיתוח שחקנים.
    הכל תלוי באיך רואים אותו שם, אבל שחקן עם חצי עונה נסיון באנגליה לא בהכרח צריך לרוץ למועדון הכי גדול שמציע לו חוזה.
    נקווה שהוא לא יקבר שם בטעות.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

ברייטון שעוסקים בפיתוח שחקנים סיימו מעל טוטנהאם בטבלה בעונה שעברה.

k_700 אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

זה משנה?

4. one united Member

אני בכלל לא מבין את הבחירה שלו בטוטנהאם, פולהאם קטנה עליו? באמת? או שאתגר חייו זה לנגוס בדקות של סון?
    תנסו להסביר לי מה מעבר לכסף הגדול יש למנור להרויח.

5. oranfu Member

לדעתי כן, כי מה שכתבת קצת מקטין את ברייטון למרות שמקצועית הם לא נופלים מטוטנהאם.

אני מבין אותו, הוא לא שווה מועדונים יותר גדולים מטוטנהאם ואם יש לו הזדמנות להגיע למועדון כזה הוא צריך לקחת אותה כי ספק אם בעתיד תהיה לו שוב הזדמנות.
    ראינו שגם בפולהאם הוא לא מצליח לתפוס מקום בהרכב אז עדיף ספסל בטוטנהאם מספסל במועדונים קטנים יותר.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף הדרך בפולהאם זה כבר לא היה מקצועי.
    היה ברור שהוא לא יישאר אצלם ולכן נתנו את הדקות לשחקנים אחרים.
    אם יצליח לתת בטוטנהאם את האפקט שנתן כמחליף בפולהאם, זה בהחלט יכול להצליח, לא חושב שמישהו מצפה שכבר בעונה הקרובה הוא יהפוך לשחקן הרכב (אלא אם יש תכנון למכור את קיין ולשחק עם סון קבוע כחלוץ בחוד).

7. oranfu Member

לי זה לא ברור שזה לא מקצועי.
    הוא לא הצליח לתפוס מקום בהרכב לאורך כל העונה.
    הם בכלל ניסו להחתים אותו אחרי ההשאלה?

מגזימים פה עם האפקט שהוא נתן כמחליף.
    זה עשה רעש כי זה היה במשחקים רצופים אבל אחר כך כשהתפוקה ירדה הוא גם לא הציג יכולת מרשימה.

יכול להצליח בטוטנהאם, אבל זאת התקרה שלו לדעתי ככה שאני לא רואה על מה יש לבקראת ההחלטה שלו. טוטנהאם היא כנראה פסגת הקריירה שלו והוא הגיע אליה עכשיו במקום בגיל 27.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע על איזה כסף גדול מדובר. לא בטוח שלא יכל להוציא יותר מווסטהאם. מה הוא מקבל שם 60 אלף פאונד לשבוע?

כלומר זה כן כסף גדול, אבל הכל יחסי.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כחלק מהטיול לאנגליה שנה שעברה נסעתי למשחק שלהם בבית מול לסטר (כן, תפסתי משחק מטורף), בזמן שאני המתנתי בחנות שיכינו חולצה שלו לאחיין שלי, אבא שלי שהיה מחוץ לחנות פגש אותו ואת אישתו (כן, האירוניה שפספסתי אותו כי קניתי לאחיין חולצה שלו), והוא אמר שהם היו כנים איתו, שאלו אותו אם הוא רוצה להיכנס למשא ומתן לחוזה ארוך טווח, הוא ענה שלא, והם אמרו לו בתגובה שיקח בחשבון שהם מתכוונים עד סוף העונה לתת לו פחות דקות בגלל זה (הוא אמר כמובן שהוא מאוכזב אבל שהוא מבין את הזווית שלהם).

בנוגע לשנה שעברה, אל תשכח שממש אחרי המשחק מולכם אם אני לא טועה הוא נפצע לתקופה ארוכה. כלומר הוא עשה 5 שערים (4 בליגה ואחד בגביע מול לידס) במשהו כמו 800 דקות? זה אחלה תפוקה. זה משהו כמו אנטוני בכמעט עונה שלמה בליגה.

ברור שבטוטנהאם הוא לא יעמיד מספרים דומים מבחינת ממוצע לדקות, אבל הוא יכול להיות אחלה נשק לעשרים - שלושים הדקות האחרונות של המשחק אחרי ששחקני ההגנה התמודדו עם סון משחק מלא ואז פתאום להתמודד עם מישהו מאוד זריז ומהיר שיבוא רענן זה לא פשוט ואני כן רואה אותו יכול לתרום כמחליף שם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

נפצע אחרי המשחק נגדינו - המשחק הראשון בעונה.
    הוא חזר לפני אמצע העונה עד כמה שזכור לי ובשורה התחתונה לא שיחק הרבה, כלומר הוא לא הרשים אותם עד כדי כך.
    בשלב מסוים הפסיקו לתת לו דקות כי לא רצה לחתום שם? אוקיי, אבל גם לפני זה הוא לא ממש קיבל הרבה דקות.

11. k_700 Member

לא קונה את הקשקושים שסולומון מספר לישראלים שבאים לבקר באנגליה או דרך כל הצנפירים.
    לפולהאם היה אינטרס לסיים כמה שיותר גבוה.
    אם היה תותח על שבוודאות עוזר להם לסיים שם היה מקבל הרכב, בטח לקראת הסוף כמיטרוביץ׳ חזר.
    הוא היה לא יציב, וויליאן נתן הופעות טובות לקראת הסוף והוא הפסיד את המקום שלו בהרכב די בצדק.
    להאמין לקשקושים שהודיעו לו שזה יקרה כי הוא לא רוצה להאריך חוזה איתם...בסדר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בקושי פתח בהרכב.
    מה זה לא יציב?
    עלה כמה פעמים מהספסל, כבש, למה לא קיבל כמה משחקים בהרכב?
    אחרי רצף הכיבושים הזה בקושי שיחק.
    ההתנהלות מולו לא מרגישה מקצועית, כאילו ידעו שעוזב והוא כבר לא מעניין אותם.

הוא לא וורלד קלאס...זה לא שהם ויתרו פה על מישהו מטורף והכניסו בכוח מישהו בינוני במקומו.
    אבל, הם ויתרו מראש עליו וייתכן שחשבו שהפער ברמות בינו לבין הבא בתור הוא קטן אז עדיף לרוץ עם מי שיש סיכוי שימשיך עוד עונה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

אם מתעלמים מזה שהוא הבקיע איזה 5 שערים מ-6 נסיונות לשער, משהו שברור שלא יכול להחזיק לאורך זמן, הוא גם הרשים?
    ראיתי כמה משחקים שלו, הוא לא היה להיט גדול.
    לא היה רע, אבל גם לא משהו מיוחד.

יכול להיות שהיו להם עוד שיקולים אבל בסוף, על העמדה שלו היה להם את וויליאן שהיה טוב ממנו והועדף על פניו.

מצב נושא:
הנושא נעול.