האיטלקיות במפעלים האירופאים 2018/19:: יובנטוס - אייאקס, נאפולי - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/7/18.

1. DRORIKO Member

מאז רונאלדו הברזילאי אם לדייק

2. DRORIKO Member

מה שכן אם חשובה לו התקדמות מקצועית הוא חייב לעזוב את צרפת, בדיוק כמו שרונאלדו עזב את הולנד

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11
    לגבי ברוזוביץ', אני מתחיל לראות את השיפור שדיברת עליו, ואני חייב להגיד שגם באופי הוא השתפר.
    אני עדיין חושב שהוא זקוק לעוד קשר ברמה גבוהה לידו, כמו שהיה בקרואטיה במונדיאל, כדי שיוכל להתעסק בדברים שוהוא טוב בהם.

בנוגע לוסינו, הוא באמת היה טוב אתמול, אבל אני עדיין חושב שאם לא ישפר את הבעיטות והמסירות שלו הוא לא יצליח באינטר.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי המשחק אתמול, אני דווקא חושב שאינטר הייתה בסדר גמור.
    גם בלי מסי עדיין יש יתרון עצום לברסה על פני אינטר בכל העמדות, למעט צמד הבלמים. עד הגול הראשון ובין הגול הראשון לשני, ברסה לא הצליחה לשחק את המשחק שלה במרבית הדקות והעמידה של אינטר בהגנה הייתה מצויינת. בנוסף, הצלחנו להגיע לשלושה מצבים טובים שבשניים מהם אם היו לנו בועטים טובים יכולנו לכבוש. אני לא מתרגש מההפסד הזה, המטרה שלנו כרגע היא לנצח את פ.ס.ו בבית ולהוציא תיקו בוומבלי כדי שנהיה תלויים רק בעצמנו, אינטר הנוכחית מסוגלת לעשות את זה.

5. Coutinho10 Member

המצ'אפ המעולה זה רק בקישור, ואל תשכח שבסאן פאולו שיחקנו בלי פאביניו ושאקירי, אחרי משחק קשה מול צ'לסי ולפני משחק מול סיטי.
    אני לא מוריד טיפה ממה שנאפולי עשתה לנו באותו משחק, המון זמן לא הרגשתי כזה חוסר אונים גם לא מול סיטי או ריאל בגמר. מצד שני, קלופ זה מאמן שכשהוא מפשל, הוא בדרך כלל מגיע מוכן מאוד לפעם הבאה.

פאביניו אגב לעומת הנדרסון זה שמיים וארץ, הראשון אשכרה מסוגל לשחק תחת לחץ ואתמול היה איש המשחק והשני גמר לנו את המשחק באותו יום. שאקירי עד עכשיו טפו טפו טפו נראה נהדר, היכולת שלו להשתחרר מלחץ ולגמור את היריבות במסירה נהדרת היא מפתיעה, היכולת שלו להשתחל בין קווי ההגנה של היריבה ולקבל את הכדור במקומות מסוכנים היא אפילו יותר מפתיעה.

קיצר צפו לסרט אחר באנפילד, אבל אם יש צדק נאפולי צריכה לעלות מהבית הזה על חשבון קבוצה שהיא כסף על המגרש ושום כדורגל או אופי.

גלץ אוהב/ת את זה.
  6. גלץ Member

הסוד של הקבוצות האיטלקיות לטעמי זה באמונה שלהן (בווינריות), במשמעת הטקטית החזקה ובאינטליגנציית משחק גבוהה.
    לנאפולי סגל פחות איכותי מליברפול ומפריז ולרומא פחות מזה של צ'לסי ואתלטיקו.
    אצל יובה זה כל הכלים האלה פלוס כוכבים בכל עמדה. משתמש כאן ציין שנכון לעכשיו היא הקבוצה הכי חזקה באירופה, אני מסכים.

7. yonmu Member

אמבפה לא אוברייטד, פשוט צריך לחשוב עליו יותר כחלוץ מאשר כקשר התקפי\פליימייקר\מוביל כדור.
    בתפקיד הזה בודדים השחקנים בעולם שעדיפים עליו. רונאלדו בוודאות, אולי בייל כשהוא כשיר, ואולי סלאח ודיבאלה.

למי שמתרגש יותר משחקנים שמתחילים מאחורה יותר וממש הופכים החזקת כדור סתמית למצב מסוכן (מסי, הזארד, ניימאר) - הוא עשוי להיראות כאוברייטד. שמעתי את זה כבר מאנשים אחרים.

@Roma
    רק קוליבאלי. שחקני הקישור של נאפולי נראים טוב כי משתמשים בהם טוב. תן לאנצ'לוטי (\סארי, למי שקשה לו לפרגן לקרלו) את הקישור (או התקציב) של פסז' והוא בונה מזה קישור חזק יותר משל נאפולי. זה גם די פשוט - אם השחקנים של נאפולי היו עדיפים אינדיווידואלית אז פסז' כבר היו קונים אותם. הם קונים באופן קבוע את השחקנים הטובים ביותר בשוק - וראטי, דרקסלר, די מריה, פאסטורה, מוטה - ויוצרים שלם שקטן מסך חלקיו. בנאפולי המצב הפוך לגמרי - לוקחים שחקנים טובים וגורמים להם להראות מעולים.

8. תומר1989 Member

מסכים שהמצ' אפ של השחקנים נוטה בבירור לצד של פ.ס.ז' כמעט בכל עמדה.

רק אציין שאין קבוצה בעולם שאלאן וקוליבאלי לא שווים מקום ב11 אצלה. זה שהם לא משחקים עדיין במועדון טופ זה בגלל שדה לורנטיס הוא לא מונצ'י. הוא חתיכת עקשן

9. סיונרה Member

אנצ'לוטי כבר קיבל את התקציב של פסז', לא זכור לי שהוא בנה איזה קישור מפלצתי.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

*וראטי בשום שלב בקריירה לא התקרב לרמה של האמסיק (אולי רק עכשיו כשהאמסיק עם רגל וחצי בסין).
    *אלאן זה מה שראביו חולם להיות כשיהיה גדול.
    *פביאן זה בדיוק הפרופייל שפסז' תנסה להנחית בעתיד עם הצעה אסטרונומית, רק שהוא לא ירק לכיוון שלהם במקרה של הצעה דומה מהספרדיות.
    *מרביעית ההגנה של פסז', רק מארקיניוס מתקרב (כן, רק מתקרב) להרכב של נאפולי (כאשר כולם בריאים כמובן).

זה מצב נהדר ביחס לפערי התקציבים של שני המועדונים.

Gianzola, אלעד ו-Roma אוהבים את זה.
  11. yonmu Member

בנאפולי ובפסז' בהתאמה - כן. מחוץ למועדונים האלה - לא.
    גם ברמת הנבחרות רואים את זה. פסז' הביאה שחקנים במחירים של שחקני על והם נראים כמו שחקנים נחמדים, נאפולי הביאה שחקנים במחירים של שחקנים נחמדים והם נראים כמו שחקני על. האם זו רק טביעת עין של מי שבחר אותם בחלון ההעברות? לדעתי ממש לא, אלא התפקוד שלהם כחלק מקבוצה גדולה. גם ברמת הנבחרות זה בולט.

מילאן מול בטיס:
    ריינה: קלבריה-רומניולי-זפאטה-לקסלט: בקאיוקו-ביגליה-ג'אק: קסטיחו-היגוואין-בוריני.
    הזדמנות נהדרת לקסטיחו להוכיח שהוא שווה מקום בהרכב ולתת לג'אק והקאן לריב על העמדה בקישור (עד שפאקטה יגיע).
    גם בקאיוקו מקבל כאן הזדמנות. במעט הדקות בדרבי הוא בלט לטובה בעוד קסייה הוכיח שוב ושוב שאסור לו לגעת בכדור יותר מפעמיים רצוף.

12. VAR Member

אז תנו לי להבין, המרנו את בונוצ׳י בקלדארה בשביל לראות אותו על הספסל ואת זפאטה בהרכב אפילו בליגה האירופית?

אלוהים אדירים מתי יגיע למועדון הזה כבר מישהו שיודע לנהל קבוצת כדורגל?

13. תומר1989 Member

כאילו זפאטה לא מסוגל לסיים משחק בלי שנקבל גול באשמתו

yonmu אוהב/ת את זה.
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי האשמה צריכה להתחלק שווה בשווה בינו לרומאניולי וריינה. בכל אופן מחצית מאוד חלשה, כל כך הרבה איבודי כדור שטותיים, וגם כשכבר לא מאבדים שום דבר לא עובד ולא מצליח.

15. yonmu Member

הסיפור עם קלדארה נורא מוזר. יש ניחושים עיתונאיים בנושא?

זפאטה לא אמור לפתוח בשום מצב. עדיף לנסות איזה בלם נוער במקומו. אין שום סיבה שהוא יישאר בסגל.
    כמו כן ובאמת מבאס אותי להגיד את זה, אבל אי אפשר לפתוח עם ג'אק. עדיף לאלתר עם הקאן או לקסלט בהרכב בינתיים. דווקא מהספסל אני מאמין שהוא יכול לבוא לידי ביטוי בצורה טובה יותר, במצב שאנחנו כן שולטים אבל לא הופכים את השליטה למצבים.