האיטלקיות במפעלים האירופאים 2021/22:: רומא חוגגת קונפרנס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏26/8/21.

1. DRORIKO Member

אה כן ואטאלנטה קבוצה הרבה יותר טובה מלידס.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הסגל (לא ההרכב, הסגל) של אטאלנטה משתכר כמו רונאלדו אחד. בכל שנה הם מוכרים את הכוכבים הגדולים שלהם לקבוצות הצמרת. בקושי מוציאים על רכש. ועדיין מסיימים עם מקום בליגת האלופות 3 שנים ברציפות. שנתיים ברציפות (כשהם משתתפים במפעל לראשונה בתולדותיהם) הם עולים לשלב הנוק אאוט של הטורניר. אבל הפסד אחד באולד טראפורד וגאספריני סתם בלון מנופח. נכון.

*אם יש סיבה שגאספריני לא יכול להצליח במועדון גדול זה בטח לא סגנון המשחק (כאילו קיים סגנון שמתאים לקבוצת טופ וסגנון שלא...) אלא האישיות שלו - הוא איש לא נעים והוא חייב להרגיש שהוא מספר 1 במועדון ואף שחקן לא חשוב יותר ממנו. סביר מאוד שכוכבים אפילו קטנים יותר מרונאלדו והוא לא היו מסתדרים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/21
    VAR, itzik.miro ו-Gianzola01 אוהבים את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא בלון מנופח(שוב מדבר על הדעה שלי) - אבל הוא גם לא גאון הדור והמאמן הכי טוב בעולם אי פעם.
    הוא אובראצ'יבר מדהים שעשה דבר מדהים בקבוצה דלת תקציב שמתנהלת(גם בלי קשר אליו) בצורה מדהימה.

הדעה שלי עליו איננה קשורה למשחק אתמול כלל.

דיברנו על זה בדיון ההוא. התאמה למועדון תלויה בהרבה דברים. לא הייתי לוקח את אלגרי לאטאלנטה, ולא הייתי לוקח את גאספ ליובה.
    יכול ניהול חדר ההלבשה שלו מאוד מאוד בעייתית, בטח במקום שיהיו בו רונאלדואים.

itzik.miro ו-uri אוהבים את זה.
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נוטה להסכים איתך, אבל קשה לי להיות החלטי כשהוא לא התנסה אף פעם בקבוצה מהטופ. אינטר שהוא קיבל הייתה קבוצה זוועתית מבחינת הסגל וכלכלית בוודאי לא הייתה בטופ, אפילו את פלאסיו לא הביאו לו.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Rui Patricio
    Reynolds, Kumbulla, Ibanez, Calafiori
    Darboe, Diawara
    Perez, Villar, El Shaarawy
    Mayoral

חבל שיבאנייז פותח (סמולינג עם מתיחה בשריר).

6. itzik.miro Member

לאציו נגד הסניף "האיטלקי" בצרפת

לירולה, מיליק, אונדר ופאו לופז

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

7. Zakutaroma Member

עכשיו מבינים למה מוריניו לא משלב את שחקני הספסל, באמת הופעה מחפירה של כולם,
    בעיקר קומבולה וקאליפיורי.
    בעייני הוא לא היה צריך להכניס אפילו שחקני הרכב ראשון ולסכן אותם אלא לתת להם לנוח ולהילחם על נקודות בליגה.
    משחק קשה במקום רחוק אבל איזה פירוק אלוהים

8. תומר1989 Member

באתי לרשום "מה משותף לרומא וביתר "
    אבל אז בלודו הבקיעה את השישי

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחלק מהמקרים יתכן ומדובר בביטחון\תחושת שייכות לקבוצה בלבד. קומבולה למשל נעל בכיס שלו את לבנדובסקי רק לפני כמה ימים.

בכל מקרה, את התבוסה קיבלנו עם שחקני ההרכב על המגרש. אף אחד לא רצה לשחק שם היום.

10. טל. Member

כשנכנסו השחקנים הבכירים כביכול - התבוסה רק החריפה.

ומעניין לעניין באותו עניין: את מחטיאן הייתי משאיר שמה. על קרחון צף כמו שפעם היו מספרים שעושים לאסקימוסים זקנים וגמורים שכבר אין מה לעשות איתם.

הייתי משאיר אותו על קרחון כזה ומנופף לו לשלום.

---------------------------
    כל אדם אופטימי יודע היטב שמאמן טוב יידע לתמרן ולנצל את המצב כדי להחדיר מוטיבציה בשחקנים לקראת המשחק הבא.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  11. Zakutaroma Member

בסדר שמע גם אולסן שוער ענק בשבדיה....
    פחות מתייחס למה שקורה בנבחרות, מסכים לגבי תחושת שייכות למרות שכולם כבר מעל שנה במועדון.
    לקבל 6 אפילו שלא רצו להיות שם זה משפיל. אין מילה אחרת, וצריך לעשות בדק בית רציני, בייחוד לאור העבודה שכשנפסיד לנאפולי ביום ראשון זה כבר יהיה שלושה הפסדים רצופים

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל שיש לכם מאמן שידוע בשל כישוריו הבין-אישיים ויכולתו לאחד סביבו את אנשיו אחרי תוצאות קשות. הייתם בבעיה גדולה אם בקודקוד היה עומד אדם שנוטה לזרוק את שחקניו מתחת לאוטובוס כשהעניינים מתחרבנים, מלכלך עליהם בתקשורת וקובר אותם לנצח בגלל הופעה רעה אחת.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

יש גם קשר משפחתי. פטריק ברג שהשתתף בחגיגת השערים פה הוא הבן של אוריאן ברג ששיחק באותם משחקים מול בית"ר. דודו של פטריק, רונאר כבש שלושער בטדי.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  14. SerieA Il Capitano

זה כבר התחיל. כאן מוריניו מסביר ואומר לתקשורת שלא ישאלו אותו למה כל הזמן אותם שחקנים משחקים -

Mourinho: "Una cosa è la nostra squadra con 12-13 giocatori. Un'altra cosa sono gli altri. E così anche voi non mi chiederete più perché giocano sempre gli stessi. La nostra squadra principale sta giocando bene e meritava più punti in campionato"

15. טל. Member

מה מוריניו אומר זה פחות מעניין. מה גם שכולנו פה הרי כבר מלאים ממאמנים שמצהירים דבר ועושים את היפוכו. מסיבות מובנות דרך אגב.

מה שכן מעניין זה מה מוריניו מתכוון לעשות. והאם ילמד מאלגרי למשל. וימצא מערך שמתכתב עם הבעיות שיש לו בסגל. וברזולוציה יותר גבוהה: יימצא גם חלק אחד ספציפי במערך שלו - שמסוגל לסחוב את כל הקבוצה על הגב וליטרלי לחלץ אותה מהבור.

אם עדיין נמשיך במה שהיה עד עכשיו, וכבר כתבתי זאת פעמים רבות: אני לא צופה כלום חוץ מכשלונות שונים ומשונים במרבית הפרמטרים והתחרויות.