האם תקבלו חזרה את שבצ'נקו? גרסת קיץ 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י MILANNN, ‏17/6/07.

1. ACBenb Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx סיכמת את כל הסאגה במשפט אחד

2. AC Milan lover Member

לפני כמה ימים שמעתי שברלסקוני רוצה את שיבא, והיו כמה מהשחקנים היו מתנגדים, ואני עם השחקנים האלו כי שיבא עזב את מילאן ששחק בה 7 שנים, והיה הכוכב שלה , אני לא אומר עליו שהוא בוגד ,אלא שהוא עושה מה שאשתו רוצה, ואם ההנהלה מביאה אותו תהיה הנהלה לא יודעת כלום , שחקן שבשנה הכי קשה למילאן עוזב את מילאן כי אשתו רוצה את זה .

3. MILANNN Member

מאיפה אתה יודע מה השחקנים אמרו זה רק שטויות של העיתוניים מלדיני בחיים לא היה אומר דבר כזה

4. ACBenb Member

סילביו ברלוסקוני באמצע ינואר: שבה הוא הכלבלב של אשתו, הוא עושה מה שהיא אומרת לו. אצלי בבית אני הגבר קובע מה עושים ומה לא עושים.

סילביו ברלוסקוני באמצע יוני: אני רוצה ששבה יחזור אל מילאן, כאן זה הבית שלו. 80 אחוז שהוא יחזור אלינו.

כמה דברים יכולים לקרות בחצי שנה...

5. Andrea21 Member

לא רוצה את שבה חזרה,אני זוכר שכמעט בכיתי שהוא הודיע שהוא עוזב לצ'לסי,זה היה השחקן שהכי הערצתי בעולם.

6. FarjuN123 Member

מזתומרת כמעט בכיתי!? אני בכלל לא אוהד מילאן ובכיתי..
    אין מה לעשות, בשבילי שבצ'נקו זה מילאן ואין שום אפשרות אחרת, אני עד עכשיו לא מצליח לתפוס את זה שהוא עזב..אתה רואה משחקים של מילאן ואתה מרגיש שמשהו חסר, המשהו הזה זה שבצ'נקו.
    אבל אני לא ירצה לראות אותו חוזר, למרות שכואב לי לראות את מה שנהיה ממנו באנגליה, הוא בגד במילאן ובאוהדים שהעריצו אותו ועשו ממנו מלך..פשוט בושה מה שכסף גורם לבנאדם לעשות.

7. -=VodkA=- Member

בואנה עשיתם ממנו לואיס פיגו לא פחות ולא יותר..

אחרי כל מה ששבצ'נקו עשה למילאן פתאום ככה מדברים עליו מילא הייתי מבין הוא היה עובר לאינטר או לקבוצה אחרת מהסרייה ואז היה משתתף במשחקים נגד מילאן ועושה להם רע...

אבל הוא לא שיחק משחק אחד נגד מילאן

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר הוא משחק בקבוצה יותר גדולה מצ'לסי לפחות מבחינת הסטוריה והקבוצה כל עונה משחקת על האליפות ועל אליפות אירופה, והיתה לו משכורת ממש טובה ואוהדים שכל כך אוהבים אותו אין סיבה שהוא יעזוב, אבל כנראה הכסף של אברמוביץ' עשה את שלו.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא קשור, עצם העזיבה שלו בשביל כסף גורמת לכולם לשנוא אותו.
    אם הוא היה עובר לאינטר אז זה היה עוד יותר גרוע.

דרך אגב, בכיתם כשהוא עבר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אולי דמעות ממשיות לא היו אבל עצב בהחלט היה. שבצ'נקו תרם המון למילאן ואפשר להגיד שהיה סוג של סמל במועדון.

11. Andrea21 Member

אני בן אדם שלא בוכה בדרך כלל,קשה מאוד להוציא ממני דמעה,אבל ששבה הודיע על העזיבה,היו לי דמעות בעיניים,כל כך אהבתי תשחקן הזה!

12. AC Milan lover Member

גם הכסף של אברמוביץ' , וגם ההחלטה של אישתו , כמו שאמר ברלסקוי בינואר כלבלב של אישתו עושה מה שאישתו רוצה .

13. -=VodkA=- Member

מה הקשר כלבלב של אשתו מה אתה חושב להיות שחקן כדורגל זה רק להרוויח בוחטות של כסף ולזיין כל היום? מה עם המשפחה? יש לו אישה יש לו ילדים מה הוא לא צריך להתחשב בהם??

אז אשתו רצה לעבור ללונדון אולי יותר קל לה שם ולמשחפה בגלל אברמוביץ'...אתם עושים את הכדורגל משעמם אז כל שחקן ששיחק במילאן עכשיו אסור לו לעבור לשום קבוצה? כל שחקן שיעבור יחשב כבוגד?

אם הוא עבר בגלל הכסף וברלוסקוני אמר עליו שהוא הכלבלב של אשתו (שאני בטוח שהוא לא אמר דבר כזה) אז למה ברלוסקוני שהוא לא פחות עני מאברומוביץ' לא השווה את המשכורות שלו למשכורת בצ'לסי? הרי זה שחקן חשוב מאוד אז הנה הסיבה שהוא לא עבר בגלל הכסף

14. FarjuN123 Member

אתה משווה את שבה לסתם עוד שחקן שהיה במילאן?
    כאילו..אני לא יודע אפילו איך להגיב למה שאמרת עכשיו..מזתומרת עם כל שחקן שיעזוב ייחשב לבוגד, אתה לא יכול להשוות בכלל בין שבה לשחקנים אחרים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/07
  15. ACBenb Member

אז אתה באמת חושב שהבוגד עבר בגלל אשתו והמשפחה שלו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

לא כל שחקן, אבל שחקן שהוא סמל כמו שבצ'נקו, שחקן שהיה קפטן ואליל האוהדים לא יעבור. אם בונרה או אוליביירה יעזבו זה לא יהיה כמו ששבה עזב.

סילביו עשה דברים יותר משוגעים מאשר להגיד למישהו שגר בלונדון כלבלב.

הוא הרוויח בסדר גמור, הרי גם פויול ומאלדיני יכולים להגיד תעלו לנו תמשכורת אם אתם רוצים שנישאר ובאמת יעלו להם, אבל ככה לא מתנהג שחקן שהוא סמל במועדון.