האיטלקיות במפעלים האירופאים 2016/17:: יובנטוס שוב נשברת ברגע האמת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏15/7/16.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כי לליון להבדיל מרומא יש שחקנים בכירים שיושבים ביציע מרוב שהסגל שלה עשיר בשחקנים בכירים... והם עד המשחק הזה לא שיחקו בליגה, בגביע, בגביע הליגה ובליגה האירופית והגיעו למשחק ברגליים טריות...

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינני מכיר מספיק את התקופה האחרונה של ליון אך אם גם הם שיחקו 10 משחקים ברציפות כל 3 ימים כאשר כל אחד מהם עם חשיבות של גמר, עם אותם 12-13 שחקנים אז כל הכבוד להם.

לא הבנתי רק מה אתה רוצה? מה הנקודה שלך? אתה מנסה להפריך את מה שציטטת בכך שאצל אחרים המצב יותר טוב?

3. Don Joan Roman Member

מי שבוכה על העייפות זה אתה, המנטרה שאתה חוזר עליה בכל דיון זה שבגלל שאין סגל רחב אז השחקנים עייפים ולכן אין מה לצפות מהם, אז מבחינתי זה תירוץ.
    30 דקות של משחק קריטי לא אמורים להיות רלוונטיים לעייפות, בטח כשאתה מתמודד מול מועדון עם סגל פחות טוב ולא פחות קצר משלך.

Sent from my m3 note using Tapatalk

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"בכיינות" זה איך שאתה בוחר לפרש ניתוח של קבוצה המבוסס על מעקב יומיומי, סממנים ברורים לכך (פתיחה חזקה מאוד, דעיכה במחצית השניה) ומקרי עבר דומים (סגל לא מספיק, מספרית) שאיפשרו לי להצביע על הנקודה הזו כבר בינואר. אם זה המצב, תישאר ב"דעתך" + הודעות "שיט" ו"אוף" של אורי כאשר איטלקיה כזו או אחרת מפסידה משחק באירופה. לי כבר אין עניין בזה.

5. Don Joan Roman Member

כל הכבוד לך שהצבעת על אלף ועל בית, באמת מחמם את הלב.
    אני חושב שאתה עושה יותר מדי הנחות לשחקני, מאמני ובעלי קבוצתך, לא בושה להודות שפישלתם מבלי להסתבך בכל מיני תירוצי עייפות וסגל קצר נלוזים כאילו רק לרומא יש סדרות משחקים קשות וסגל לא מספיק ארוך.

אפשר לנפנף בתירוץ הזה כשאתה רץ מול יובנטוס לאורך עונה שלמה, לא במפגש כפול מול ליון ובטח לא כאשר הגעתם כבר למצב שבו חסר לכם מהלך איכותי אחד כדי לעבור, במפעל כמעט היחיד שיש לכם סיכוי לזכות בו (אתה בעצמך אמרת שרומא נבנתה כדי לזכות במשהו).

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/17
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, ממש גמר גביע העולם מה שהלך בראשון בפאלרמו כאשר בהרכב חסר, כמעט בהליכה רומא נתנה שלוש חתיכות בלי מענה.

הנקודה שלי היא שרומא לא הקבוצה היחידה שמשחקת בליגה של 20 קבוצות ושלכל תוצאה יש משמעות עבורה, וכן משתתפת בגביעים המקומיים והאירופיים ללא התקציב של המנצ׳סטריות.
    ליון נמצאת באותו מצב, אך בסוף זו רומא שקיבלה 5 שערים וליון היא זו שעלתה.
    אם לדעתך זו העייפות שהכריעה, אז אתה צריך לשאול, למה שחקני ליון היו פחות עייפים. האם ניהול נכון יותר של הכסף, שימוש טוב יותר בנוער או ניהול חכם יותר של הסגל. לבכות על הפרשי התקציב עוד יכול לעבוד לך בתחרות מול יובנטוס, לא מול ליון.

ASROMA, yonmu, Roma ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. תומר1989 Member

יורי אתה צודק ב100 אחוז. מה גם שניתן היה לראות ששחקני רומא הורידו את הקצב ישירות אחרי הגול השני אז לא יכול להיות שזה קשור לעייפות. כנראה ראו שהם קרובים ל"רמונטאדה" ובניגוד לקבוצה גדולה כמו ברצלונה שמתלהבת ודורסת ברומא רק נבהלים. אופי דפוק כבר אמרנו?

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלרמו קבוצה גרועה אך ה3 נקודות שלה חשובות יותר מהמשחק של אתמול. זה גמר גביע העולם הפרטי שלה. משחק שהוא must win.

הבנתי.
    יש קבוצות שמצליחות יותר מרומא => כל ניסיון מבוסס לנתח את הקבוצה הוא בכיינות, תירוצים, מנטליות.

כבר שאלתי, למען ציפיות אישיות. לא ציינתי את זה כאן כי :
    א. לא נראה שיש כאן מישהו שזה מעניין אותו.
    ב. במקום "בכיינות על סגל קצר" זה היה הופך ל"בכיינות" על X Y Z אחרים.

לסיכום, לפני כחודש רומא נכנסה לכושר האופטימלי שלה לקראת לו"ז די מטורף. לאחר 5-6 נצחונות גדולים בהם נתנה רביעיות לכל קבוצה שבאה מולה עם כמעט אותם השחקנים, לפתע הגיעו 5-4 הפסדים רצופים (להוציא את פאלרמו). הוקוס פוקוס. מנטליות. השאלה היא האם יש טעם להמשיך לכתוב כאן.

Alta Tensione ו-Dayatso אוהבים את זה.
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה ראית שכתבתי משהו על מנטליות...

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתעלם מהמילה "מנטליות".

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@zitto strunz רומא הפסידה לנאפולי,לאציו וליון בנקודות קריטיות בעונה, אם אכן ההפסדים נבעו בגלל בעיות עייפות הרי שזה מצביע על תכנון לקוי בהבאת הקבוצה למעני טיים בכושר.

אני חושב של fatigue בהחלט יש השפעה, אך רצף התוצאות מעיד לטעמי גם על בעיה מנטלית בקבוצה. לא מדובר פה על ׳לוזרים׳ או ׳וינרים׳ אלא על עבודה לא טובה של הפסיכולוגים של הקבוצה/ספאלטי הכנה לארועי השיא הללו.

המצב הזה הוא הרי לא שחור או לבן.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  12. SerieA Il Capitano

אני לא חושב שהמנטליות קשורה לעובדה שהשחקנים של רומא לא מספיק טובים בשליש האחרון של המגרש. זה לא סתם שהפרעון החמיץ ככה או שסאלח התחיל לרוץ וכל פעם איבד את הכדור - הם פשוט לא מספיק טובים.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Bianconeri
    לפני כמה שבועות ספאלטי הביא את הקבוצה לכושר שיא בזמן הנכון (אני לא זוכר יכולת כזו ברומא לאחר פגרת ינואר). זה פשוט לא החזיק מעמד עם הצטברות המשחקים והדקות של שחקנים בכירים שאין להם תחליף. בעיני התכנון הלקוי שייך לדרג אחד מעל. של המנהלים שבנו את הסגל הזה. הבעיה היא שרוב הדברים התגלו רק בדיעבד.

לדוגמא:
    הנקודה הכי חזקה של רומא היא שלישיית הקישור. הכוכבית היחידה היא שדה רוסי בגיל 34 וסטרוטמן לאחר שנתיים ללא כדורגל דורשים special treatment שמתאפשר עם שחקן או שניים נוספים ברמה דומה כדי שהקבוצה לא תפגע. רומא בחרה בפארדס וג'רסון. הראשון לא עשה את הפריצה המיוחלת (בעוד שדיאוורה שהיה קרוב להחליפו כן) והשני עדיין בשלבי התאקלמות. התוצאה היא שספאלטי לא סומך עליהם ואותם השחקנים משחקים גם כאשר לא ב100%. האם היה אפשר לצפות את זה מראש? לא יודע.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התעלמתי.

- זה שפאלרמו זקוקה לנקודות לא הפך את זה למשחק גמר עבור רומא, היא בקושי התאמצה וגם נתנה מנוחה לכמה שחקנים.
    - זה שיש קבוצות עם תקציב זהה או נחות שמצליחות יותר מרומא אומר שיש משהו ברומא שלא מנהל ועובד מספיק טוב כדי למצות את התקציב בצורה הטובה ביותר שאפשר. ושיש על מה לעבוד ומה לשפר. גם בשנה הבאה, כמו בשנה שעברה צפויים לרומא המון משחקים.
    - זה אתה ששלחת כותבים כאן לכתוב טוקבקים בפייסבוק, אני להבדיל חושב שיש כאן מספיק כותבים וקוראים שזה היה מעניין אותם.

ASROMA, EO11, SerieA ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. Don Joan Roman Member

סוף סוף הסברת את העייפות ולא סתם זרקת אותה לאוויר העולם, במידה והיית מסביר כך למן ההתחלה, הדיון היה רלוונטי.
    עכשיו אפשר גם להגיב בצורה נורמלית יותר: ראו שפארדס לא מצליח לעשות את.קפיצת המדרגה ושג'רסון לא התאקלם עדיין, אולי קברניטי המועדון/ספאלטי היו יכולים לנסות ולמצוא פיתרון אחר, לדוגמא: הזדמנות לשחקן מהפרימוורה או הבאת שחקן אחר, למשל גראנייה הגיע בינואר ולא קיבל כמעט הזדמנויות וכשכן קיבל דווקא היה טוב, יכול מאוד להיות שזה היה מסייע בהורדת העומס.

1. אם הנקודות מול פאלרמו חשובות לרומא יותר מאשר משחק מול ליון על העפלה לרבע הגמר במפעל השני בחשיבותו זה דבר שגם אם אני לא מסכים איתו ומתקשה להבין אותו, אני יכול לחיות איתו הרבה יותר בנוח מאשר ”הם שיחקו 3000 דקות והם עייפים”.

2. לנתח ולהגיד ”עייפות” ולשלוח אנשים לכתוב בפייסבוק זה שני דברים שונים.

3.א. תן לנו קצת קרדיט, אם אנחנו מדברים על רומא זה מכיוון שהיא מעניינת אותנו ומכיוון שאנחנו צופים במשחקיה (למשל אני הפסדתי בדיוק 2 משחקים שלכם השנה, הראשון מול פורטו בדרגאו והשני מול ויאריאל באולימפיקו).
    ב. אם היית בא ומדבר איתי לצורך העניין על סדרי העדיפויות של רומא והיית באמת מנתח ושואל את השאלות גם כאן על גבי הפורום - האמן לי שהשיח היה שונה, מכיוון שלבוא ולדבר על סגל קצר של רומא מול יובנטוס לאורך עונה שלמה מתקבל בהבנה, גם אם לא מסכימים על הכול. במשחקי נוק אאוט מול ליון זה פחות רלוונטי שכן אתם קבוצות בדרג כלכלי די דומה שמתמודדות עם אותן בעיות.

4. כמו שהוזכר כאן, עניין מנטלי הוא לא שחור ולבן ויכול להיות שהעובדה שרומא הגיעה לשיא בשלב קצת מוקדם מדי ולא הצליחה במשחקים מול ליון להתעלות,כן קשורה לכך, בכל מקרה עד הרגע שאתה הוספת את המילה הזו, אף אחד לא הזכיר אותה.