האם תקבלו חזרה את שבצ'נקו? גרסת קיץ 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י MILANNN, ‏17/6/07.

1. מיכל3 Member

וודקה, נראה לי שאתה באמת תחת השפעה..
    אתה מאמין לכל התירוצים הדביליים האלה עם המשפחה? נו באמת, עלק ללמוד אנגלית..אפשר לחשוב שלאוקראיני המסכן אין כסף כדי להביא לילד שלו מורה פרטי שילמד אותו. שבצ'נקו עזב רק בגלל הכסף ולא בגלל שום סיבה אחרת. עכשיו אחרי שהלך לו גרוע באנגליה והוא לא השתלב שם, פתאום הוא רוצה לחזור. לא תודה, עדיף שישאר שם ושימשיך לנשק סמלים פעם בכמה חודשים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. Chievo Member

בוגד או לא בוגד, מילאן לא צריכה שחקן בן 30, לא צריך להמר על שחקן שיכול להראות יכולת עלובה (כמו אולביירה), מתי יבינו במילאן שזאת לא הדרך הנכונה לבנות סגל שיכול להוביל את הקבוצה לעוד כמה שנים, שינסו ללכת על שחקנים צעירים, לא חסר חלוצים מוכשרים וצעירים בסיירה אה, שחקנים מהסיירה אה לא יעברו לליגה אחרת כמובן הם לא צריכים להתרגל לאווירה שונה מזאת שהם משחקים בה.

* נראה לי שאישתו היא זאת ששולטת בבית :aaa021:

3. AC Milan lover Member

כמו שאומר לואי מילאן לא צריכה שחקן בן 31 ולא 30, אני לא אומר ששיבא לא מוכשר ולא שחקן , אבל אם יש לההנהלה של מילאן סכל לא מביאה אותו , בגלל הכסף הוא הלך זה שחקן.
    אני הייתי נותן לו את הכבוד כשהיה במילאן , כי היה סמל אבל לאחר שהלך כך לצלסי אני לא נותן לו את הכבוד אבל היה סמל וישאר סמל .

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ממתי הגיל מהווה פקטור אצל מילאן?
    מקצועית, שבה יכול לתרום לנו המון.
    מוסרית, הוא יוריד את הכבוד שלנו לריצפה.

5. George Best Member

אני לא מבין מה תכלית הדיון הזה.
    שבצ'נקו שחקן תחת חוזה בצ'לסי, ועונה אחת לא מוצלחת לא תגרום ללונדונים לרצות להיפטר מהיהלום הענק הזה.אפשר לחשוב שבצ'נקו שוחרר מצ'לסי והוא צריך לבחור האם לחזור למילאן או לא.

6. ACBenb Member

אבל הוא מקושר הרבה למילאן ותמורת 20 מיליון יורו צ'לסי אמרו שישחררו אותו, השאלה הנשאלת היא האם האוהדים בעד להחזיר אותו או לא.
    כמובן שזה לא אומר ששבה יבוא בודאות או שהוא צריך לבחור האם להגיע או לא, אבל קיימת אפשרות גדולה כזאת.

7. George Best Member

אתה שמעת מישהו בצ'לסי שהודיע שתמורת 20 מליון יורו הם ישחררו אותו?הם שילמו עליו יותר מפי 2 מהסכום שנקבת בו.אם צ'לסי לא רוצים את שבה בקבוצה, אז הם לא היו מחזיקים לא את האוקראיני ולא אף אחד אחר בגלל כמה מליונים.שוב, עונה אחת לא טובה לא תגרום לכחולים למכור כזה שחקן, נקודה.
    ו20 מליון יורו - סכום מגוחך לטעמי.

8. ACBenb Member

20 מיליון ליש"ט, לא יורו (טעיתי מקודם).
    כמובן שלא שמעתי את אברמוביץ' אומר בכבודו ובעצמו, אבל ככה מפורסם בכתבות ובעיתונות באיטליה, צ'לסי אמרה למילאן שאם היא רוצה את האוקראיני בחזרה היא תצטרך לשלם לה 20 מיליון ליש"ט, וברלוסקוני הציע רק 6.7 מיליון ליש"ט אם אני לא טועה. כמובן שהוא יגדיל את במחיר, אבל בינתיים מתפרסמות שמועות ששחקני מילאן והאוהדים לא רוצים אותו בלה בלה בלה וכל מיני כאלה, אז ברלוסקוני מנסה להשיג את אטו. אם הוא לא יצליח ואטו לא יעבור בסופו של דבר הוא ינסה להחזיר את שבצ'נקו (כך סביר להניח שיקרה).

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

בהחלט מגוחך.
    שבצ'נקו בכושרו היום, לא שווה יותר מ-7 מיליון.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/07
  10. George Best Member

מזל שלא שופטים שחקן לפי עונה אחת.

11. ACBenb Member

כמובן שאיאפשר לשפוט אותו לפי עונה אחת אבל אין ספק שזה ישפיע על המשך הקריירה שלו, החלוץ הטוב בעולם הוא כבר לא ולא יחזור להיות.

12. SeRgInHo Member

בכל מקרה הוא טוב ב-10 רמות מכל חלוץ שיש למילאן כרגע בסגל, ומכל חלוץ שהיא יכולה להרשות לעצמה להביא.
    שבצ'נקו בכושר גרוע שווה פי 5 מכל הג'ילרדינות ואוליביירות גם יחד.

13. ACBenb Member

אבל הוא בוגד!
    ואטו יותר טוב ממנו אז קודם מנסים להשיג אותו. אל תשווה את ג'ילרדינו לחלוצים מאנגליה, יניב קטן שהיה באנגליה היה יותר טוב מג'ילה (או שבאמת הגזמתי הפעם).

14. SeRgInHo Member

אטו? אני לא התרשמתי ממנו השנה, כמו שאתם לא התרשמתם משבה. על סמך מה אתה קובע שאטו יותר טוב משבצ'נקו?
    שאטו יעזוב את ברסה? בחלומות הכי רטובים... אין למילאן סיכוי להביא אותו.

15. ACBenb Member

אטו היה פצוע כמעט חצי עונה ולכן לא היה טוב העונה, הוא יותר צעיר, והעונה הגרועה של שבצ'נקו כמו שאמרתי תשפיע עליו. על אטו שום דבר לא ישפיע ובעונה הבאה הוא יחזור להיות סקורר כמו ב2005.
    ודווקא יש סיכוי, ברסה אמרה שתמכור אחד מהשניים רונאלדיניו או אטו.
    אם הנרי יבוא אז בכלל לא תהיה בעיה להציע עליו 40-50 מיליון יורו כדי שיבוא, ברלוסקוני הבטיח שישקיע בחלוץ (כמו שהבטיח בחיזוק הסגל מ2005 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ).