האוף טופיק הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/4/11.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תדע אם הוא יעבור לאירופה פתאום יתברר לנו שקוראים לו ג'וני כהן.

2. Telkiyski Member

ואז עמיקם יכתוב שתמיד קראו לו "ג'וני".
    אבל זה תלוי אם הוא יצליח או לא. אם לא יצליח יישאר "יוני". אם בכלל ייכשל סטייל אצילי ועטר כנראה יחזור להיות יונתן.

3. Telkiyski Member

השיא היה שאורימור סיפר פה שהמחקלת קריאייטיב/ניו מדיה/שם סחי-מכבי אחר כלשהו שלהם כאלה גאונים שהם ביימו ניפוץ של זכוכית בתחנת אוטובוס שבה נתלתה חולצה שלהם.

עכשיו מסתבר שהפערים הם לא רק בשיווק הגאוני אלא גם בתרבות הנעלית. הכסף של הקנדי זה משני כמובן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

"מה שעושה את ההבדל זה הניהול של ג'ורדי".

5. Telkiyski Member

כן ודאי.
    אני בכלל חשבתי פה בין השנים 2013-2016 שאי אפשר להצליח בכדורגל בלי מנהל מקצועי, ושחשוב שהוא יהיה מצוין, כמו ג'ורדי הגאון קרויף כמובן.

עכשיו אני מגלה שלא רק שאפשר להצליח בלי מנהל מקצועי, גם אפשר להצליח בלי מנכל כלבויניק.

מדהים. אולי זה הגנן האירופי שמשקה שם את הדשא בגאוניות, אחרת אין לי הסבר איך הם לוקחים פה אליפות שנתיים רצוף. בלי מנהל מקצועי ובלי מנכל?! הזיה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/20
    עידן444 ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתם יורים פה חיצים של רעל על בסיס ציוץ בטוויטר של אדם פרטי שלא מתיימר לשום דבר. לא אושיית רשת (ז'אנר נתעב בהחלט) ולא נעליים, בסך הכל אוהד עם טוויטר.
    דודי קוגן (המבריק, יש לומר) למשל, שהובא ציוץ שלו עכשיו, יותר קרוב למה שאתם משערים מאשר אילן בן חיים. נוטל חלק בפודקאסט של אוהדי הפועל.

8. Telkiyski Member

לפי מה?

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה זאת אומרת לפי מה? היכרות עם פיד הכדורגל הישראלי בטוויטר.
    שניהם מדברים בעיקר על כדורגל בטוויטר, כל אחד מהזווית שלו. דודי קוגן אוהד הפועל ונראה שמחפש להיכנס לתחום התקשורת (לא יודע בוודאות, הוא סטודנט למיטב ידיעתי אבל בכל אופן חלק מהפודקאסט של אוהדי הפועל ברדיו תל אביב), בחור שנון מאוד שכותב יפה. אילן, שאכן פרסם ציוץ מטומטם להפליא וחטף עליו שם גם מאוהדי מכבי יפה מאוד, הוא בסך הכל אדם בן 30 שמתפרנס כעורך דין ממה שאני יודע וכותב יחד עם עוד כמה אנשים על כדורגל, מבלי לקחת את עצמו יותר מידי ברצינות. כאן לקחתם את זה כממצא אנתרופולוגי על אוהדי מכבי.

10. Telkiyski Member

ברור שפוסט בודד של אוהד בודד לא מעיד על כלום, אבל ניכר שהפוסט הזה אכן מייצג באופן ראוי את הוייב הכללי של האוהדים שלהם, או לפחות של אלה שפעילים ברשתות החברתיות (או פרומים כמו זה).

אתם מתים על להמציא על עצמכם כל מיני מאפיינים (ווינרים גדולים מאוד, שאיפה למצויינות, עבודה קשה ומדהימה וכ').
    אתם מתים על לספר סיפורים למה העליונות המקצועית שלכם בישראל נובעת מכל דבר בעולם בערך (ניהול מדהים, מאמן על, מחלקת ניו מדיה גאונית ועכשיו גם עליונות תרבותית מסתבר) שאינו הכסף של הקנדי.

זה לא רק הציוץ של הבחור (שאין לי מושג מי הוא , סתם מנחש שהוא מצביע כחול לבן), זה בכלל הרושם שאני (ואני מנחש שעוד לא מעט אחרים) מקבל מהאוהדים שלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/20
    Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  11. South Boy Member

יש למישהו מושג אם באיצטדיון בנתניה ניתן להיכנס עם הכרטיס באמצעות הפלאפון או שחייב להדפיס?

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אפשר בטלפון.

South Boy אוהב/ת את זה.
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

Maccabi Diamond, ~Omri~ ו-Abu George אוהבים את זה.
  14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה רביעית. היא כנראה תרד למקום החמישי עד סוף העונה הבאה ותפסיד את המקום הרביעי לביתר ירושלים.
    מדהים שמכבי נתניה מעל הפועל פ"ת, ביתר ירושלים והפועל ב"ש בנקודות, אבל מתחת שתי הראשונות ושווה לאחרונה באליפויות. מראה כמה הלוזריות נמצאת עמוק ב-DNA של המועדון. הרי כל מי שהיה רואה את טבלת הנקודות הזו והיו מספרים לו כמה אליפויות יש לשלושת הראשונות, לבטח היה מנחש שלמכבי נתניה יש לפחות 7 אליפויות באמתחתה.

עוד פרטים שהפתיעו אותי מאוד:
    - מכבי פ"ת מקום 7 בכל הזמנים ואין לה אליפות אחת. כל ארבע הקבוצות שאחריה - בני יהודה, הפועל חיפה, הפועל ב"ש והפועל כפ"ס - הניפו את צלחת האליפות לפחות פעם אחת.
    - הפועל ב"ש מקום 10 בכל הזמנים ויש לה חמש אליפויות.
    - הפועל ירושלים, מועדון שכבר שני עשורים נע בין גסיסה לכמעט אי קיימות, מקום 12.
    - מדהים כמה בני יהודה והפועל חיפה זהות כיום: בכמות הנקודות, בכמות האליפויות, בכמות גביעי המדינה, במעמדן של כל אחת בעירה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/20
  15. avicii Member

הפועל חיפה לא ממש דומה לבני יהודה.
    ראשית עד שנות ה80 היא הייתה החיפאית הבכירה,כשאמרו חיפה התכוונו לאצטדיון בקריית חיים.לעומת בני יהודה שמעולם לא נחשבה להכי בכירה.
    שנית,לבני יהודה יש תחרות עם שני מועדוני ענק בתל אביב,בעוד שלחיפאי ממוצע יש רק שתי אופציות.