האיטלקיות במפעלים האירופאים 2018/19:: יובנטוס - אייאקס, נאפולי - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/7/18.

1. DRORIKO Member

ואם הוא ילך לאחת האנגליות?

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זידאן ילך לאחת האנגליות?
    אני לא נביא, אני אנליטי ומתבסס בעיקר על היכולת והנסיון שלי לנתח מצבים/נתונים בקבוצה שאני מכיר ובענף שאני רואה.

לכן יכולתי לכתוב ממזמן ולציין את הבעיות שראינו אתמול (ושטל לא האמין להם עד אתמול) - אבל להגיד מי יהיה המאמן? זה מן הסתם לא אפשרי.

ברור שישנה סבירות שאלגרי יישאר, ואני מניח שאם לא ימצאו מישהו מתאים יעשו מאמצים להשאיר אותו.
    כרגע נראה שזידאן אפשרי ואולי גם אינזאגי שאולי גם כבר מרגיש מיצוי בלאציו.
    חזרה של קונטה? אי אפשר לשלול כלום.
    אבל זה הכל משחק ניחושים, זה כמובן כיף גדול - אבל לא אוכל את הכובע אם אטעה.

3. גלץ Member

נאפולי נגד זלצבורג. נראית כמו הגרלה נוחה אבל לא. מה דעתכם?

4. DRORIKO Member

זה גם מה שדורטמונד חשבו שנה שעברה וציפתה להם הפתעה. נאפולי פיבוריטית, אבל בוא נגיד שהסיכויים של זלצבורג להפתיע יותר גבוהים מהסיכויים של אינטר להפתיע.

5. גלץ Member

גם לדעתי הפתעה אם אינטר תעבור. לנאפולי מתאים לעוף במפגש כזה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

למה זו תהיה הפתעה אם אינטר עוברת את פרנקפורט?

7. טל. Member

לעלות? זו תהיה הפתעה אם פרנקפורט יבקיעו גול.

8. Roma מנהלים

קצוניות לשני הצדדים, לפרנקפורט התקפה אדירה להבקיע גול יש לה סיכוי מעולה, מהצד השני היא בוודאות לא פייבוריטית מובהקת.

הולך להיות משחק מעניין.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פרנקפורט גם יכולה לתת לאינטר רביעייה, אבל אני לא רואה שום סיבה למה היא מגיעה כפייבוריטית נגד אינטר. מאצ׳ אפ צמוד ומעניין, לדעתי הטוב ביותר שיש לשלב הקרוב של הליגה האירופאית להציע.

10. SerieA Il Capitano

זכרונות מרים מגרמניה בליגה האירופאית, עם ההחמצות של פאלאסיו בוולפסבורג.

11. Scouser Member

=

האינטרנט לא שוכח. לאציו בחוץ, יובה בדרך ורומא בסכנה.
    והזלזול הזה בפרנקפורט מגוחך. היא דרסה את שחטאר ואת הבית הקשה שלה באירופית ובהחלט יכולה להדיח את אינטר.

VAR אוהב/ת את זה.
  12. VAR Member

פרנקפורט היא כל מה שאינטר לא. בכושר הנוכחי של איקרדי לא מוגזם לומר ששלושת שחקני ההתקפה הכי טובים בהתמודדות הזאת משחקים כולם בפרנקפורט.

13. DRORIKO Member

עצוב לי לאמר את זה אבל זה מרגיש שהליגה האיטלקית חזרה לשקוע. תראה את הבושות שלאציו עשו נגד סביליה, תראה את הבושות שאתם עשיתם נגד אינדהובן, נאפולי מסיימת מתחת לליברפול ופסז׳ ומוחאים לה כפיים שהיא היתה איתם במאבק כאילו היא דינאמו קייב. אבל למה אני מצביע על אחרים, יובה שהיא 4 רמות מעל הליגה עושה במכנסיים נגד מקום שלישי בספרד, יותר מזה? אז להגיד לך עכשיו שאינטר המטורללת היא זאת שתציל את הכבוד האיטלקי? אני מאד בספק. מקווה שאני טועה.

14. תומר1989 Member

אותה יובה גם עשתה בושות מול אטאלנטה. לא הייתי מסיק מהדברים שאמרת לגבי איכות הליגה בגלל כמה משחקים ספציפים.

אם מיליק היה כובש בתוספת זמן מול אליסון ומעיף את מוליכת הפרימיר ליג אז הדברים שאמרת בטלים בשישים?

itzik.miro ו-EO11 אוהבים את זה.
  15. טל. Member

Scouser

יובה בא לי בשוק. מודה ומתוודה. באותו יום אחרי המשחק מול הספרדים כבר הודתי. לא האמנתי. יובה קבוצה בנויה לתלפיות. סגל עצום וחזק שכל מטרתו היא הגביע עם האוזניים הגדולות הייתי בטוח הם ילעסו ויירקו הצידה את אתלטיקו. יכול להיות שעדיין זה יקרה דרך אגב. סיכויי נמוך אבל בכדורגל אתה לא יכול להיות בטוח מה יקרה עוד דקה.

לאציו יש נסיבות מקלות. בכנות... יש נסיבות מקלות מה לעשות. כשכתבתי את הדברים לא ידעתי שחצי סגל יהיה חסר. כולל כל הכוכבים של הקבוצה.

רומא לא בסכנה יותר ממה שצפויי אחרי משחק אחד בלבד... יש גומלין באופק, ברור שיש סכנה מסויימת. גם אם EDF לא היה מאמן מפגר ורומא לא היתה סופגת את השער המצמק עדיין היא היתה בסכנה. גומלין בחוץ זה תמיד סכנה, ראה ערך יובה לעיל... דבריך לא מחדשים כאן כלום.

אינטר? אני לא יודע אם יש קבוצה אחת בכל הבונדסליגה מלמעלה עד למטה, עם הגנה ברמה של אינטר. ועם מאמן שיודע להעמיד קו הגנה עם סיוע של מרכז שדה - ברמה של אינטר. מה לעשות זו דעתי. תסכים איתי לא תסכים איתי זה כבר משהו אחר... אני טוען שפרנקפורט מעולם לא פגשה השנה הגנה כזו ואני חוזר וטוען שזו תהיה הפתעה אם הם יצליחו להבקיע גול.

forza calcio italiano

uri אוהב/ת את זה.