האם אתם חכמים? או שלא...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏24/12/03.

1. Rossoneri Member

אני לא יודע איך בדיוק להסביר לך, אבל אני הילד הכי טיפש בעולם, אבל טיפש בהגדרה של שטותניק, ואפילו במבחנים אם אני בכלל בא אז אני מוציא 40 30 לפעמים 60. יש לי אופי של טיפש, כי אני מצחיק חח נו מה לעשות, בכתה י' רצו להעיף אותי מביתספר, עכשיו אני ביב' אין לי תעודת בגרות מלאה כרגע (פרשתי מהמוגבר) אני בקושי בא לביתספר, ומתחילת שנה לא הייתי יום אחד עם תיק או אפילו מחברת. בגרות בלשון בכתה י' נגיד, הגישו אותי על 53 וקיבלתי בבגרות 55 הציון הסופי היה 54, נכשלתי. אבל זה כל העניין, שאם תביא לי חידה, אני יפתור אותה, בלי לראות בעיניים, וזה כל ההבדל בין ידע לחכמה.

אבל זה לא אומר שאני מטומטם... ע"ע 134\138.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מן הסתם תמיד אחרי מבחנים כאלה יש את אלה שלא היו כל כך טובים ואז הם חייבים להמציא דברים.

ראיתי המון שקיבלו 100 וכו.. שזה הממוצע אבל מצד שני לפי מה שהיה באולפן[עם השרירנים..] זה לא נראה כל כך הגיוני שיהיה לשרירנים ממוצע אייקיו של 108...

3. Reyes Member

יא אללה. זו הייתה התוכנית הכי נצפית עד כה ב-2003. 31 אחוז רייטינג!
    1,550,000 אנשים בזמן השיא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולא בכדי. בתוכנית הזו באמת גרמה לצופיה לחשוב שהם חכמים. תסלחו לי אבל הממוצע ממה שאני ביררתי היה סביב ה- 120 וזה לא יכול להיות. או שאנשים משקרים (מה שפחות הגיוני) או שהמבחן הזה לא משקף, וזו לדעתי התשובה הנכונה. מבחן איי קיו לוקח בין 3 ל- 5 שעות ואין פרסומות באמצע, ואת זה אני אומר כי עשיתי שניים. המבחנים שלצערי באמת מראים את הרמה (לפחות של התלמידים) הם מבחני המיצ"ב שממקמים אותנו אי שם בסביבות המקום ה- 30 בכל מיני מקצועות חשובים כמו מתמטיקה ומדע. מה עושים בשביל רייטינג? משכנעים אנשים שהם כן חכמים ועבדה שזה עבד, במיוחד למפרסם שאת הפרסומת שלו ראו אתמול מיליון וחצי איש.

5. שגיא Guest

על מה התלונות?
    התוכנית הזו הייתה מאוד נחמדה ומשעשעת...
    אני, אגב, הוצאתי 132. בכל אופן, התוכנית הזאת מן הסתם משכה הרבה צופים, והכי נחמד היה לראות שהמורים היו במקום הלפני אחרון, פשוט תענוג, היום כל המורות סבלו מאיתנו בגלל זה. חוץ מזה, הדוגמניות לא ממש הצליחו לשבור את הסטיגמות, ואף ראינו טעות של אחת מהן בשידור חי.

אגב, לא יודע אם שמעתם, אבל בחדשות אמרו שחברי הכנסת שהשתתפו בתוכנית, העתיקו אחת מהשני. אחד משני המובילים מבין קבוצת הח"כים הודה בכך, השני הכחיש וטען שהוא לפחות השיג את ציונו ביושר.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בו נדייק: חברי הכנסת העתיקו במבחן. בעיקרון תקראו את הכתבה זה לא ארוך אבל הרעיון המרכזי הוא שהח"כ שזכה במקום הראשון בח"כים חייפ כץ הודה שהעתיק כי הוא וחבריו שהעתיקו רצו להוכיח לאומה בשידור שגם הם חכמים.
    אפרים סנה שהיה מקום ראשון יחד איתו היה היחיד שהכחיש... לא יאמן איפה אנחנו חיים!!!!

7. ג'רי בית הלוי Member

במדינה שבה כל שביתה גוררת אחריה לילה מורט עצבים של דיונים מרגיזים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

8. Rossoneri Member

6 שעות ליתר דיוק חח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכל מי פה שאמר לא הגיוני שהחברים והסביבה שלו הוציאו כולם מעל לממוצע- זה מאוד הגיוני, כי איך שעושים את המבחחנים האלה, זה הרמה השכלית שלך בשהוואה לגיל של מישהו. נגיד הרמה השכלית שהם השוו שם זה של מישהו בן 30, אז בגלל שכולם כאן ובסביבה שלכם בני פחות מ20, כך הם יכלו לקבל את התוצאות הכי גבוהות עם יותר טעויות.