דיון ASOCCER למשחק העונה: תיקו 0-0 בין מכבי ת"א לב"ש - ב"ש מתקרבת לתואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏1/5/16.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר, לא חשבתם שאתם זה העתיד, בסך הכל נהנתם מההווה ובטח ובטח שלא ספרתם את הפועל באר שבע באותה תקופה.
    ושוב, לא שמעתי התייחסות לשלטים של האוהדים שלכם שקיבלו את הפועל באר שבע בליגת העל בצורה הכי בוטה ומזלזלת שיש, בהתייחסות של האוהדים שלכם למשחקים מולנו (אפילו בגביע הטוטו שנה שעברה) כאילו אנחנו בדרבי חם, או שהספקתם כבר לשכוח הכל בגלל העונה הנוכחית שאתם עוברים?

כבר כתבתי בעבר בפורום הזה, זכותו של כל אחד לכתוב את דעתו ולהחזיק בדעה משלו, אבל אל תזלזלו באינטליגנציה שלנו, אל תציגו את עצמכם כאובייקטיביים עם הודעה שעושה השוואה בין הקבוצות כשהיא כביכול מגיעה נקיה מבחוץ בלי קנאה ובלי שנאה כשהאמת היא שונה לגמרי.
    תניחו את הדברים על השולחן, אנחנו מקנאים בבאר שבע, יש לנו יריבות עם באר שבע, אנחנו רוצים שמכבי תל אביב תקח אליפות וזה המקום ממנו אנחנו כותבים.

כבר כתבתי בעבר, קשה לי מאוד עם צביעות, זה כמו שליברפול או סיטי יאבקו עם לסטר על התואר ואני אכתוב הודעה כביכול אוביקטיביות כביכול חיצוני להכל כאילו אני לא מתפלל בכל ליבי שלסטר תקח אליפות ולא הם, כאילו אני מגיע ממקום נקי כשהמציאות היא שאני אוהד יונייטד ששונא את ליברפול וסיטי ולכן אוטומטית המקום שלי הוא לא נקי ולא אוביקטיבי וזה בסדר אבל בוא נשים את הדברים על השולחן ולא נערוך השוואה מי יותר בכיין ומי נגד העולם ביום שבו מכבי תל אביב פנתה לבית המשפט המחוזי על מנת שראיקוביץ׳ ישחק מול באר שבע, אם זה היה הפוך היו אומרים שזה בכיינות של באר שבע ורגשי נחיתות והתנהלות של קבוצה קטנה שמשדרת לחץ.

כמו שכבר כתבתי, לחלוטין דוד נגד גוליית, וזה בסדר להיות עם גוליית, פשוט בוא נהיה אמיתים ולא נאנוס את השטח ונשכיח את כל מה שעבר בין מחנות האוהדים של נתניה ובאר שבע בשנים האחרונות.

2. עידן444 Member

בהחלט גיבוב של שטויות. מיותר להיכנס בכלל לדיון ולבזבז זמן על תגובות שתוך כמה דקות ימחקו בגלל חוסר הקשר לדיון.
    מה שבטוח-
    יצא המרצע מן השק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

henry1 אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

משה, אפשר לחשוב שלא היו כאן אוהדים של הפועל וחיפה עם שנאה למכבי שנשפכת מהאצבעות בהקלדה שהלינו על חוסר אובייקטיביות או לחלופין טענו שמתנסחים לגמרי באובייקטיביות בנושאים הללו.

חלאס כבר, אני קורא את ההודעות שלך וצוחק מצד אחד ומצד שני רק גוברת אצלי הציפייה למשחק.

ובחיאת, מספיק עם ההקבלה לדוד וגוליית. זה לא הכיוון.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

לא הבנת...
    הם כנים...
    אנחנו, ה 2.5 אוהדים של נתניה שבעונה כזו שהקבוצה שלנו איבדה רלוונטיות וכל אחד מייצג בעיקר את עצמו- אנחנו ״משחקים אותה אובייקטיבים״.
    הרי זה משה... משה יודע מה מתחולל בלב כל אדם, בלב כל שופט, בלב כל דיין, בלב כל שחקן, והוא עוד מסוגל לפקפק בעד מי אלונה תהיה מחר...
    הלאה,
    Next...

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתה קורא תגובה של אוהד הפועל תל אביב אתה יודע מצוין מה האג׳נדה שלו מאיפה הדעה שלו מגיעה ובמי הוא תומך במאבק.
    אני בסך הכל שמתי על השולחן את הדברים שיהיה ברור מאיפה הדעה שלו אוהדי נתניה מגיעה שהיא לא חיצונית ונקיה ואובייקטיבית כפי שהם מנסים להציג אותה.

לא דוד נגד גוליית? הקבוצה שזכתה בשלוש אליפויות רצוף מול קבוצה שלא לקחה אליפות 40 שנה, הקבוצה עם התקציב של 150 מיליון שקל מול הקבוצה עם התקציב של 40 מיליון שקל, הקבוצה של המועדון שמתויג כהכי גדול בכדורגל הישראלי מול מועדון שעד לעונה לא תויג כאחד מחמשת הגדולים יש כאלה שיגידו גם היום שהוא אפילו לא אחד משבעת המועדונים הגדולים, זה הכי דוד נגד גוליית שיש.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בהפועל באר שבע משחקים כמה מטובי השחקנים בישראל, הם כולם שחקנים שהיא שילמה עליהם לא מעט כסף. כל הצמיחה הזו של הקבוצה בשנים האחרונות, היא נטו כתוצאה מהגדלת הוצאות.
    מכבי היא אולי מפלצת כלכלית בקנה מידה מקומי (לא יודע איך המספר צמח ל-150), אבל גם לבאר שבע לא חסר (40? בוא נחכה לסיכומים של התקציבים, אני בספק).
    אתם לא באים לירות בענק משוריין ברוגטקה מאולתרת, אלא בברטה כשהוא מחומש ברובה חצי אוטומטי.

זה קרב בין שני מועדונים שיכולים כרגע להרשות לעצמם להוציא יותר ממרבית הליגה, שמתעלים את הכסף בצורה טובה ומפיקים עונה פנטסטית.
    ההיסטוריה הרחוקה והעובדה שבאר שבע מועדון קטן מסורתית לא באמת רלוונטיות למחר.

בקיצור, רק שיגיע, ומספיק עם זיוני השכל.

amn אוהב/ת את זה.
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוהדים שעל סמך תגובות בפורום מחליטים לקחת את הצד השני במשחק זה הדבר הכי פאתט והכי חסר עמוד שדרה שנתקלתי בו.

מה שהכי מגניב מראיית מבטי שאני כרגע רואה את מצבנו כ win-win situation. בתחילת השנה המטרה הייתה להיות רלוונטיים עד הסוף ולא להיות שטיח, בזה עמדנו בענק למרות הבדלי שכר ורכישות גדולים מאוד. את שלנו עשינו ובגדול, מכאן הכל בונוס, קשה להתייחס למקום השני כהצלחה בגלל הסיטואציה שהצבנו את עצמנו בה, אבל זו המציאות בעיניי כאשר אני מסתכל על כל התמונה בצורה הכי שלווה שניתן.

בליגה שיחקנו אותה בענק, בגביע איכזבנו.

Sir Alex Ferguson, gilad16 ו-rivaldo אוהבים את זה.
  8. henry1 Member

לא יודע מי מאיתנו לא ספר וכמה ספר. נכון, היינו בטוחים שלפחות לכמה שנים נהיה קבוצת צמרת, אבל הכל קרה מהר מידי, לא נכון ועם חוסר סבלנות. זה למה רשמתי שאתם המודל בעייני לאיך לעשות זאת נכון עבור קבוצה שבאה מלמטה.

אל תהיה תמים ותופתע מקבלת הפנים שלנו אליכם. אף על פי שאני לא תמכתי בשלט והיו עוד אוהדים שגינו זאת, זה הכל נבע מהעונה ההיא ב - 99 שבה השארנו אתכם בליגה השניה ועלינו לליגה העליונה אחרי מאבק ארוך ומתיש שכלל משחקים חמים כולל אלימות בין הקהלים גם בנתניה וגם בב"ש כאשר בכלל שיחקנו נגד ביתר/מכבי (?) ב"ש.
    זה לא בא משום מקום. נשארו צלקות והאוהדים תרגמו את מחשבתם בכמה שלטים.
    אותו דבר היה גם איתכם, גם במשחק האחרון בנתניה שעשרות אוהדים שלכם הדליקו את האווירה עוד לפני המשחק ברשתות החברתיות.
    בקיצור, ההסתה היא הדדית.

הפניה של מכבי ת"א לבית הדין היא לגיטימית לחלוטין והייתי טוען בדיוק את אותו הדבר אם זה היה קורה לכם. אין אף אחד מעל החוק, מי כמוך אמור לדעת.

מה שכן אני לא אוהב לראות זה את הרגשי נחיתות ואת ניסיון התסריט של דוד נגד גולית. אז, לעניות דעתי, למרות הפערים בתקציב, ולמרות הסיפור הכביכול מרגש של קבוצה קטנה מהפריפריה שבאה ולוקחת את האליפות מהשטן הגדול והנורא, השחצן והמתנשא, המציאות היא שונה (פעם זה היה באמת כך). אתם לא דוד, אתם קצת יותר מדוד. יש לכם כסף, בניתם קבוצה מעולה אחרי שנים של כישלונות ואכזבות, שחקנים כן באים היום לב"ש ובליגה הקטנה שלנו, עם רק שתי קבוצות בעלות השחקנים הטובים ביותר בלי שום תחרות, המאבק הוא מאבק מתבקש ואף אחד לא צריך להיות מופתע מכך. אני לפחות לא מופתע. כמות השחקנים שיכולה להכריע משחק אצלכם היא גבוהה יותר לדעתי ממה שקיים היום למכבי ת"א, יש לכם הגנה טובה יותר, קהל תומך וחם ואתם לא אמורים להרגיש רגשי נחיתות. הגעתם לכאן בזכות, בדיוק כמו מכבי ת"א. טעויות שיפוט נעשו גם להם, גם לכם והיום נדע מי הקבוצה שראויה לזכות באליפות.
    ההבדל האמיתי בין שני המועדנים, הוא הניסיון במעמדים האלה. כאן יש הבדל תהומי שייקטן ככל שתהיו במצבים האלה.

הא...ואף אחד לא אומר ברביקיו או מנגל. אומרים על האש. ככה זה אצלנו לפחות.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  9. עידן444 Member

כשאין העדפה ברורה לצד כלשהו- בכיינות, טרחנות וחוסר מודעות עצמית מייצרים אנטיגוניזם.
    זה לא שהייתי אוהד ב״ש לפני שקראתי את ההודעות שלו, כן?
    כל הדיון הוא על זה שהוא החליט שאוהד נתניה בהכרח שונא את ב״ש.
    למה? כי זה מסתדר לוגית במוח שלו ולכן זה חייב להיות ככה.

אגב, אני באופן אישי- כל התגובות שלי לאחר חצי גמר הגביע היו נגד מכבי ת״א!

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז לפתח אנטיגוניזם.. על סמך הודעה או דיעה של אדם בודד/קבוצת אוהדים קטנה.. שיהיה זה לא כזה מפריע כן?
    אני חושב שזו מהות כל השנאה והאלימות שקיימת בכדורגל הישראלי בכלל ובפורום בפרט. אנשים לא מסוגלים לראות דיעה לא לרוחם ולדפדף, חייבים לפתח את האנטי, את השנאה, את הרצון לראות נפילה על מנת להיות בשביל השמחה לאיד שרבים פה מחכים לה כבר כל כך הרבה זמן. לא בא בטענות אליך אישית כן?
    זה החולי של כל התרבות הישראלית.

11. עידן444 Member

אני לא מחכה בפינה לאף אחד ולא אשמח לאיד. להפך- כשכל האוהדים שלכם מגיעים לכאן אחרי אכזבות ופורקים אני חש אמפתיה ומרגיש צורך לעודד. אני כבר אומר לך שגם אם ב״ש מפסידה מחר לא נגמר הסיפור.
    בכלל הפורום הזה לדעתי דווקא לא מצטיין בשמחה לאיד. גם כשכולם כאן עשו עליהום על אורימור אחרי הנצחון שלכם בבלומפילד זה לא היה כדי לדרוך על הפצעים אלא נטו כי הוא לא ידע לפרגן- לפחות זה מה שזכור לי.

12. Love Is Red Member

אני רוצה לצאת מהדיון שהתפתח פה.
    אני כל כך מתרגש מהמשחק מחר.
    אני בקושי ישן לאחרונה ורבתי עם ההורים שלי בגלל זה ועם הבוסית בעבודה רק כי לא רציתי לפספס את המשחק הזה.
    אני ביום שבת הייתי בקריז מרוב התרגשות ומחשבות על המשחק.
    נראה לי שאני אקבל התקף לב אבל לא נורא.

ד"א אני אומר מראש מי שתנצח (אלא אם יהיה תיקו) יגיע לזכות בתואר הנכסף.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איזה משפט אדיר. פרייסלס.

14. yakov_y YNWA

זה דיון מטומטם אבל לא יכולתי להתאפק.

כמות השקרים שלך פשוט לא הגיונית:
    1. אלמוג כהן לא שחקן בית שלכם, סה״כ נולד בבאר שבע, מגיל 10 הבנאדם בטוברוק !!!
    למה לשקר לעצמך ?

2. חן עזרא שיחק עד גיל 12-13 בהפועל ב״ש, גיל ילדים !!!
    זה שחקן בית ?! הוא שייך לטוברוק.

אני מחר יהיה בעד מכבי ת״א בדיוק כמו שאני יהיה בעד מכבי ת״א בגמר למרות שאני ייסע למשחק עם חבר אוהד מכבי חיפה ויישב איתו ביציע הירוקים רק בגלל סיבה אחת: הזדעזעתי ממה שעשו למכבי ת״א בסמי עופר ובדוחא, זה התחיל ביום ראשון עם אוהדי חיפה שחיפשו יריבות בדיוק כמו שאתם מחפשים והמשיך עם אירועי הגביע ונגמר עם אירועי דוחא.
    אני עדיין לא מאמין שהאשימו את מכבי ת״א באירועי דוחא, פשוט עשו פה לינץ׳ למועדון הכי מצליח בישראל רק בגלל שהוא הכי מצליח !
    איך אמיר שלח אמר, ככל שאתה יותר מצליח ככה שונאים אותך יותר.
    אתה טענת שאני בעד מכבי ת״א בגלל השנאה אליכם ואני שואל מה הקשר בין משחק הגביע לאליכם ?!

השלטים שקיבלתם זה אותם שלטים שהקהל רושם נגד כל קבוצה בליגה, אני מבין שאתה מתרגש כי אתם מחפשים יריבות ולא מוציאים אבל חאלס.
    היה בעבר לא מעט סקרים וגם בלי סקרים אני יכול להגיד לך שהקהל של מכבי נתניה מאוד חלוק ואין לו יריבות אבל היריבה ה״שנואה״ זאת בית״ר, גם לפי סקרים שבית״ר לקחה בקלות וגם אם תעבור ביציע תמצא תשובה אחת וזה בגלל האלימות הפיזית שהייתה בין הקהלים בתקופת דניאל יאמר.
    צא מהסרט שהקהל שלנו שונא אותכם, אתה מזכיר לי את מכבי חיפה שמנסה בכוח ליצור יריבות עם מכבי ת״א,

ביטול ההרחקה של ראיקוביץ׳ מוצדק, דרך אגב זה לא סופי אבל מוצדק, מה לעשות שההתאחדות לא חכמה כל כך.
    מתנות מהשופטים ? המתנות ממשחק הגביע האחרון אתה מתכוון ? אולי ההרחקה של גדיר אחרי האיגרוף שהוא נתן ?

ובקשר לעתיד המועדון שלי שאתה מזלזל בו, אני מאוד מקווה שאתה יודע מה אתה מדבר, כנראה שאתה לא יודע מי הרוכש של מכבי נתניה :) מחר יום חג למכבי נתניה, העתיד ורוד מאי פעם למועדון הזה אם הרכישה תושלם מחר ע״י אותו בנאדם שאני לא רואה אף מועדון בארץ מתמודד עם אותם בעלים.

15. Love Is Red Member

נו באמת, מי ישמע הבלגי הזה מיליארדר כמו ביל גייטס...