האנגליות באירופה? מקרי בהחלט...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Asaf, ‏14/11/02.

1. Asaf Member

לפי שאני מתחיל אתם קולטים שהמורה ללשון שלי עבר צינתור...( זה חופש של שבועיים ממנו)

טוב אז אני ממש לא מבין את יונייטד, מידי שנה הם באים לי ביציאות שהם מתכוונים להשקיע את המירב באלופות אבל הצרה היא שרוב חובבי הכדורגל באנגליה לא ידעו להגיד לך מי זאת ולנסיה
    (גם בגלל הטמטום ששורר על אוהדי מנצ'סטר וגם בגלל חוסר העניין שלהם באירופה)
    אולי חלקם הקטן ידע להגיד לך את הסיפור של קניזארס לפני המונדיאל, וזאת רק בגלל העובדה שגם הם כמו חברנו דייר קוראים את ה"סאן"...

אז שלא תתפלאו לי שמנצסט'ר זילזלה אז בחיפה כי בישבלה ובשביל אוהדיה ליגת האלופות זה עוד בונוס בחוזיהם של השחקנים. אירופה זה בערך כמו הטיול של מכבי באדראיטית בשביל להם.

2. AFC Member

די, ויתרתי לגמרי.

יצורים פשוטים כמו הקוף מסוגלים להתמודד עם הדבר המסובך והקשה פיענוח ששמו מקלדת. אתה לא. ולכן יש פה בעיה.

3. Asaf Member

תקשיב קוף ( אני מתכוון לקישורך על הקלידים)...
    הפעם הבעיה היא כנראה אצלך, זה מובן, אולי הענף מסתיר לך תנסה להוריד אותו
    או אולי להתעלות עליו

4. RVN Member

יודע להקליד או לא יודע להקליד אבל מה זה משנה? מה שאמרת זה שטויות במיץ, מנצסטר משקיע בליגת האלופות (אולי אפילו יותר מהליגה האנגלית) ותאמין לי טוב מאוד שהם יודעים מי זאת ולנסיה יותר ממך!

5. Asaf Member

אני מדבר על האוהדים באנגליה... ימעצבן....
    אני מוכן להתערב איתך שב99 התלהבו במהזכיה של מנצ'סטר יותר בארף מאשר שם, ואם אני טועה הרי שהזכיה של היונייטד אז, (שוב פעם השוואה למשחקי מכבי באירופה) שווה להתלהבות של זכויתייה של מכבי באירופה, זה לא יותר מהנאה ריגעית בשביל האנגלים אם בכלל.
    תראו בעצמכם שבסוף העונה עם ניקאסטל תצליח בליגה, כל אוהדיה יבססו את התלהבותם על השגי הפריימר ליג, בקיצור הקבוצות האנגליות משחקות בליגת האלופות יותר בשביל הכסף וגם בגלל הלחץ של ההתאחדות שרוצה להוכיח שהאנגלים הכי טובים... ( מחלה אמרקיאית)

6. Ilan Member

מה?????????????????????...

7. RVN Member

כמה שטיות בשני דיונים שפתחת.

8. RE-QL Member

אני לא חושב שהוא מדבר כאלה שטויות... באנגליה באמת האליפות זה הדבר הכי יוקרתי והכי חשוב וזה התואר שכולם הכי רוצים להשיג יותר מאת ליגת האלופות... אני חושב שיש משה ו במה שהוא אומר

9. RVN Member

זה לא נכון כי פרגסון שיחק כל העונה שעברה עם מערך שמתאים לליגת האלופות וזה עוד אחד מהמרכיבים של אובדן האליפות.

10. Asaf Member

מערך של ליגת האלופות?!?!
    שחקני כדורגל לא ישנו מערך כל שבוע, יכול להיות שהם שינו באירופה מערך כדי לנסות דברים חדשים, עד שהמערך יזרום כמו שצריך

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא הבנתי מה רצית להגיד, ואני בחיים שלי לא פתחתי הסאן....
    בכל מקרה, אם הנתי נכון, אז אני אגיב. באנגליה התוארים המקומיים הם החשובים ביותר, ולא מפטרים מאמנים כמו בובי רובסון בברצלונה (או וינקו ילובאץ במכבי ת"א כדורסל) כי הם לא הגיעו רחוק באירופה, למרות שזכו באליפות. כל אוהד ניוקאסל יגיד לכם שניצחון על סנדלרנד הוא הדבר הכי חשבו עבורו, יותר מכל העפלה. ניוקאסל הייתה מסכימה לסיים לפני הקו האדום בשביל לקחת גביע...

12. Fernando Cavenaghi Member

אתה אומר שאתה מעדיף שניוקאסל יזכו בגביע מאשר שיזכו בליגת האלופות?
    והצלחה באירופה תעזור למועדון יותר מהצלחה בליגה, והצלחה באירופה תגרור הצלחות בליגה.

13. Asaf Member

מה הקטע... מה כל החבר'ה מהמנג'ר עושים פה פתאום?!?!

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת?