האיטלקיות במפעלים האירופאים 2018/19:: יובנטוס - אייאקס, נאפולי - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/7/18.

1. VAR Member

@yonmu אין פה יותר מידי מה לנחש. גאטוסו לא מחזיק ממנו בשיט. "לא מוכן למערך של 2 בלמים" זה תירוץ שהיה מתקבל אם המשחק היום היה מעניין לו קצת יותר מאשר תבצה הימנית. זה היה מתקבל אם דונארומה שהוא אולי השוער הכי גרוע בסריה A נכון להיום לא היה ממשיך בהרכב (הוא כן מוכן לאיזשהו מערך?). זו ה-הזדמנות להכניס אותו קצת לעניינים, אבל למה כשאפשר לקבל עוד מופע מכריסטיאן ספאטה, כאילו לא הספיקו לנו כאלה ב5 השנים האחרונות.

וזה מחדל אדיר. אם לא בזין של רינו לאמן שחקנים צעירים אז או שיחליפו את רינו או שלא יביאו שחקנים צעירים. החצי היריון הזה שהמועדון נמצא בו כבר זיליון שנים מטריף את השכל. מאמנים הוחלפו כמו גרביים, שחקנים הוחלפו כמו גרביים, אפילו מנהלים מקצועיים כבר מתחילים להתחלף אחת לשנה, וממשיכים ליפול לאותן הטעויות פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם והייתי ממשיך עוד הרבה אם היה לי כוח. זה לא להאמין כמה רקוב המועדון הזה.

2. yonmu Member

אז זהו, שאם הסיפור היה שגאטוסו לא מחזיק ממנו לא נראה לי שהיה אכפת לגאטוסו לתת לו כמה דקות פה ושם. זה נראה מדי קיצוני כדי להיות רק 'לא מחזיק ממנו'. הייתי מהמר על סכסוך או חוסר מחוייבות מצד קלדארה, אולי אפילו משהו שהתחיל כבר במעבר שלו אלינו שהוא כנראה לא היה מאוד מעוניין בו (וכנראה נדחק אליו מצד יובנטוס).

כמות השחקנים שלא אמורים להיות בסגל שלנו מדהימה. אין לי מושג מי החליט לנסות להביא לפה את בקאיוקו (בעלות שכר לא זניחה בכלל), והוא רק דוגמא אחת לשומן העודף בסגל המאוד גדול ומאוד לא איכותי שלנו, וזו תופעה שנמשכת שנים.
    אבל לשחקנים בינוניים ומטה כבר התרגלתי. הבעיה היום - בהמשך ישיר מיום ראשון - היא גישה מחורבנת לחלוטין. שחקנים מקבלים הזדמנות בהרכב ולא נראים כאילו הם מתים להוכיח שהם שווים משהו, שחקנים שנראו רע ביום ראשון לא מנסים לכפר על זה אלא ממשיכים בגישה הסתמית, וככלל הקבוצה לא נראית כאילו היא באה להילחם. כאן החשש שלי הוא שהשחקנים וגאטוסו מאבדים קשר, ולזה כבר אין פתרון. אני לא זוכר משחק אחד העונה שבו הקבוצה ניסתה לשחק כדורגל במשך 90 דקות. היום זה התחיל באמצע המחצית השנייה, ביום ראשון זה אולי היה אמור להתחיל אחרי השער של איקרדי. אולי קונטה זה באמת הפתרון היחיד.

נקודות האור היום הם קוטרונה, קסטאיחו וקלבריה. באופן אירוני שלושה שחקנים שלא אמורים לפתוח בהרכב בסגל מלא...

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מילאן הייתה מתחילה את המשחק כפי שסיימה אותו, אז גם לא הקורה וגם לא השופט לא היו עוזרים לבטיס.
    מקווה שלאציו יצליחו להוציא משהו במרסיי.

4. גלץ Member

חשוב פי כמה בגלל שמארסיי-לאציו מסתמן כמו משחק ישיר על המקום השני כי זה נראה בינתיים שפרנקפורט בורחת לכל הבית הזה.

עריכה: 1:0 לאציו. ניצחון שם וצריך לקרות משהו פלאי כדי שהתכולים לא יעלו לשלב הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/18
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה מצוינת של לאציו, אבל במקום לרדת באיזה 4-0 הם את כל המצבים הטובים שלהם החמיצו. ולכו תדעו איך תתפתח המחצית השניה.

6. SerieA Il Capitano

אימובילה גדול מהחיים.

7. תומר1989 Member

כל הכבוד ללאציו. נתנו משחק יפה מאוד

uri אוהב/ת את זה.
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק נהדר של לאציו. עכשיו הם באמת יצטרכו להיות שלומפרים בכדי לאבד את העליה למרסיי (גם אם לצרפתים תקציב הרבה יותר גדול).

9. תומר1989 Member

התבלבלת עם הצרפתיה. איזה תקציב הרבה יותר גדול יש למארסיי?

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז שנרכשה על ידי אמריקאי לפני שנתיים, מארסיי הוציאה על רכש יותר מרומא ונאפולי ביחד, שלא לדבר על לאציו, ומשלמת משכורות יותר מרומא ונאפולי, שלא לדבר על לאציו.

11. תומר1989 Member

נראה לי קצת תמוה. גם אם רכש אותם אמריקאי עשיר במידה והיו מוציאים כמו שאתה אומר היו מסתבכים עם הפייר פליי.

יש לך את זה מגובה במספרים?

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מתכוון לעשות את העבודה בשבילך. תכנס ל transfermarkt ותבדוק בכמה רומא, נאפולי, לאציו ומארסיי רוכשות שחקנים באותה תקופה מול בכמה הן מוכרות. תכתוב אחר כך בגוגל כמה מרוויחים שחקנים במרסיי (תראה שלא מעט מרוויחים בין 4 ל 6 מיליון לעונה) ותשווה מול כמה מרוויחים שחקנים ברומא, נאפולי ולאציו, שזה באותו גוגל לא קשה למצוא.

13. תומר1989 Member

ברוב הליגות השכר מפורסם כברוטו. מילינקוביץ סאביץ' ואימובילה עולים ללאציו גם 6 מיליון כל אחד אבל הגזאטה מפרסם שהם מרוויחים 3 נטו.

כשאני רואה את ההרכב של מארסיי אני לא רואה שמות גדולים חוץ מפייט בגלל זה היה נראה לי קצת מוזרה הטענה. אבל נזרום :)

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Roma מנהלים

לואיס גוסטבו, קווין סטרוטמן, סטיב מנדנדה, פלוריאן תובאן, דימיטרי פאייה ואדיל ראמי בגזרת ה"שמות גדולים".
    צאלטה קאר, מקסים לופז ומורגן סנסון(קצת יותר מבוגר) עוד שחקנים שיגיעו לשם.
    וכמובן לא הזכרתי סתם שחקנים טובים כמו מיטרוגלו, אבדנור, אוקמפוס ו-ולאר ז'רמן.

15. תומר1989 Member

נו ובלאציו משחקים יניב קטן וארון שוינפלד?
    בעולם שלואיז גוסטבו ואדיל ראמי "הם שמות גדולים" אז מילנוביץ סאביץ ואימובילה זה מסי ורונאלדו. אם מיטרוגלו היה החלוץ הבכיר של לאציו היינו צוחקים על לוטיטו שנה שלמה.

זה לא שלמארסיי "תקציב הרבה יותר גדול" כאילו שאנחנו מדברים על מאצ' אפ בין דורטמונד ואטאלנטה.

מועדונים בסדר גודל זהה פחות או יותר

DRORIKO אוהב/ת את זה.