האיטלקיות במפעלים האירופאים 2016/17:: יובנטוס שוב נשברת ברגע האמת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏15/7/16.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@orimor2212

אם אתה רוצה להמשיך לצפות במשחק הזה ובטורניר הזה, אז ברור שמוטב בלי קונספרציות. ברור שעדיף לפרש את זה כשיפוט גרוע, להיות בעל זכרון קצר שיאפשר לך לשכוח ולא לזהות מגמה. אבל מאוד קשה לעבוד על עצמך ולבעות החוצה את התחושה הזו. תאמין לי אחרי גביע העולם ב 2002 ניסיתי.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כל טעות שיפוט היא קונספירציה מתוכננת היטב. אני חושב שעדיין ברוב המקרים הקבוצה יכולה להאשים את עצמה במה שקרה( לא היה אדום לוידאל - אבל הוא התגרה במזל שלו כל המשחק). גם פריז, למרות שערוריית השיפוט הייתה ברבע הגמר עד ההתקפה האחרונה של המשחק, ובסוף הם יתרון שלושה שערים בשלוש דקות.

אם זאת, אני לא מאשים את אורי - אני מסרב להאמין שהאקוודורי המקולל שפט 'שיפוט ביתי' ,אני מסרב להאמין שלא הייתה שם יד מכוונת ואני לא אפול מרגליי אם הארגונים הללו,מלבד השחיתויות שהתגלו יתגלו יום אחד בתור כאלה שמקדמים קבוצות מסוימות.

3. VAR Member

http://www.primocanale.it/immagininews/thumbs/159968-420x236.Xxx

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה קשור לנושא? כי יובנטוס = שופטים?
    כי אם אני אוהד יובה אני לא יכול לבקר החלטות שיפוט אחרות?
    החברה מלמטה מוסרים דש.
    http://www.ilmessaggero.it/ArchivioNews/20111112_lotito_claudio_bis.Xxx http://rdujour.com/wp-content/uploads/2012/10/Tods-Paris-Fashion-Week-Spring-2013-001_Andrea-Della-Valle_Diego-Della-Valle.Xxx https://pbs.twimg.com/profile_images/2544873984/A0_AphdCcAAhpdJ_400x400.Xxx

Dayatso ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  5. VAR Member

כמובן שאתה יכול. אבל אם במקרה אחד אתה "לא תיפול מהרגליים" אם השחיתות תתגלה ובמקרה אחר, שהשחיתות בו כבר התגלתה אתה בוחר להתעלם (לאו דווקא אתה, אבל זה הרושם שאני מקבל מהאוהדים שלכם) אז אל תתפלא למה אם וכאשר תהיה היום עוד שערורייה אתם לא תקבלו אפילו גרם של סימפטיה.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי התעלם מהקאלצ'ופולי? מי אמר שמוג'י צודק?
    לא שמעתי אפילו לא אוהד יובנטוס אחד שאמר שמוג'י צדיק , או שלא היה כלום.
    על איזה מקרה אתה מדבר שלא נפלתי מהרגליים? על השנה בסריה B? כי זה עונש קל? כי זה לא נפילה מהרגליים?
    האם אתה באמת חושב שבגלל שהיה קאלצ'ופולי אז עכשיו כל החלטת שיפוט(מוצדקת או מוטעית) לטובת יובה היא בהכרח מכורה?
    בגלל הקאלצ'ופולי אז מגיע לבופון להיות מודח הערב בגלל החלטות שיפוט?
    מה אתה רוצה בכלל? להטריל סתם?

ואגב קאלצ'ופלי,מי שבאמת התעניין,קרא והיה מעורב בכל מה שהיה סביב המשפט וגם שנים אחר כך יודע שיש דבר שבו אוהדי יובנטוס צודקים - וזה שמוג'י לא היה היחיד(לא שהוא צודק - שהוא לא היה היחיד - תבדיל!). האנשים שלמעלה נמצאו אשמים, ב2010 פורסמו תמלילים של אנשי אינטר שדברן עם אותם משבצים שזיכו את יובנטוס בירידה לסריה B(אינטר אפילו לא עמדה למשפט). במדינה שבה ראש הממשלה מחזיק בתקשורת ובקבוצת כדרוגל - שום דבר לא ישכנע אותי שרק מוג'י היה זה שפעל בדרך הזו(היא פסולה - אני לא אומר שהיה צריך לזכות אותנו מעונש - אלא להעניש את כולם ולרדת לעומק הבעיה - מה שלא באמת קרה ותשאל את בארי). באיטליה סיפורים כמו של ביבי ואולמרט בכלל לא היו מגיעים לחקירה.

מצאתי את זה בשלוף - מאמין שיש עוד כתבות יותר רציניות בנושא - Calciopoli Phone Calls Between Referees, Inter, Milan & Others Published - Goal.com

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמרי,
    להתייחס לאירועים האחרונים של ליגת האלופות עם רפרנס ישיר ל2002 כאילו - שום דבר לא קרה מאז, אף אחד לא בילה בסריה בי', אף אחד לא הורחק לכל החיים מכדורגל, ולא ראינו אירועים חמורים אף יותר "מתחת לאף", זו צביעות שמעוררת הסתייגות מכל דיון עם קהילת אוהדים שכזו.

Alta Tensione ו-אלעד אוהבים את זה.
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אולי לא התנסחתי בצורה המתאימה, הרפרנס ל2002 נעשה בגלל האזכור של אורי ובגלל הדיון על פיפא/אופ"א כגורמים אינטרסנטיים.
    הכוונה שלי הייתה להגיד ש:
    1. אני מסכים עם הטענה שיכול להיות שאופא/פיפא מקדמות קבוצות כאלו ואחרות מסיבות כלכליות הקשורות למספר צופים וכו' - ויחד עם זאת לציין שאני עדיין מאמין שפריז ובאיירן הם האשמות המרכזיות בהדחות שלהן - עם כל הכאב על מה שקרה.
    2. לא כל טעות שיפוט היא קונספירטיבית, גם כזו שהיא לטובת יובנטוס.
    3. יש להכניס אמצעי VAR כמה שיותר מהר.
    4. על מה הצביעות ? מי טען שלא קרה כלום אצלנו מתחת לאף? הצביעות האמיתית היא להתייחס לעניין כאילו מוג'י היה היחיד, ולהתעלם משחיתויות נוספות שקרו/קורות כי זה לא נוח לנו לקרוא קצת יותר.

9. yonmu Member

לזרוק האשמות באוויר תמיד אפשר.
    אם מישהו רוצה להגיד שיש לאופ"א איזו אג'נדה מסודרת - בשמחה. תסביר בדיוק מה האג'נדה.
    אופ"א רוצה לארגן סופר-קלאסיקו בגמר? אם הם היו מנחים את השיפוט הם באמת לא היו יכולים לארגן את זה עד עכשיו?
    ריאל מדריד משחדת שופטים באופן פרטי? ומה עם הפנדל שוידאל קיבל במשחק הראשון?

אני שומע אינספור אנשים מתלוננים על השיפוט וטוענים לשחיתות. אני לא שומע שום תאוריה אחת שבאמת מחזיקה מים.
    להגיד שהשיפוט בסריה אה הולך לטובת יובה כי היא הקבוצה הגדולה או כי הם משחדים שופטים זו לפחות תאוריה (שצריך לבדוק אותה בפועל).
    להגיד שהשיפוט במשחקים בינלאומיים הולך עם הקבוצה הביתית זה גם תאוריה (הגיונית), אבל זה לא שחיתות. זה פשוט אפקט פסיכולוגי על השופט.

בקיצור, מה בדיוק האג'נדה של השחיתות בשיפוט באופ"א?

10. תומר1989 Member

קונסרפציה או לא קונסרפציה אני לא יודע אבל תראו לאן המצב הגיע, שעתיים לפני המשחק של ברצלונה מול יובנטוס והשם שהכי עולה הוא של השופט במקום הכוכבים האמיתיים של ההצגה שאלו אמורים להיות השחקנים. אפילו את השם "מסי" אני לא שומע הרבה.

אין מנוס אחר. העונה הזו הכריעה סופית שחייב עזרים טכנולוגים. אפילו רק כדי להחזיר את האמון במפעל כי אם הגענו למצב שכל מי שאומר ש"השיפוט אתמול פשוט היה גרוע" למעשה מחמיא לשופט ולאופ"א זה אומר הכל.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיבאלה, מה מסי קשור לכאן.

Gianzola, Dayatso ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@yonmu

לא מבין את ההיתממות הזאת. אני מחדש לך שריאל ובארסה הקבוצות הכי מסוקרות והכי אהודות בעולם נכון להיום? אני מחדש לך שאם יש שערוריות שיפוט באירופה, זה במשחקים של הקבוצות הללו ובד״כ לטובתן? אני גם לא מאמין בקונספירציות למיניהן, אבל גם לא מאמין בצירופי מקרים.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  13. yonmu Member

ה'בדרך כלל לטובתן' הזה לא מספיק. במשחק הראשון בין באיירן לריאל השיפוט היה בסך הכל לטובת באיירן. גם בגומלין של בארסה מול פסז' לא היתה שערורייה מטורפת, ואם כבר משהו היה מכור שם זה היה מצד שחקני פסז' הרבה יותר מאשר מצד השופט.

אתה באמת חושב שלאורך שנים יש אפליה מכוונת לטובת ברצלונה וריאל? אני לא משוכנע בזה בכלל. מעבר לזה שגם בהגרלות יכלו לסדר אותן טוב יותר, אני חושב שאם גמר בארסה-ריאל (מסי-רונאלדו) היה משהו שאופ"א מכוונת אליו - הם כבר היו מגיעים לזה.

בקיצור, עדיין שיפוט גרוע. לא שיפוט מושחת.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

השיפוט היחידי במשהו כמו עשור האחרון (אולי בכלל) בליגת האלופות שממש חשדתי לגביו זה המשחק הזכור בין ברצלונה לצ'לסי, כנראה השערורייה הגדולה בהיסטוריה של המפעלים האירופיים. משם לדעתי נולדו כל הקונספירציות.
    היה גם את הקטע של ברצלונה ואינטר, אבל זה מקרי.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחושה שבהיעדר קבוצת על העונה, יובנטוס יכולה ללכת עד הסוף.