האיטלקיות במפעלים האירופאים 2018/19:: יובנטוס - אייאקס, נאפולי - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/7/18.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין באמת הפתעות, אנחנו נראים רע תקופה ארוכה, אין סדר בשום חלק של המגרש.
    אלגרי לא הצליח לבנות השנה שיטה ברורה לקבוצה, לדעתי הבעיה העיקרית היא במרכז השדה שלנו, אבל זה כבר דיון יותר עמוק.

שחמט של סימאונה.
    הסיפור גמור.

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  2. טל. Member

לגופו של משחק הכל כבר ביאנקונרי כתב מעליי. לזכותו ייאמר שהוא כותב את זה כבר הרבה זמן ואני אישית סרבתי להאמין.

לגופו של שופט אני חייב להבין משהו:
    על מה לעזאזל השופט פסל את הגול של מוראטה? ממתי פוסלים גול על אירוע שהשופט ראה בבירור מלכתחילה - רק בגלל שבצפייה שניה בלופ בוידאו זה נראה יותר מרשים?

הרי השופט ראה את האירוע בלייב. (לא היה אף שחקן מטרה אחר של אתלטיקו ברחבה, ואלא אם כן נכנס לשופט ריס לעין בדיוק כשהכדור הגיע לאזור של מוראטה - השופט ראה הכל בלייב והחליט להבליג...) אז למה כשהוא רואה את האירוע מוקרן בלופ במסך וידאו פתאום הוא לא מבליג...?

ובכלל, אני חייב להבין.
    מה, מעכשיו כל פעם ששחקן א' שם יד על שחקן ב', ושחקן ב' בתגובה מחליט בעצמו ליפול (עם דגש על מחליט בעצמו. תהיו כנים, אם אני עכשיו דוחף פה מישהו. אפילו דוחף חזק - אתם נמרחים על הרצפה תוך כדי צרחה?) מעתה זה יהיה פאול?

ואם כן - אז למה השופט לא פסל שוב בפעם השניה שבונוצי נשכב בצרחות על הדשא כי מישהו נגע בו עם היד? מה ההבדל?

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/19
    גלץ ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  3. itzik.miro Member

בגול הראשון הייתה דחיפה ברורה על קייליני, לכן השער נפסל.

בגול השני היה ספק עבירה על בונוצ'י וכאשר יש ספק הולכים עם ההתקפה ולכן השער אושר.

יובנטוס הייתה אנמית מאוד וצפויה ושילמנו על זה מחיר יקר ובצדק.

אלגרי חייב לתת את הדעת על ההופעות האחרונות בצ'מפיונס והבעיה הגדולה שלנו במצבים נייחים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

4. Raulito Madridista

הסיכויים אכן ממש לרעת יובה, לטעמי לא בוצע רענון מספק. האמצע פרווה עם כל הכבוד לבנטקור או מאטווידי שהוא שחקן נגרר ולעתים מכסה את צד שמאל, ומרכז ההגנה מזדקן. יובה נטולת פיזיות. הבעיה העיקרית היא מה שקורה עם דיבאלה. כריסטיאנו ומנדג'וקיץ' מבשלים שערים יחסית זה לזה ואתמול יובה דווקא בקושי הגביהה, אך זה לא מספיק. דיבאלה חסר ביטחון, חסר מצב רוח, רחוק מהשער. ההרכב אתמול היה צפוי וקדירה לא היה משנה משהו. לגומלין כפי שכתבתי: קאנסלו ואולי דוגלאס קוסטה.

אתלטיקו לא תחלק מתנות כמו ריאל בברנבאו אבל יובה יכולה להסתכל על הגומלין מאשתקד כמודל.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכתבתי בדיון בעולמי, כל מי שחושב שזה לא גמור - לא ראה את יובנטוס העונה.

חוסר היציבות והתאום בהגנה מורגש מתחילת העונה.
    הקישור לא מתפקד בצורה טובה כבר תקופה ארוכה לא בכניסות מקו שני, לא בעזרה להגנה.
    ההתקפה גם בנויה בעיקר על משחק האגפים , וכמובן יש את סיפור דיבאלה.

אני אפילו לא מדבר על זה שאנחנו לא יודעים להסתדר עם משחק לחץ, או לספק פתרונות יצירתיים במקרה של התגוננות כמו של אתלטי.

נכון שהכל אפשרי בכדורגל, אבל ליובה הזו אין את הכלים לצאת מהבור הזה

6. DRORIKO Member

ולמרות זאת אלגרי נזכר להכניס את ברנרדסקי בדקה ה-80 כשהיינו בפיגור 0:1 ואת קנסלו בדקה ה-84 כשהיינו בפיגור 0:2

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דה שיליו אחד השחקנים הסתמיים.

זה 180 מעלות מקנסאלו.

8. טל. Member

אם יובה לא עוברת את אתלטיקו אתם תרצו לראות מאמן חדש עונה הבאה? בקיצור?

9. DRORIKO Member

שאלה מצויינת. תראה אלגרי הוא לא המאמן הגדול הראשון שחווה משברים, גם לאלכס פרגוסון היו עונות פחות טובות ביונייטד, ואפילו מרצ'לו ליפי הגדול פוטר באמצע עונה(והוחזר שנתיים לאחר מכן). זאת לא הבעיה, הבעיה היא שנראה שאלגרי הפך למקובע, לקלישאה של עצמו. ממאמן דינאמי ולא צפוי הוא הפך למאמן עם סכמה ברורה שהוא לא מוכן לזוז ממנה מילימטר. קח את המשחק אתמול, אלגרי "של פעם" היה מזהה את הבעיות בקבוצה שלו בשלב מוקדם ופועל מיד, אתמול הוא חיכה עד דקה 80 בשביל לעשות חילוף התקפי, וגם זה אחרי שהקבוצה נקלעה לפיגור. ממאמן שמנהל את המשחק הוא הפך למאמן שנגרר אחריו. ואנחנו רואים את זה לא רק במשחק אתמול אלא בעוד הרבה משחקים אחרים. אז בליגה זה עוד איכשהוא עובד, אבל אתלטיקו זה לא לאציו ולא גנואה, נגדה לא מספיק רק כישרון ומזל, צריך הרבה יותר מזה.

FelaKaT אוהב/ת את זה.
  10. VAR Member

בשום מקרה, תוצאה של משחק אחד (או אפילו צמד משחקי נוקאאוט) לא צריכה להיות מה שיכריע.

יכול להיות שהם יחליטו שהצדדים מיצו אחד את השני (כי יובנטוס משחקת מתחת לרמת הסגל שלה לאורך רוב העונה גם אם התוצאות בליגה לא מראות את זה). זה סך הכל עוד מקרה שמראה שגם כשאתה מביא תוצאות בניגוד למה שאתה מראה על כר הדשא, בסופו של דבר אתה לא תשיג את המטרות שלך.

אם אני הייתי מקבל את ההחלטה זה היה תלוי בעיקר בבורסת השמות בקיץ.

11. DRORIKO Member

יהיה שתי שמות מרכזיים-זידאן ופוצ'טינו(עושה פלאשבק לדיון של יונייטד אני יודע) בכל מקרה להנהלה מצפה דיון מאד כבד לגבי הסוגיה.

12. Raulito Madridista

השיקול העיקרי שהיה מנחה אותי לפחות הוא שאלגרי כבר היה על סף פרידה בקיץ הזה ומדובר בעונתו החמישית בקבוצה ככה שייתכן שיש תחושה קלה של מיצוי. אני זוכר איך יובה הגיעה לברנבאו בשנה שעברה עם הגב אל הקיר בגומלין והייתה מעולה, את זה אני לא שוכח. חייב להגיד לזכות אלגרי, כשהאליפות בכיס עוד מהקיץ לצורך העניין והפער כזה גדול - קשה לשמור על איכות ומוטיבצייה ורעב לאורך זמן, דוגמא טובה למשל היא באיירן מינכן. אם זידאן יהיה רלוונטי זה יהיה מפתה, ולדעתי הוא ממתין ליובה או נבחרת צרפת וכל מה שמפורסם על צ'לסי\יונייטד\אנגליה - לא באמת רלוונטי עבורו.

13. VAR Member

אני בכלל חושב שהתנאים לחזרה של קונטה הבשילו. הוא רוצה לאמן מסעדת יוקרה (נראה אותו מוצא קבוצה עם סגל יותר חזק מיובנטוס), מארוטה כבר לא שם, הוא יובנטינו, מכיר את המערכת, עבר מספיק זמן מאז וכו'.

אם פאטריצ׳י רוצה לצאת היפסטר אז סארי נשמע כמו מינוי מגניב לאללה. יובנטוס כבר בילט אין בכל מה שקשור למשחק ההגנה, סארי יכול להכניס שם משהו חדש. אבל לי בכל אופן לא היו את הביצים להחליף את אלגרי בסארי מבלי שהראשון יחליט לעזוב בעצמו.

14. DRORIKO Member

הכשלונות בצ'מפיונס הם לרעתו, והרי כל הדיון פה התחיל מכשלון בצ'מפיונס

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@טל. - אם להיות כנה אני חושב ממזמן שאלגרי לא ימשיך בעונה הבאה. בכל מקרה יש פה איזשהו מיצוי, גם אם היה זוכה בליגת האלופות וגם אם לא.
    אלגרי עשה אצלנו עבודה מדהימה, אבל יכול להיות שהגיע הזמן להחליף. תופעות כמו פרגוסון הם לא הרפרנס המתאים כי הוא מקרה ייחודי בהיסטוריית המשחק.
    כמו שכבר כתבתי - יובנטוס הזו נמצאת כרגע בעיצומו של חילוף דורות מאוד רציני, ועדיין אנחנו מטיילים באיטליה. אם הייתי צריך לנבא עתידות הייתי אומר שבשנה הבאה נפרד מאלגרי, וממספר שחקנים נוספים.
    זה לא בגלל המשחק אתמול, אלא שוב כפי שציין @VAR - תחושת מיצוי (שקצת מרחפת עוד משלהי העונה שעברה)

מי יהיו בבורסת השמות? פוצ'טינו בטוח לא(לא מבין איך השם שלו בכלל עולה כאן), אבל זידאן הוא בהחלט אופציה אני מניח.