האיטלקיות במפעלים האירופאים 2018/19:: יובנטוס - אייאקס, נאפולי - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/7/18.

1. טל. Member

לא מבין איך ספורטאי מקצועי נפצע בחימום.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@טל.
    1.

Lupo אוהב/ת את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית הראשונה יובנטוס היו מצויינים, במחצית השניה היו מצויינים רק בהגנה. קאנסלו היה מאוד פעיל אבל חלש בפעולה האחרונה, פיאניץ׳ לא הגיע למשחק הערב ואלגרי יצטרך למצוא פתרון יותר טוב למשחקים בהם מנדזוקיץ׳ לא כשיר.

ברכות גם לרומא. מחר יהיה ערב הרבה יותר קשה.

4. טל. Member

שחם,
    אתה צוחק עכשיו או רציני?

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

צמד - V
    בישול נהדר - V
    משחק טוב גם ב30 מטר מהרחבה, כמה צירופים יפים של הנעת כדור, השתלטות על כדורי גובה וסחיטת פאולים - V

עונה לך על השאלה?

6. DRORIKO Member

אני רואה את המשחק שונה לגמרי ממך. פיאניץ' לטעמי היה הכי טוב על המגרש לצד קייליני. אגב מעבר לניהול המשחק והמסירות החכמות הוא גם נותן עבודה בצד ההגנתי, לדעתי שיפר מאד את הפן הזה אצל אלגרי. הוא לא בולדוג כמו מטוידי אבל עושה את הנדרש בצד הפחות זוהר של המגרש.
    גם לא ממש הרגשתי בחסרונו של מנדז'וקיץ', משחק ההתקפה שלנו היה מספיק שוטף גם בלעדיו. לפחות במחצית הראשונה. קנסלו בדיוק כמו נגד גנואה פתח את המשחק כמו מלוע של תותח אבל נחלש בהמשך, אולי זאת חלוקת כוחות לא נכונה ואולי זה פשוט העומס שיש עליו(לא בדקתי את זה אבל לדעתי הוא שיחק הכי הרבה דקות אצלנו,וזה עוד בנוסף לנבחרת פורטוגל).

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן שזה יהיה יותר קשה. ששת המשחקים האחרונים של האיטלקיות בליגת האלופות:
    רומא 3-0 על צסק"א
    רומא 5-0 על פלזן
    נאפולי 1-0 על ליברפול
    יובנטוס 1-0 על יונייטד
    יובנטוס 3-0 על יאנג בויז
    אינטר 2-1 על איינדהובן

6 מ-6, יחס שערים 15-1.

אני צופה מחר שני הפסדים שיאזנו מעט את הרצף הזה.

8. טל. Member

שחם,

זה שבמהלך אחד דז'קו נגח כדור קשתי עיוור לשטח ריק, ואונדר במקרה או לא במקרה היה בסביבה - ובא ושם גול: אני יודע.

זה שבמהלך אחר אונדר ודז'קו יצאו להתקפה של 2 מול השוער לבד, ודז'קו ניסה למסור ספציפית (לא סתם נגיחה על עיוור לשטח ריק... אלא ניסה מסירה מדוייקת ספציפית עם יעד ספציפי) לאונדר - והראה עד כמה הוא נטול יכולת בכל הקשור ל הזנה של שחקנים אחרים: אני גם יודע.

זה שחוץ משני המקרים הללו, במשחק שלם של 90 דקות, לא אני ולא אתה יכולים לחשוב על עוד תרחיש נוסף ששוה לדבר עליו: שנינו יודעים.

אני שואל שאלה פשוטה:
    האם שחקן כלשהו מסביב לדז'קו - נתן משחק טוב - בזכות דז'קו?

זכור בבקשה את הדרישה שלי - שאליה נענית:
    ואני מצטט:
    ''גם כובש וגם במקביל דומיננטי קבוצתית וגורם לכל שחקני ההתקפה מסביבו לאורך משחק שלם להראות טוב''.

אז נעשה לך הנחה: אני כבר לא מדבר על כל שחקני ההתקפה... תן לי בבקשה שחקן אחד שנראה היום טוב בזכות דז'קו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/18
  9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שאתה צריך להבהיר למה אתה מתכוון ב"גרם לשחקנים שמסביבו להיראות טוב". או לחלופין להסביר איזה פעולות אתה מצפה ממנו לעשות שהוא לא עושה. או לחלופין להסביר למה רומא הגיע למצבים היום כל כך בקלות, ואיך זה למרות דז'קו ולא בעזרתו.

סלח לי אבל המשפט על הבישול שלו הוא דמגוגיה, אז אני אאמץ את הרטוריקה שלך ואציין שאת העובדה שיש לו ברפרטואר ברומא שלל הורדות כדור דומות - שנינו יודעים. "נגיחה על עיוור לשטח ריק"... באמת פעולה כל כך פשוטה וסטנדרטית שכל חלוץ מסוגל לעשות.

10. טל. Member

אני מאמין שכבר במשחק הבא של מרטנס/היגוואין/מנדז'וקיץ'/קוואליירלה תינתן לי ההזדמנות להראות לך על מה אני מדבר כשאני אומר ''חלוץ דומיננטי קבוצתית שגורם לאחרים מסביבו להראות טוב''.

P.S
    אחושרמוטה דמגוג גדול אני. אם לרומא היה חלוץ גדול כמו שאני דמגוג גדול, לרומא כבר היה כוכב מעל הסמל.

11. DRORIKO Member

טל יא אח מה זה חלוץ גדול? זה לא שלוקאקו,אגוארו ומרטנס הופכים שולחנות במועדונים שלהם כדי לעבור אליכם. יש לי הרבה ביקורות על מונצ'י, זה שדז'קו עדיין חלוץ מוביל אצלכם היא לא אחת מהן(וכן גם אני שמתי לב לירידה אצלו)

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

טעות לא לעלות עם שלושה בלמים, טעות לא לעלות עם לאוטארו אבל יותר מהכל, טעות קשה לשחק עם דאמברוסיו.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנצ׳לוטי חזר ל 4-3-3 ובינתיים זו אחת המחציות היותר טובות של נאפולי באירופה. רק שימשיכו ככה.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי קבוצת כדורגל טובה יותר מפאריז, simple as that.

יש את הסכנה הקבועה להיענש מהיכולת האישית של שחקני ההתקפה שלהם, אבל זו קבוצה שחושבת רק התקפה בלי קישור עם הגנה מאוד רכה מאחוריה. מעט יותר ריכוז מצד קאייחון ואינסינייה, ונאפולי צריכים לחשוב איך קוברים את השני וגומרים את המשחק הזה.

וראטי הלך אחורה בקריירה שלו. לדעתי הוא באיחור של שנתיים במעבר לסביבה תחרותית יותר.

Bianconeri ו-yonmu אוהבים את זה.
  15. yonmu Member

ובהתחשב בזה שכמעט בכל עמדה לפסז' יש שחקן עדיף על המקביל שלו בנאפולי - ברור למי הקרדיט שייך.