האיטלקיות במפעלים האירופאים 2019/20:: אינטר בגמר אירופה ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏19/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bayern Straße nach sechs

Real Madrid transfer news: 'There are players who don't get sold' - Perez laments failed chases for Lewandowski and Pogba | Goal.com
    ציטוט של פרז בכבודו ובעצמו.

EO11 אוהב/ת את זה.
  2. סיונרה Member

רציתי לחשוב בעבר שבאיירן פשוט לא רצתה למכור את לבנדובסקי, אבל היום אני די בטוח שריאל לא ממש ניסתה. לא יודע אם היו מצליחים אם היו מנסים, זה הרבה פעמים תלוי בכמה השחקן דושבג וכמה רחוק הוא מוכן ללכת כדי לקבל שחרור.

3. טל. Member

פעם היינו קוראים לזה "דושבג".
    היום זה די סטנדרט... אז כבר אי אפשר לקרוא להם ככה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. סיונרה Member

יש מספיק דרכים שונות להתנהל. עובדה שעדיין יש שחקנים כמו מחרז שמתים לעוף מהמועדון אבל עולים על המגרש כאילו הם מקבלים כסף עבור זה וכאילו יש להם חוזה, עד שהקבוצה שלהם מקבלת הצעה שתשאיר את כולם מרוצים.

5. תומר1989 Member

באירן מועדון לא פחות גדול מריאל וברצלונה. לשחקן אין סיבה לעשות "דושבג" כדי לעשות מעבר שכזה.

אני בגדול מסכים שסביר מאוד שלאוטארו ירצה ואף ידחוף למעבר מאינטר לבארסה. אבל אני מניח שהסינים יהיו מוכנים לשמוע רק עבור הסכום שיספק אותם (3 ספרות זה בטוח)

6. cazzo Il Capocuoco

אף פעם לא חיבבתי את אטאלנטה, זו לא אודינזה של די נטאלה ולא פיורנטינה של בטיסטוטה: גם בתקופות היפות יותר של מילאן זו הייתה קבוצה מעצבנת שהיה קשה לעיתים לנצח, השכנים ממזרח שאנחנו לא אוהבים. אבל אי אפשר שלא להסיר את הכובע בפני גספריני, בלי ספאטה, בלי איליצ'יץ', בלי טולוי, הוא הצליח להביא את המועדון הזה להישג הכי גדול שלו אי פעם באירופה (אטאלנטה כבר הייתה ברבע הגמר של גביע אופ"א ובחצי גמר גביע למחזיקות גביע), הפעם לא הייתה דורטמונד מנוסה או חוסר מזל בפנדלים מול קופנהאגן, הפעם אחרי שלושה משחקים ראשונים הקבוצה הזאת הצליחה נגד כל הסיכוים לחזור ולהפתיע. נס ספורטיבי...

7. VAR Member

זמן בשבילי להתוודות ולאכול את הכובע לגבי גאספריני, מאמן שלא הערכתי בעבר בגלל הכישלון באינטר. תמיד מעלה קבוצה עם דרך שרוצה לנצח גם נגד קבוצות עם תקציב משולש ויותר מזה, גם בחוץ, בלי שום תירוצים וסיפורים על שחקנים שחסרים. לפעמים זה מצליח ולפעמים זה נכשל בגלל שזו עדיין קבוצה עם משאבים מוגבלים, אבל הוא מבין איך עובד כדורגל מודרני. כל מה שאני מצפה לו ממאמן. הלוואי שיקבל עוד צ'אנס בקבוצה גדולה, רצוי אחת שאני אוהד...

golding, itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

מסכים עם כל מה שאתה אומר, אבל לגבי אינטר הוא אימן שם 5 משחקים, איך זה כשלון?

9. VAR Member

הרגיש כאילו הוא לא מסוגל להתמודד עם הלחץ שם. אבל בין אם זה נכון ובין אם לא, יש אנשים שמגיעה להם הזדמנות שניה והוא לגמרי אחד מהם.

10. טל. Member

רומא הציעו לו הזדמנות שנייה. וזה כבר הונח לו על השולחן... רק תחתום.

99 אחוז שגם מילאן גיששו.

הוא לא רצה.

11. DRORIKO Member

אני יכול להבין אותו. הוא נמצא במקום שטוב לו בו, הוא נמצא בקבוצה שמשחקת בליגת האלופות, להבדיל מרומא ומילאן. אז בשביל מה לעבור אליהן? בשביל להגיד שהוא במועדון כביכול גדול יותר? מבלי להשתחצן אבל אם היה מקבל הצעה מיובה הוא היה מתחיל לחשוב פעמיים.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתתי לזה זמן לשקוע, אבל זה לא שוקע. אז רק תודה לך אטאלנטה ותודה לך גאספריני על הרגשות והשמחות שהענקתם לי היום!

Bianconeri ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

במקרה שלנו גספריני זה עוד מאמן איטלקי שעושה חיל, במקרה שלך זה ממש לראות את הילד שלך גודל ומסיים אוניברסיטה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסיים אוניברסיטה... אם כבר אז להתחתן עם שחקני פיורנטינה.

15. DRORIKO Member

מצב נושא:
הנושא נעול.