האם ניפרד מהשנים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏6/10/02.

1. יוגב אסולין Guest

עכשיו אחריא שהעונה קצת התחילה.. אנחנו רואים את מכבי פ"ת וראשון לציון שתיה קבוצותש בעני רוב האנשים ניראות כ"מיותרות" ביותר בליגת העל... נמצאות במצב לא ממש טוב.

ראשון לציון כרגע מעל לקו האדום.. אבל ראשון בכל השנים האחרונות היתה לה פתיחת עונה יחסית טובה דבר ששמר אותה למשך העונה ולא גרם לה להיותב משך זמן רב בקרבותתחתית.. השנה היא פתחה תעונה לא בצורה הכי מוצלחת ועוד מחכים לה משחקים נגד כל הקבוצות הגדולות... מה שאומר שהיא צתפויה להסתבך בתחתית...

קבוצה נוספת היא מכבי פ"ת... יש לה נקודה ליגה אחת... שגם היא רק במחזור הזה (מזל טוב!)... היא ניראת לא טוב השחקנים משחקים בלי חשק.. אין קהל שיהליב ואין נשמה לקבוצה... פשוט קבוצה אפורה במלוא מובן המילה... וגם היא ניראת כמי שתירד..

דווקא האחורנה נכון לכרגע הפועל כ"ס אני מניח שיש לה סגל טוב ויש לה רצון של ממש לתקוע יתד מחדש בליגה הבכירה...

2. ג'רי בית הלוי Member

למרות שאלה שתי הקבוצות המיותרות לדעתי בליגה, הם לא ירדו
    מכבי פ"ת פתחה את העונה הקודמת בצורה עף יותר גרועה, ובסוף היא סיימה במקום השביעי אם אני לא טועה. היא אמנם קבוצה מגעילה עם יו"ר מפגר, שלושה אוהדים ושחקנים מגעיליםל אבל היא לא תרד

ראשון היא הקבוצה מבין השתיים שיש לה יותר סיכוי לרדת, אבל לפי דעתי גם היא לא תרד. יש לה סגל שעל הנייר נראה טוב מאוד, וקשה להאמין שהיא תסיין במקום אחר חוץ מהתשיעי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. ראול המלך Member

לדעתי כפר סבא תרד אך יחד איתה יש מספר קבוצות אפשריות או ראשון או בני יהודה או אשדוד

4. יוגב אסולין Guest

הבעיה שלה קבוצותה אלה בניגוד לשנים קודמות. זה שהשנה אין שום יורדת ודאית יש 4-5 קובצות שהם נמצאות באותו מצב עם סגלים די מאוזנים.. וכל אחת יכולה לרדת... אם בראשון ופ"ת יסמכו על הסטיסטיקה שלהם משנים קודמות הם ירדו הרבה לפני שהליגה תיגמר....

5. FrOzA MaCcAbI Member

קבוצה אחת מהשניים (ראישון ופתח תקווה) לפי דעתי לא תירד כי אתם לא שככתם שכפר סבא באותה ליגה???????

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים בקשר לראשון שלדעתי תירד.
    היורדת אחריה אני חושב שזאת היה בני יהודה.................

7. Saviola 7 Member

ראשון השנה ניראים מאוד חלשים יותר משנה שעברה ואני חושב שהיא תרד.
    יחד איתה תהיה בני יהודה או כפ"ס, אני לא חושב שמכבי פ"ת תרד.