האנגליות באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י THE STRETFORD END, ‏7/3/07.

1. THE STRETFORD END Member

מנהלים,עשו טובה ואל תחברו את הדיון זה לדיון שנמצא בכדורגל העולמי,
    לקרוא שם את השטויות ואת ההתנצחויות ולנהל דיון מעניין קשה מאוד כשחלק נכבד מהכותבים שם....לא משהו.
    אז נחזור למתכונת שהיתה נהוגה פה בעבר בנוגע לנציגות של הממלכה במשחקים באירופה.

ליברפול שיחקה אותה ושיחקה אותה בגדול,
    מי האמין כששמעו על ההגרלה כמו שהיא נראתה אז שיש לה סיכוי נגד אלופת אירופה על שלל כוכביה.
    רפא בניטז הוכיח שוב כי במשחקים בזירה האירופית הוא רב אומן כשהצליח ב 2 המשחקים לנטרל כמעט כליל את העליונות של ברצלונה על ליברפול,
    ליברפול הפסידו אתמול אבל היו ראויים לניצחון,בשבת נגד יונייטד זה לא הספיק להם לכולם,אתמול זה היה שווה רבע גמר.
    האם באירופה ליברפול שוב יכולה ללכת עד הסוף?

צ'לסי,ציפיתי מצ'לסי לגמור את זה ביתר קלות אבל מה זה משנה,גם הם ברבע גמר,
    הם הפייבוריטים הגדולים לזכייה,מנוסים יותר מ 2 העונות הקודמות,רעבים יותר לתואר באירופה אחרי שליטה ליגה,
    אם הם יכולים ללכת עד הסוף?

היום ארסנל במוקש לא קל ועם הגב לקיר,
    יונייטד במצב טוב יותר אבל מול קבוצה שצמאה לדם,

אני מאמין שנראה 4 נציגות אנגליות ברבע.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/07
  2. Gooner Member

בדרך כלל אני מאמין,ואני לא אומר את זה בצורה תבוסתנית,אבל יש לי פשוט הרגשה שארסנל לא עולה היום.

3. KirkH Member

נקווה שלא תופתע פתאום הא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. THE STRETFORD END Member

אני לא בטוח אבל יכול להיות שאמרו אתמול באולפן ליגת האלופות שאף קבוצה שהפסידה במשחק הראשון עלתה בסופו של דבר לרבע גמר,מעניין.
    הנרי חוזר,סנדרוס בחוץ,זו סיבה מספיק טובה בכדי שאוהדי ארסנל יהיו אופטימים.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סטרטפורד, אל תשכח ששמינית הגמר זו מסורת חדשה, ובכל זאת אני זוכר את יובנטוס מפסידה 1-0 בברנביאו ועוברת בגומלין, צ'לסי הפסידה 2-1 בקאמפ נואו לפני ה4-2 המפורסם.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מה שאמרו. אמרו שמאז שהתחילה ליגת האלופות, רק קבוצה אחת הפסידה בבית במשחק הנוק אאוט הראשון ובכל זאת עלתה שלב (אייאקס בחצי הגמר נגד פנאתינייקוס, 1-0 בהולנד, 0-3 ביוון).

7. THE STRETFORD END Member

8. Rudess Member

9. Wave Member

ארסנל תצטרך להוכיח היום משהו שהיא לא הוכיחה כל העונה הזאת, שהיא ווינרית, אם תיירי הנרי לא יפתח המשימה תהיה קשה שבעתיים.

10. leeds12 Member

לא מת על ליברפול אבל היה תענוג לראותאת הקהל שלהם נגד ברצלונה. אין מה לעשות, לאנפילד מלא יש קסם שאין במגרשים אחרים. בכלל באנגליה, המעבר לאיצטדיונים החדשים חסרי האופי בשנים האחרונות מצד קבוצות רבות גרר אחריו מחאות לא מעטות של אוהדים ואפילו קמה איזה תנועת מחאה מאורגנת בעניין הזה.

11. KirkH Member

מה כל כך פנטסטי בו? דביק כמו אני לא יודע מה.

מה גם שאם לדעת הכותב אחת ההגדרות לטוטאל פוטבול זה להחטיא כמה וכמה הזדמנויות בדרך לכל שער - אז בוא נגיד שהוא לא ממש מוסמך לדבר על יורשים חוקיים לטוטאל פוטבול.

מתי פראנסנל תפסה קבוצה בנבדל חמישה מטר מקו החצי? הרי גם ככה הדב נמלים שובר כל מלכודת של הקבוצה שלו... שוב, שטויות.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/07
  12. Tony Adams Member

נתחיל מאתמול:
    כל הכבוד לליברפול. היא באה לנצח ולא באה להתגונן. למעשה אם לא כל ההחמצות הגדולות במחצית הראשונה, ליברפול היתה מנצחת את ברסה ואולי אפילו ביותר משער. למרות ההפסד ליברפול היתה הרבה יותר טובה ומגיע היה לה לעלות. גם השער היה מאוד מקרי ולא היה קורה אם רפא היה מכניס את פלאטה 2 דק' קודם. אח"כ לקראת הסיום עוד ליברפל ניסתה להשוות ולא בזבזה זמן לרב. באמת כל הכבוד.
    צ'לסי עלתה בשן ובעין, והראתה שהעונה היא כבר לא אותה צ'לסי הגדולה וקבוצה סימפטית ותו לא יכולה כמעט להפתיע אותה בבית. לצ'לסי לא מאים להתקשות בבית מול קבוצות ברמה של פורטו, עם כל הכבוד ללוצ'ו גונזאלס וקווארסמה. בסופו של דבר הם עלו, אבל את השלב הבא אני לא רואה אותם עוברים. לא בכושר הנוכחי.

ועכשיו להיום. נתחיל עם ארסנל. באתר הרשמי של הקבוצה דווח שהנרי כשיר והוא יכול לפתוח. זאת זריקת עידוד גדולה לכל מי שקשור לארסנל. האמת? לא האמנתי שהוא יפספס כזה משחק. בכל מקרה, הערב האחריות עליו גדולה מאין תמיד. בפיגור 1:0 ארסנל צריכה לפחות שער כדי לעלות, וגם זה במקרה הטוב. ארסנל לא כובשת הרבה בזמן האחרון, והנרי יהיה חייב לסיים את המיני בצורת שלו. בכל מקרה גם ההגנה תהיה חייבת סוף סוף להתייצב ולהפסיק לספוג שערים בכמויות העכשוויות. במשחק הזה מאוד נחוץ לא לספוג שער במיוחד מהסיבה שההתקפה של ארסנל לא פוגעת בזמן האחרון. שער של PSV יכול בקלות לסיים את המשחק. ארסנל חייבת גם להשיג שער מהיר לפני ש-PSV תצטופף.
    לגבי המשחק ה-2, למישהו יש בכלל משהו להגיד?!

נ.ב
    מישהו יכול לבדוק אם קרה בהיסטוריה ש-2 הפינאליסטיות של הגמר נפלו כבר בשלב ה-2? לא כולל פורטו ומונאקו.

13. AW forever Member

רודס, אחלה של טור הבאת מהגארדיאן. את "הרצליה עד המוות" זה גם לא ישכנע, תחסוך מעצמך את המאמץ.
    אני מצטרף להרגשה של גונר- אני ממש לא מהפסימיים, ולא מהמאמינים בנאחסים- אבל היום נראה לי שאנחנו לא עוברים. פ.ס.וו סוגרת את המשחק מצויין, וארסנל תתקשה לתת להם שני גולים. מנגד הם קבוצה מסוכנת מאוד במתפרצות וגול שלהם יהפוך את המשימה לסופר קשה. שיהיה בהצלחה.

14. אבו Member

מה, דווקא אני צריך לאזן את העיניינים לטובתנו?

ברור שהולך להיות קשה, הכול נכון. ועדיין, קשה לי להאמין שPSV תצליח לא לספוג מול הכישרון של ארסנל. והפעם ארסנל צפויה לעלות באטרף מהדקה הראשונה, ולא אחרי הספיגה הקבועה באיימירטס.

הימור: 1\(אם יהיה 1-0 ב90 דקות, אז שמים את השני בהארכה)2-0- אד'\פרדי(כן, הזוי לחלוטין), תיירי.

15. KirkH Member

בכיינות הדור הבא

אלה היצורים שגדלים על הברכיים של החרגול העלוב. פשוט מביך לראות עד כמה אנשים לא מסוגלים לקבל הפסד כמו גברים שלא לומר ספורטאים ולפרגן. אתם מבינים, "בארסה הצליחה לפרוץ את המבצר של ליברפול רק פעם אחת וחסר להם שער" - העובדה שבארסה מצאה את עצמה בפיגור אחרי שהפסידה בבית, לאותה ליברפול הגנתית, את זה הוא משום מה שכח לציין.

אפסים (ספרדים) נמאסתם.